Krem głęboko nawilżający do twarzy i szyi Aqua Virtualle

Krem głęboko nawilżający do twarzy i szyi Aqua Virtualle

Krem głeboko nawilżający do twarzy i szyi dla cery wymagającej nawilżenia i zabezpieczenia przed utratą wody. Przeznaczony dla osób pracujących w pomieszczeniach klimatyzowanych, przy komputerach lub innych podobnych urządzeniach, a także dla osób odczuwających suchość skóry w efekcie działania słońca, wiatru lub spowolnienia procesów fizjologicznych. Chorni przed szkodliwym działaniem promieni UVA UVB i zanieczyszczeniami, jak np. dym z papierosa. Dostarcza sybstancji nawilżających, które uszczelniają przestrzenie międzykomórkowe przed utratą wody. Tworzy na powierzchni skóry niewyczuwalną barierę ochronną, nawilżającą i lekko natłuszczającą.

terapia

po 2 dniach stosowania byłam zachwycona do tego stopnia,że pobiegłam kupić kolejny słoiczek (akurat była promocja, co przy tej cenie ma znaczenie zasadnicze)!
Zagoił błyskawicznie wszystkie krostki na buzi( mam cerę mieszaną z tendencjądo trądziku, moja przyjaciółka ma erę suchą i też zachwycała się tym kremem), nadał jej blasku, b.dobrze nawilża.Buzia jest mięciutka, gładka, ma jednolity koloryt, likwiduje oznaki zmęczenia, nabiera życia!Ma delikatną konsystencję, świetnie się wchłania.Rewelacyjna terapia dla zmęczonej,podrażnionej cery.Co prawda cera z czasem przyzwyczaja się do tego luksusu i teraz w trakcie używania kolejnego opakowania te efekty nie są takie spektakularne, ale jestem zadowolona.
Odjęłam jedną * z powodu ceny i wydajności.50 ml kosztuje 55zł, jak się uda to w promocji można kupić za 30 zł, ale te promocje często się nie zdarzaja, przy tym nie jest wydajny, słoiczek starcza na niewiele ponad 2 tygodnie.Ale przy napływie gotówki warto zainwestować.Polecam z czystym sumieniem

z n a k o m i t y!!!!!

Naprawdę świetny jako krem nawilżający, ma cudowną lekką konsystencję, wchłania się błyskawicznie, ale to co wyczynia ze skórą jest niewyobrażalne: znakomicie wygładza, nieźle napina, po jego użyciu twarz jest fantastycznie miękka. Niestety, nie zawiera żadnych dodtakowych substancji potrzebnych dojrzałej skórze, ale producent tego nie obiecuje :) Pomimo wszystko używam go zawsze gdy przez dłuższy czas jadę samochodem z klimą, po południu po zmyciu makijażu.Ma piękny ozonowo-świeży zapach :) i słoiczek z trójwymiarowym napisem, bardzo pomysłowy.Stosowałam go nawet jako maseczkę, której gruba warstwa błyskawicznie wchłaniała się po kilku minutach :)Jest trochę drogi, ale warto go kupić. Mi trafiła się okazja :) (dzięki Szpiluś :) )Gwiazdkę odejmuję za niewydajność - prawie cały słoiczek zużyłam w dwa tygodnie :(

U MNIE SIĘ NIE SPRAWDZIŁ

Kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i niestetu u mnie ten krem a właściwie kremo/żel się nie sprawdził. Nie wchłania się (pozostawia lepką warstwę na skórze, której nie znoszę), nie mogłam na nim rozprowadzić żadnego podkładu (każdy się wałkował, jakby skóra się łuszczyła). Mam mieszaną, nieco naczynkową, wrażliwą cerę. Potrzebowałam kremu na dzień mocno nawilżającego, który zabezpieczyłby moją skórę przed negatywnymi skutkami klimatyzowanego biura. Ten krem się nie sprawdził - skóra zaczęła mnie piec po ok. 4 godzinach. Taką samą sytuację miałam po użyciu szybkiego nawilżacza pod krem firmy IF, który jest przez wiele osób wychwalany pod niebiosa. Narazie po wielu doświadczeniach najbardziej jestem zadowolona z Termal UV Vichy.

Manicure - geometryczny french

świetny!

Bardzo dobry krem,naprawdę nawilżający , polecam wszystkim ,którzy mają problemy ze żle nawilżoną skórą. Dziewczyny , które długo przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach spróbujcie - ten krem jest dobry.

znakomicie nawilża!

Poprostu fantastyczna receptura i działanie. Naprawdę gorąco polecam. Nadaje się do każdej cery, ale rewelacyjnie działa przy suchej! Bombowe działanie po opalaniu!