Rival de Loop, Eyeshadow

Rival de Loop, Eyeshadow

Błyszczący cień do powiek, nadaje oku mocny połysk i długo się utrzymuje. Dostępny w 14 odcieniach.

Cena: 14,99 zł

Mój ulubiony

Przypomniłam sobie o nim jakiś czas temu, bo chciałam kupić, ale nie mogłam go spotkać. To jest mój ulubiony cień z czasów liceum, a później na studiach też go lubiłam. Jako pierwszy nabyłam odcień 11 moon - ma srebrny kolorek. Byłam zachwycona efektem jaki dawał na powiece - lśniący, dość delikatny pigment, ale ładnie się błyszczał i dobrze łączył z innym (ale już nie z tej serii) ciemno-szarym cieniem. Koleżanka miała taki sam i jak pomalowała się nim do niebieskiego swtra to sprawiał wrażenie niebieskiego. Od razu kupiłam 2 inne odcienie:
- 16 - golden eye - złoty cień. Nie błyszczy się tak jak inne i daje raczej żółty, matowy efekt, ale zaaplikowany w odpowiedniej ilości nie wygląda źle. Muszę dodać, że najmniej go lubiłam ze wszystkich, może dlatego, że lubię lśniące cienie,
- 09 - aqua shimmer - śliczny jasno-niebieski kolorek, był moim ulubieńcem i używałam go najczęściej, ładnie się błyszczał, bez problemu aplikował - ja najczęściej robiłam to pędzelkiem, bo wtedy efekt był bardziej delikatny i w ten sposób aplikowałam go na górną część powieki, żeby rozświetlił oko i zwrócił na siebie uwagę, a aplikatorem stosowałam go na ruchomą powiekę. Cień dobrze łączył się z innymi, nie było widać łączenia z innymi cieniami.

Zapłaciłam za nie chyba 6 zł (a może 8 zł, to było tak dawno, że już nie pamiętam), ale zarobił na siebie. Jak wcześniej mówiłam, chciałam go już kilkukrotnie nabyć, ale nie mogę spotkać. Moja ocena dotyczy raczej jasnych kolorów, bo w czasach kiedy go używałam nie lubiłam jeszcze mocnych odcieni, ale chętnie bym spróbowała.

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Kolejny bubel z Rossmana :(

Jak można w ogóle coś takiego produkować i sprzedawać...

Cienie w pudełeczku może i mają ładne kolory, ale po nałożeniu kolor jest znacznie bledszy, na dodatek trwałość max. 2-3 godzinna i znika. A w tym czasie jeszcze zdążył się zrolować.

Zdecydowanie odradzam zakup !

Używam tego produktu od:użyłam kilka razy

Okropny

Nie trzyma się na powiece...Mam czarny odcień, wyglądam jak umazana węglem...w ogóle nie można go rozporowadzić...osypuje się niemiłosiernie...nie polecam

Używam tego produktu od: kilka prób aplikacji

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Raczej go nie kupię

Mam kolor szary. Osypuje się, prawie go nie widać na powiece, trudno go nałożyć. Cień leży i leży, czasami go użyję i od razu zmywam. Dobry dla bardzo delikatnego efektu, a nie tego się spodziewałam...Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Nie jestem zadowolona

Poszukiwałam matowego albo lekko perłowego cienia w odcieniu cielistym. Zawsze jest z tym problem, a tu proszę, niepozorny Rival de Loop ma coś takiego (odcień 02: Sun). Na oku okazało się że:
- cień jest dość transparentny, za to mocno połyskujący, mocniej, niż bym sobie tego życzyła
- daje dziwny efekt, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale wrażenie jest takie, jakby "odstawał", źle przylegał do skóry
- jest lekki, delikatny, mało się osypuje, nie jest suchy
- jest nietrwały, nawet na bazie szybko się wałkuje, a bez niej to już w ogóle tragedia, do tego znika
Dobrze, że chociaż był tani, dałam za niego 7,99 (bez promocji).

