Geranium SPA Shampoo pH 5,5 - szampon geraniowy

Geranium SPA Shampoo pH 5,5 - szampon geraniowy

Ten pięknie pachnący i łagodny preparat wspaniale myje i odświeża włosy dokładnie zmywając z nich wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości środków stosowanych do utrwalania czy modelowania fryzury. Wykorzystany w nim anionowy charakter emulsji jest bardziej przyjazny skórze i włosom niż powszechnie stosowane sodowe emulsje. Intensywnie pielęgnuje skórę głowy, zwłaszcza skórę z problemami, łupieżem, trądzikiem. Doskonale nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Zawiera naturalny, delikatny środek kondycjonujący sprawiający, że włosy po umyciu są przyjemnie miękkie. Zawiera betainę. Ma działanie aromaterapeutyczne: zawiera naturalny olejek eteryczny z geranium, bazylii i mięty.

niezły

Bardzo przyjemny szampon o geraniowym zapachu, bez SLS - przez co jednak czasami słabo się pieni - i bez sztucznych konserwantów - konserwantami są olejki eteryczne. Ze względu na to, że trochę słabo się pieni, używałam go sporo, przez co był mało wydajny. Szczypie w oczy - nie, żebym go tam specjalnie pakowała, ale widocznie trochę szamponu spływa do oczu, gdy próbuje się coś dojrzeć, np. by odkręcić kurek z wodą - dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę, bo przy innych szamponach nie odczuwałam tego pieczenia. Mimo wszystko szkoda, że szampon został wycofany ze sprzedaży.