Mary Kay, MK Signature, Endless Performance Mascara (Tusz wydłużający)

Mary Kay, MK Signature, Endless Performance Mascara (Tusz wydłużający)

Tusz wydłużający rzęsy. Specjalnie zaprojektowana, półokrągła szczoteczka zapewnia im idealne rozdzielenie. Trwała formuła, odporna na wilgoć, pozwala utrzymać makijaż w świeżości przez 12 godzin. Nie rozmazuje się i nie osypuje.
Testowany dermatologicznie i oftalmologicznie. Odpowiedni dla oczu wrażliwych oraz osób noszących soczewki kontaktowe. Bezzapachowy. Dostępne dwa odcienie:
- czarny
- brązowy.

KWC !

Zacznę od tego, że z natury mam długie rzęsy i nie lubię efektu firanek. Długo szukałam tuszu, który podkreśla rzęsy, nadając im delikatny efekt. Taki właśnie jest Endless Performance. Nie obsypuje się, nie kruszy, daje świeży, naturalny efekt, ładnie podnosi rzęsy, które nie opadają, a przy tym, co jest dla mnie najważniejsze, tusz jest bardzo lekki, w ogóle nie obciążą rzęs. Niestety, nie znam żadnej konsultantki, a i na Allegro wystawiany jest rzadko, więc nie korzystam z niego tak często, jak bym chciała... Mimo to dla mnie jest absolutnym KWC.

Ilość zużytych opakowań:

Takie sobie nic

Tego tuszu po prostu nie widać, skutków jego działania niestety również. Mam naturalnie zupełnie czarne, długie i gęste rzęsy, lubię je podkreślać -uwielbiam efekt sztucznych rzęs. Ten tusz nie podkręca ich i powoduje, że są po prostu brzydkie - takie długie i "wyleniałe". Na pewno więcej go nie kupię. Po raz kolejny przejechałam się na firmie MK.

Używam tego produktu od: już nie używam

Nic specjalnego

ZALETY:
- "poprawnie" rozdziela rzesy
- nie skleja
- nie kruszy sie
- nie sprawia problemow podczas demakijazu
- naruralnie wydlada na rzesach (akurat dla mnie to wada:))
- lekka konsystencja
- dobry dla wrazliwych oczu
- nie rozmazuje sie
- szczoteczka latwa w obsludze
- cena (kupowalam na allegro, na 100% byl oryginalny)

WADY:
- zbyt delikatny efekt
- nie wydluza (jesli nie masz obfitych i dlugich rzes nie bedzie ci sluzyl)
- nakladam chyba ze 3 warstwy zeby bylo widac, ze mam wytuszowane rzesy
- powoduje "chudy" wyglad rzes

DLA MNIE NAJWAZNIEJSZY JEST SPEKTAKULARNY EFEKT KTOREGO NIE UZYSKA SIE TYM TUSZEM !!!!

Anna Małecka masaż twarzy

cudowny

Nigdy nie miałam lepszego tuszu do rzęs. Już nawet nie szukam innych. Mogę w nim sie przespać, popłakać, wziąć prysznic. Jest niezniszczalny. To co można mu zarzucić to to, że bardzo trudno sie go zmywa i trzeba zainwestować w dobry płyn do demakijażu oczu. ja mam taki płyn i dlatego daję pięć gwiazdek!

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:8-10

Bez rewelacji

Witam,
kupiłam tusz ze względu na pozytywne opinie wizażystek:) niestety w moim przypadku nie spełnił on moich oczekiwań.
Plusy:
+Nie skleja rzęs

Minusy:
-niewiele wydłuża rzęsy
-niewiele podkręca rzęsy

Podsumowując nie jest najgorszy jaki miałam, ale na pewno nie jest wart swojej ceny:(

Używam tego produktu od:4tyg

Delikatny

Jego plusem jest to, że da się nim zrobić bardzo delikatny makijaż, który ładnie podkreśla urodę. Rzęsy są dłuższe, ładnie to wygląda. To mój pierwszy tusz i właściwie to wachałam się między chanel inimitable a właśnie mk (zadecydowała cena- mk na allegro 30zł). Jestem zadowolona zakupu. Nie kruszy się, nie robi żadych niespodzianek (jak na razie), jak na początek mi pasuje. Nie muszę martwić się o problemy w szkole etc. (Ach ta kochana oświata...) Myślę, że to dobry tusz, chociaż na pewno przerzucę się kiedyś na coś bardziej wyrazistego (chanelka, może coś z loreala?). Stawiam 4:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

warto.

idealny, jeśli chodzi o makijaż na dzień. rzęsy są lekko pogrubione, wydłużone a wygięta szczoteczka delikatnie podkręca rzęsy. nie osypuje się, nie rozmazuje. jest bardzo wydajny, po pięciu miesiącach stosowania, tusz wciąż jeszcze spełniał swoje zadania, nie wysechł.
tylko faktycznie kosztuje nieco ponad sześć dych, a nie 42 zł.