Super za taką cene

Właściwie początkowo używałam, bo nie miałam czasu, aby iść do drogerii i kupić cień, to pożyczałam od siostry, później przekonałam się do niego, a akurat cena spadła do ok.5zł, moim zdaniem jest ekstra, wcześniej używałam Maybelline Expert Wear Mono, ale Rival de Loop mnie do siebie bardziej przekonał, nie ma niestety takiego efektu jaki daje Rival de Loop Glamour Eyeshadow Powder, ale i tak jest super :] do rozświetlenia okaUżywam tego produktu od: 3 mies.
Ilość zużytych opakowań:2,5 :] 01 snowflake, 16 golden eye
!Teraz tylko Pierr Rene prażone cienie :)!

Nie można mu nic zarzucić.

Posiadam hot chocolate. Bardzo dobrze się spisuje. Łatwo i szybko się nakłada, nie osypuje się. Kolor jest intensywny, ładnie się łączy z innymi. Na bazie trwały. Naprawdę przydatny cień, używam często, a jakoś go niewiele ubywa ;) . Zapłaciłam ok. 8 zł, to chyba była jego normalna cena, a nie promocja :). Pewnie zakupię jeszcze inne kolorki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

.... taki o - jak ocena ....

Mam odcień biały(snowflakes), cień dośc cięzko się nanosi pędzelkiem, a używam go na całej powiece, jako bazy rozjaśniającej. Niestety, zachowuje się jak cień z niższej pólki. Nansosi się nierównomiernie, tak jakoś ciapowato, co jest widoczne z racji tego iz nakładam go na dużej powierzchni.
Dość długo się utrzymuje, choć po pewnym czasnie znacznie blednie, a w skrajnych, trudnych warunkach (praca w gąrących pomieszczeniach) okropnie się roluje. Muszę nabyć sobie bazę pod cienie, przynajmniej w pracy nie będę straszyła pozwijanym w załamaniach cieniem ;p

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwszy, ale prawie codziennie

naprawde warto

Mam black velwet i skyline. Bardzo trwałe na moich, dość sporo pocących się powiekach. dają sie świetnie cieniować co jest wielkim plusem. mogą nimi malowac się na codzień , a na wieczór dać czadu z kolorkiem. pojemne opakowanie, wydajny, jednym ruchem pędzelka mogę umalować obie powieki. polecam wszystkim, którzy nie chcą bardzo dużo wydawac by mieć cienie dobrej jakości. ja zapłaciłam za niego 8zł. jeszcze raz polecam naprawde warto!!!

Używam tego produktu od:kilku iesięcy

Wspaniałe i jeszcze ta cena!!

Wspaniały cień. Mam kolorek "sun" - mocno opalizujący, skrzący się, rozświetlający beżo-złoty.
Nadaje się do łączenia ze wszystkimi ciemniejszymi odcieniami - pięknie komponuje sie z granatem, ciemną zielenią, brązem, czernią - uzyskujemy wtedy przykuwający uwagę wieczorowy look, na dzień idealny jest solo lub w połączeniu z jasnym błękitem, morelą, itp.
Trzyma się średnio bez bazy, ale nie zbiera sie okropnie w załamaniu powiek, na dobry podkład lub bazę, wytrzymuje wieeeele godzin.
Śliczne, eleganckie opakowanie, cena w promocji to 4,99.
generalnie, mam jak najlepsze zdanie o całej serii makijażowej Rival de Loop - ołówki do powiek są rewelacyjne :) :)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

lepsze od Diora:D

Skuszona opiniami na jego temat kupiłam... Najpierw kolorek 07 (coffe) a chwilę potem12 (black velvet-praktycznie czarny). Jestem nimi zachwycona:D Mają idealną dla mnie konsystencją, łatwo się nakładają i co najważniejsze: utrzymują się dłużej od Diora i w przeciwieństwie do niego nie zbierają się tak bardzo w załamaniu powiek. Cena jest śmieszna 4,99 w promocji. Używam tego produktu od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch

dobry produkt

Zastrzeżenia: trudno uzyskac bardzo intensywny efekt na powiece. Poza tym spisuje się bardzo porządnie- nie blaknie, nie zwija się, trwałość bardzo dobra. Delikatnie perłowy (olive 06), ma fajną konsystencję. Naprawdę warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie