Trio-Molecular Purifying Cleansing Gel (żel do oczyszczania twarzy)

Trio-Molecular Purifying Cleansing Gel (żel do oczyszczania twarzy)

Trio-Molecular Purifying Cleansing Gel delikatnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Oparty jest na formule trzech molekuł, harmonijnie pracujących nad utrzymaniem skóry w jak najlepszej kondycji. Przezroczysty preparat może być stosowany z wodą lub tonikiem. Dzięki formule 3-w-1 nadaje się także do demakijażu oczu. Pozostawia skórę odświeżoną, czystą i zdrową, bez uczucia lepkości. Przeznaczony dla skóry tłustej, mieszanej lub normalnej.

Należy go nakładać w okolicę oczu za pomocą wacika, na pozostałą część twarzy i szyję bezpośrednio.

W 2003 roku uzyskał tytuł "Najlepszego produktu do higieny twarzy" Woman magazine.

Cena: 30 euro / 200 ml

Produkt jest dobry. Wpisałam, że nie wiem czy kupię ponownie, bo rzeczywiście nie wiem czy w przyszłości trafię na zestaw tego żelu z maseczką i nawilżaczem.

Żel jest delikatny, ładnie pachnie, niemal niedostrzegalnie, lecz luksusowo. Przy kontakcie z wodą słabo się pieni, właściwie to wcale.

Mój demakijaż jest skomplikowany (mleczko, waciki, płyn micelarny, żel, woda, spray z wodą termalną i ewentualnie tonik), więc ten lub inny żel jest jednym z jego elementów i znajduje się na którymś tam z kolei miejscu, jednak jest niezastąpiony.

Żel powoduje dokładne umycie twarzy po usunięciu z niej makijażu. Nigdy nie stosowałam tego żelu bezpośrednio na makijaż, aby od razu go zmyć, ponieważ to nic nie da- na początek musimy użyć mleczka kosmetycznego lub olejku do demakijażu. Można spróbować czy żel jest kosmetykiem jednego kroku i usunie cały make-up od razu jednym gestem, możliwe że tak, ale ja o tym nie wiem.

Kosmetyk Jose Eisenberg używam też rano, kiedy myję twarz przed poranną pielęgncją i w tej roli również sprawdza się dobrze.

Ogólnie mówiąc, jest to kosmetyk luksusowy, nie mam pojęcia ile kosztuje samodzielnie, ponieważ kupiłam go w kofrecie, ale pewnie cena nie należy do najniższych.

Tak więc podsumuję to wszystko następująco: Żel jak to żel, ładnie pachnie, nie drażni w oczy i nie szczypie, ale takie rzeczy to nie tylko z nim, ale również z żelem Tołpa czy Eris można mieć za niższą cenę.

Oceniam wersję nowszą w ładniejszym opakowaniu w tubce białej ze złotą zakrętką.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedno mniejsze