Używałam ten produkt: prawie pół roku

Dla wielbicielek wydluzenia

Dlugo mialam ochote na te maskare ale jakos ciagle bylo nie po drodze;) az w koncu trafila do mnie droga wymiany na Targowisku.
Obiecywalam sobie wiele i...rozczarowalam sie,niestety.Nie mam firanek rzes ale sa geste,malo widoczne,dosc dlugie-taka srednia krajowa u blondynki:D z reguly lubie mocny,wyrazisty makijaz oczu a maskara MK swietnie wydluza,ma bajeczna smolista czern ale....efekt koncowy jest bardzo naturalny,az za bardzo jak dla mnie.Ladnie podkreca rzesy i unosi je u nasady,dobrze trzyma sie caly dzien,nie osypuje i nie kruszy;jednak odrobina maskary,ktora dostala sie do mojego oka podczas malowania byla przyczyna wzmozonego lzawienia,wiec wrazliwe oczeta-uwazajcie!;)
Takze lzy dosc szybko rozpuszczaja tusz wiec zalecam na spokojne dni:)

Tusz Mary Kay polecam przede wszystkim tym,ktore lubia naturalny makijaz oka i stawiaja na prostote,wygodna szczoteczka rownomiernie nanosi wartwe tuszu,ktory nie zbija sie i nie tworzy grudek.
Daje uczciwe 4* poniewaz na tyle zasluguje i pomimo,ze nie spelnil moich oczekiwan to na pewno sa kobiety,ktore beda zadowolone z efektu,jaki uzyskaja dzieki maskarze MK:)

U?ywam tego produktu od:jakis czas temu
Ilo?? zu?ytych opakowa?:kilka razy pierwsze i ostatnie;)

super!!

dlugo nie moglam znalezc tuszu dla siebie..az w koncu trafilam na tusz MK. mam krotkie rzesy a on bardzo ladnie je wydluza i nie skleja. wolalam strasza wersje, kiedy byl z wyprofilowana szczoteczka i wodoodporny,ale na nowsza wersje nie moge narzekac.

Używam tego produktu od:roku

wydłuża i lekko podkręca

po pierwsze nie kosztuje 42 tylko 65zl
Tusz rzeczywiscie wydłuza dosc mocno,ale jak dla mnie ciut za mało podkręca i nie pogrubia. Nadaje sie dla dziewczyn ,które maja geste rzesy. wystarczna na bardzo długo, moja kolezanka uzywala go nawet pól roku, ja niecale 4 m-ce.

Używam tego produktu od:juz nie

rewelka

Zjadło mi taką długą i piękną recenzję:) Będę bardziej zwięzła tym razem:)

Daję 5 gwiazdek beż żadnego zastanowienia. Trafiłam na niego u siostry, która miała go od ponad miesiąca. Wypróbowałam - i szok. Ideał dla moich rzęs:
- nie skleja wogóle rzęs. Jedna warstwa to pikuś - nawet przy niestarannym mazaniu rzęsy są porozdzielane,
- ma dobrą konsystencję dla cienkich i delikatnych rzęs - nie suchą i nie gęstą. Dzięki temu można pomalować drugą warstwę i tusz w dalszym ciągu nie skleja rzęs, ani ich nie obciąża,
- naturalny efekt - dziewczyny o gęstych i sztywnych rzęsach mogą uznać efekt za niwystarczający, dziewczyny o cienkich i miękkich - jak ja - będą zakochane,
- trzyma się rzęs dobrze, nie spływa, nie kruszy się, pozostawia rzęsy świeże i elastyczne przez cały dzień (a nawet po nocy w nim przespanej) - ale jednocześnie dobrze zmywa się żelem do twarzy.
- zawsze miałam problem z pomalowaniem dolnych rzęs - są dość długie, ale bardzo cieniutkie i miękkie, więc byle co je skleja i wywija na różne strony, tusze z nich spływają i odbijają się na dolnej powiece. Z tym tuszem nie potrzeba żadnej wprawy ani pewnej ręki. Dolne rzęsy wystarczy leciutko przejechać, a są pięknie zaznaczone i rozdzielone.

Absolutne KWC dla mnie, a zdradziłam z nim mojego faworyta do tej pory, ponad dwa razy droższego EL Illusionista.Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego, ale zostaję z nim dopóki nie wyjdzie z produkcji, albo go nie zmienią.

Trwały i naturalny efekt

To całkiem porządny tusz, zwłaszcza jeśli się spojrzy na relację ceny
do jakości. Jego największą zaletą jest trwałość - trzyma się na
rzęsach cały dzień w raczej nie zmienionej postaci. Nie osypuje się,
nie odbija - jest wodoodporny, ale zmywa się bezproblemowo.
Polecam zwolenniczkom naturalnego looku, tusz ten daje bardzo ładny,
naturalny efekt. Zwolenniczki gęstych i dłuuugaśnych firanek będą
rozczarowane.
Bardzo dobry na dzień ( na wieczór wybiorę raczej tusz z efektem
sztucznych rzęs ), idealny do pracy, wytrzyma wiele godzin i nawet pod
koniec dnia nie będzie niemiłych niespodzianek.
Ma wygodną wygięta szczoteczkę, sprawiajacą, ze aplikacja jest bardzo
łatwa i przyjemna.