Anti Acne, Delikatna pianka głęboko oczyszczająca do twarzy

Anti Acne, Delikatna pianka głęboko oczyszczająca do twarzy

Pianka przeznaczona jest do cery wrazliwej, przetłuszczajacej sie z rozszerzonymi porami i wypryskami. Delikatnie czysci skórę i poprawia jej wygląd, odblokowuje pory i wygładza cerę nie zmieniając jej pH, zredukuje zmiany trądzikowe i zapobiegnie ich powstawaniu. Pianka działa dzięki zawartości przeciwbakteryjnych i przeciwtrądzikowych kwasów owocowych. Reguluje wydzielanie sebum i normalizuje złuszczanie.

Brak jakiegokolwiek efektu.

Żel do mycia twarzy z niedoskonałościami, który nie myje i nie leczy stanu skóry. Po prostu nie robi nic. 3 razy w ciągu jednego mycia wyciskałam tę piankę i nadal nie mogłam z twarzy zmyć kosmetyków, które nie są wcale wodoodporne. Reszta butelki poszła do śmieci. Również zapach jest nieprzyjemny, jakiś taki jakby połączone lekarstwo z detergentem. Pianka mnie nie uczuliła, ani nie wysuszyła, ponieważ jak już wyżej napisałam - nie miałam po niej żadnego efektu.

Zalety:
brak.

Wady:
- nie zmywa nawet niewodoodpornego makijażu
- nie zmywa sebum
- nie pieni się nic ponad tę wyciśniętą piankę
- brzydki sztuczny zapach detergentu
- konsystencja zwykłej wody, która przelatuje przez palce

Urocza :)

Przyzwoita, jak wszystkie kosmetyki Under Twenty.

+ śliczny zapach
+ uczucie odświeżenia
+ oczyszcza
+ nic się po niej nie "wysypuje"
+ delikatna
+ usuwa nadmiar sebum
+ opakowanie

Przypadła mi do gustu, ale jest masa tego typu kosmetyków do wypróbowania, więc nie wiem czy do niej wrócę ;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu używałam

Nie polecam na sucha skórę !

Pianka strasznie wysuszyła moja suchą skóre trądzikową !! Kiedy poszłam do kosmetyczki i usłyszała, że używam ten żel już wiedziała gdzie istnieje przyczyna stanu mojej cery .. Miałam twarz w opłakanym stanie szczypała, wszystko się łuszczyło! Totalna klapa. Żel może się spisze przy cerze tłustej ktora potrzebuje wysuszenia ..

Używam tego produktu od: dawno temu

Anna Małecka masaż twarzy

Nie kupię innego

Już skończyły się dla mnie czasy wysypów pryszczy na twarzy. Jednak nadal mam tłustą skórę i od tego typu kosmetyku oczekuję jedynie oczyszczenia, więc:

:) dokładnie oczyszcza
:) jest delikatna więc przyjemnie się ją stosuje
:) bardzo łatwo usuwa makijaż, a nawet samoopalacz ;)
:) wydajna
:) zapach i opakowanie w porządku
:) usuwa nagromadzone sebum.

Resztą zajmują się kremy. Jeśli ktoś ich nie używa, to faktycznie skóra po niej będzie ściągnięta i sucha. Ale to chyba logiczne, skoro pozbywamy się dzięki niej sebum.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: stale 1 :)

Dobry, może kupię jeszcze kied

Na wstępie dodam, że mógłby być tańszy. Gdy kupiłam go nie kierowałam się opiniami, ale raczej tym że chciałam go przetestować. Ani się nie zawiodłam ani nie zachwyciłam. Normalna pianka do mycia twarzy - wg mnie doskonale usuwa resztki makijażu z dnia, i odświeża cerę. Plusem jest to, że jest wydajny, ładnie pachnie. Średnio byłam zadowolona w działaniu, bo działał w małym stopniu.

Używam tego produktu od:dawna[miesięcy]

Dobry.

Moim zdaniem ta pianka jest skierowana dla osób którzy nie mają większych problemów ze skórą. Ja nadal szukam "ideału" dla mojej cery jak ale ta pianka nie spełniła moich oczekiwań. Mimo to na mojej cerze nie ma już takiej ilości wągrów. Wydajny (ok. 3 miesiące)

ok

Pianka jest rzeczywiście bardzo delikatna a przy tym bardzo dobrze oczyszcza. Ładnie pachnie, jest przyjemna w użytku, wygodna do stosowania.
Może trochę wysusza ale odrobinkę. Dobrze sobie radzi z moją twarzą. Nie wiem czy kupię ponownie ponieważ lubię próbowac różnych kosmetyków:)
Piankę kupiłam za 6 zł bo była akurat ogromna promocja:)

Używam tego produktu od:miesiąc

Wydajna i wygodna.

Pianka przyjemnie pachnie, dogłębnie i dokładnie oczyszcza cerę, ale nie nazwałabym jej delikatną. Jest bradzo wydajna, i moim zdaniem jest wygodna w użyciu. Mam cerę mieszaną i w strefie T, gdzie ma tendencje do bycia tłustą - pianka radzi sobie wyśmienicie. Za to na policzkach, skroniach i w innych częściach twarzy gdzie jest sucha pianka jeszcze bardziej wyszusza. Tak bardzo, że w tych miejscach schodził mi naskórek i tylko mocny peeling niwelował to - na krótko. Nawet intensywnie nawilżające i odżywcze kremy nie dawały sobie z tym rady.
Polecam posiadaczkom cery tłustej, bez skłonności do podrażnień. Może jeszcze kiedyś kupię, jak uznam że potrzeba mi czegoś "mocniejszego".

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3, z przerwami.

Bardzo dobra pianka

Ta pianka jest bardzo dobra - nie wysusza, ani nie podrażnia mojej skóry [mam mieszaną, z przewagą na suchą]. Bardzo dobrze oczyszcza cerę, po jej użyciu dosłownie czuję jak moja skóra oddycha.

Nie kupię jej ponownie, ponieważ za każdym razem kupuję inny specyfik do oczyszczania mojej nastoletniej buźki, ale polecam wszystkim Wizażankom !! ;)

Używam tego produktu od: 5 m-cy

Badziewko

Po pierwsze wysusza, po drugie uczula, po trzecie beznadziejna konsystencja i brzydki zapach, po czwarte trudny do zmycia, po piate beznandziejny. Dziekuje

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Można spróbować.

Pianka dobrze oczyszcza skórę, po dłuższym używaniu cera wydaje się być mniej zanieczyszczona. Ładnie pachnie. Jednak ma zdecydowany minus - mianowicie po użyciu skóra jest bardzo sucha i naprężona a tak nie powinno być...

Używam tego produktu od: 19 grudnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, starcza na długo.

...

Hmmm... Szczerze mówiąc zawiodłam się. Pianka ładnie pachnie i sie dobrze pieni (zasługa SLS), jest wydajna, ale wysusza skore, która po umyciu jest ściągnięta. Nie polecam do wrażliwej skory.Więcej razy jej nie kupie...
Używam tego produktu od: