Nail Experts, Conditioning Nail Enamel Remover (Zmywacz do paznokci z odżywką)

Nail Experts, Conditioning Nail Enamel Remover (Zmywacz do paznokci z odżywką)

Zmywacz do paznokci o delikatnej formule z odżywczą keratyną i pantenolem.
-nie zawiera acetonu

w butelce
>100ml

tradycyjny zmywacz do paznokci

+ skuteczny,
+ zamknięty w wygodnej butelce ze szczelną nakrętką,
+ wydajny,
+ bez acetonu,

- ma intensywny, trochę drażniący zapach - jak nie jeden zmywacz do paznokci :-)
- wysoka cena

Chyba nie warto

Wydaje mi się, że zmywacz jak każdy inny. Może trochę lepiej pachnie. Nie wyróżnia się niczym innym a nie jest zbyt tani. Chyba jednak wolę wydać 3 razy mniej, a kupić coś zwyklejszego.

Fajne opakowanie.

Bardzo lubię opakowanie tego zmywacza. Jest bardzo ładne, wyróżnia się na tle innych (np. Rossmanowej Isany).
Dodatkowo ma aplikator, nie lubię zmywaczy z otwartą szyjką.
Jest delikatny, po użyciu nie czuję dyskomfortu na dłoniach. Dobrze usuwa lakier z paznokci, nie zawiera acetonu, nie podrażnia, wydajność standardowa.
Zużyłam już wiele opakowań i na pewno kupię kolejne.
Jego jedynym minusem jest cena, zawsze kupuję go podczas promocji.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ideał, gdyby nie cena.

Bardzo go lubię, gdyż oprócz świetnego zresztą zmywania lakieru funduje nam też pielęgnację. Używam go zamiennie z Isana, która jest tania, ale niestety nie aż tak dobra. Ten Avonowy pięknie pachnie, super ładnie zmywa lakier. Jest wydajny, niestety też kurde drogi!!! Jednak z drugiej strony wart jest tej ceny. Polecam. A już na promocji to tylko go brać i to w ilości hurtowej!!!

Dobry, szkoda, że taki drogi

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego zmywacza do paznokci, ale przestałam go kupować ze względu na jego cenę, bardzo wysoką w porównaniu z innymi produktami tego typu dostępnymi na rynku. Wybitnie ładnie pachnie, zapach nie dusi, nie czuć też acetonu w powietrzu, jest łagodny dla paznokci, wyraźnie widać, że je odżywia. Dobrze zmywa lakier, nawet z ciężko dostępnych miejsc, tuż przy skórkach. Opakowanie ładnie wygląda, jest praktyczne i poręczne, dobrze się go też dozuje, małe prawdopodobieństwo wylania go, ponieważ zmywacz wydobywa się tylko poprzez malutką dziurkę - otwór w buteleczce.

Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- efektywność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- nawilża
Minusy
- cena

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Wracam do niego :)

Avon... mam mieszane uczucia co do tej formy bo...
jeden krem do rąk mi odpowiada, inny to porażka, farby i szampony zniszczyły mi dostrzętnie włosy ... to najgorsza porażka, żele pod prysznic uwielbiam, balsamy kocham, jestem wierna perfumom, masła do ciała pozostawiają u mnie taki biały nalot...
Ale zmywacz kocham :D
Plusy :
+ wydajny
+ wydajny
+ wydajny
+ świetnie zmywa, oczyszcza z każdego lakieru jaki mam

I to w zasadzie przesądza sprawę.
Ostatnio mi się skończył, zapomniałam dokupić, musiałam skorzystać ze zmywacza dostępnego w sklepie, taki normalny powszechny w szklanej buteleczce.
Boże jedyny ... Po trzecim zmywaniu robie przerwe w malowaniu paznokci i właśnie czekam na zmywacz z Avonu.
To była porażka, może i nie śmierdział ( z Avonu troche go czuć jednak :D ) ale myślałam że palce sobie powykręcam od tego zmywania.
Nie.
Wracam do Avonu, zdecydowanie.
Może i ma ciut nieprzyjemny zapach ( no ja go czuję ) i ma jednak swoją cenę bo 20zł to taka norma...
ale wystarcza mi na baaardzo długo a paznokcie maluję niemal stale, więc wydajność i szybkość usuwania lakieru przesądza u mnie sprawę, do tego nie dostrzegam żeby paznokcie mi się psuły od nadmiaru zmywacza .

Używam tego produktu od: Od bardzo dawna.
Ilość zużytych opakowań: Wiele

Dla mnie najlepszy

Używam tego zmywacza od zawsze. U mnie się na tyle sprawdza, ze nawet nie myślałam o zmianie. Dobrze zmywa, nie wysusza, nie podrażnia nie uczula. Nie ma też przykrego zapachu, a wręcz przeciwni. Fajne też opakowanie w przezroczystej butelce o pojemności 150 ml, więc na długo starcza. Cena trochę poskoczyła ostatnimi czasy. Obecnie 18- 20 pln.

Używam tego produktu od: od zawsze
Ilość zużytych opakowań: powyżej 10 butelek napewno

bardzo średni

Zmywacz może i łagodny ale...nie zmywa. Właściwie zmywa, ale trzeba się sporo namęczyć, aby dokładnie oczyścić płytkę z lakieru
Daję tylko 2 gwiazdki za to, że nie śmierdzi i ma ładną butelkę, ale... NIC poza tym, niestety.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Ma swoje plusy i minusy

Zmywacz ten ma kilka niewątpliwych atutów: jest bardzo łagodny dla płytki paznokcia, nie tylko nie niszczy jej, a wręcz delikatnie ją nawilża/odżywia. Nie ma też bardzo nieprzyjemnego zapachu.
Niestety, by dobrze zmywał, trzeba go użyć w dość sporej ilości, przez co staje się niewydajny, co przy jego cenie jest sporym minusem.

Używam tego produktu od: używałam go ok. 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

dobry, jak się trafi w promocji

zmywacz dość wydajny, nie śmierdzi za bardzo, co najważniejsze - nie wysusza paznokci tak jak zwykłe drogeryjne specyfiki. używam od pewnego czasu regularnie, maluję maluję paznokcie co 3-4 dni.
średnio sobie radzi z brokatami, ale jeszcze nie trafiłam na nieagresywny zmywacz, który by sobie z nimi radził perfekcyjnie ;)
cena w promocji akceptowalna :)

drogi

trochę drogi jak na zwykły zmywacz do paznokci. Udało mi się go kupić w jakiejś promocji , gdzie cena w stosunku do pojemności była w miare korzystna.

Ma bardzo ładne opakowanie , wygodnie nakłada się go na wacik. Strasznie śmierdzi , aż szczypie w nos przy usuwaniu lakieru. Nadal się do tego nie przyzwyczaiłam. Skutecznie usuwa lakier. Nie musimy zużywać do tego tony wacików. Wystarczy już niewielka ilość zmywacza , więc można go uznać za wydajny , jednak za taką cenę pojemność i tak jest dla mnie zbyt mała.

Pewnie używałabym go nadal , ale znalazłam równie dobre i tanie zmywacze , więc nie mam zamiaru przepłacać:)
Ten zmywacz jest jednym z nielicznych produktów avonu , którę mogę polecic :D

kiedyś używałam tylko tego

Bardzo dobry zmywacz! Swego czasu jedyny, którego używałam. Nie wysuszał, dobrze zmywał, wydajny, nie śmierdzący, wygodne opakowanie-same plusy. Poza ceną, drogi jak dla mnie. Kupowałam nieraz od razu 2, jak był na promocji. Byłabym używała do tej pory, gdybym nie odkryła tańszych równie dobrych ;)

Używam tego produktu od: nie używam obecnie, ale używałam wiele lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, z 5 na pewno, nie pamiętam