The Makeup, Shadow Play (Cienie rozświetlajce)

The Makeup, Shadow Play (Cienie rozświetlajce)

Zestaw trzech opalizujących, pastelowych, transparentnych cieni. Rozświetlają oko nadając mu niezwykły, subtelny blask porównywany do porannej zorzy.
Dostępny jeden zestaw odcieni: 01 Moonglow gdzie znajdziemy delikatny morelowy róż, liliowy błękit i seledynowe złoto.

Dobry

Cień jest dobry,
+ ma bardzo fajną konsystencje
+ trzyma sie kilka godzin
+ nie osypuje sie
+ nie uczula

Gwiazdke odejmuje za to ze czasem sie roluje. Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dla bladziocha, na lato

Skusiłam się na te cienie w jakiejś Truskawkowej promocji, kosztowały śmiesznie mało, więc pomyślałam, że sprawię sobie "luksusowe" dobro. ;) Plus porównanie do "efektu zorzy porannej" - bardzo sugestywne. ;)

Cienie w istocie pięknie się mienią i opalizują, każdy kolor ma w sobie drugi, jak tafta, gdzie wątek i osnowa to dwie kontrastowe barwy. Parę lat temu był szał na takie coś, stąd moje wrażenie, że te pochodzą z jakiejś przebrzmiałej kolekcji, choć mogę się mylić, oczywiście.
Nie umniejsza to jednak ich urody. Połysk koloru jest rzeczywiście intensywny, ubrane w niego oko wygląda świeżo i na "dobudzone". A jednak nie jest to blask stricte perłowy (dziwna rzecz), pod pewnym kątem padania światła cienia w ogóle nie widać, a pod innym mieni się -tak!- niczym ta zorza. :) Efekt idealny na letnie dni, także (a może nawet zwłaszcza) o poranku, kiedy mat wygląda w słońcu płasko, a mocna perła nieświeżo.
Odcienie dobrze się ze sobą łączą, zużywam wszystkie równomiernie. Doskonale pasują do jasnej cery, więc dla blokerowych królewien Śnieżek ;) są jak znalazł. Na opalonej skórze wypadłyby pewnie trochę blado.

Cienie są gładkie, dobrze się rozprowadzają i długo trzymają, nie osypują przy nakładaniu, jednak ich cząsteczki są zaskakująco grube, mączyste, zdecydowanie wolałabym żeby struktura była bardziej miałka.
Minus także za cenę regularną. Zwłaszcza, że podobny produkt ma w ofercie Inglot (wśród cieni pojedynczych) -wiem, bo mam. :)