Goldwell, Trendline, Lagoom (żel zwiększający objętość do bardzo mocnych efektów)

Z Elastomerem dla naturalnej stylizacji włosów.

Spontanicznie wzmocnione, stabilne włosy. Nadaje silne utrwalenie i objętość. Do fryzur "wygniatanych" i stylizowanych za pomocą suszarki. Do modelowania i akcentowania. Szybkoschnący. Nie zawiera alkoholu.

Idealnie nadaje się również do podnoszenia włosów u ich nasady.

Cena: 28 zł / 150 ml

jeden z lepszych na rynku

Oceniając ten żel pod kątem jakości utrwalenia nie różni się on niczym od dobrych marketowych żeli typu taft, przy czym moc utrwalenia oceniłbym raczej na 3 w skali 1-5 (producent deklaruje 4). Nie jest to megamocny żel, co jest zaletą przy krótkich fryzurach, jednak do dłuższych włosów może być niewystarczający.

Rzeczą, która odróżnia ten żel spośród innych jest niesamowita lekkość. Włosy po jego nałożeniu pozostają miękkie w dotyku, a zarazem elastyczne. Jednocześnie żel robi efekt "mokrych włosów", choć w bardzo delikatnym stopniu. Produkt lekko nabłyszcza i przyciemnia włosy, co chyba jest tym deklarowanym przez producenta efektem "zwiększającym objętość". W trakcie nakładania potrafi sklejać końcówki włosów, ale dzięki umiejętnej technice można to ograniczyć do minimum. Zapach morski fajny, ale bardzo ulotny. Żel nie zawiera alkoholu, nie niszczy nie wysusza włosów. Przeciwnie wzmacnia je i poprawia ich kondycje.

Lagoom Jam jest na tyle dobry, że działa nawet na następny dzień. Fryzura po nocy pozostaje w prawie nienaruszonym stanie. Wystarczy ją poprawić zwilżonymi dłońmi i mamy efekt jakbyśmy dopiero co nałożyli żel.

Używam tego produktu od: kilku dni

TRZEBA Z NIM UWAŻAĆ

Produkt jest dobry jednak myslałam że jest znakomity trochę się zawiodłam.
Zapach może być ale ulotny więc plus.
Konsystencja też w miarę.
Mam włosy po trwałej i zależało mi na produkcie który będzie dawał efekt mokrych włosów a nie na efekcie szopy. I sprawdził się ale MASAKRYCZNIE SKLEJA. Żeby był efekt trzeba dużo zastosować jednak trzeba z nim uważać bo strasznie skleja włosy. Więc odcinam jedną gwiazdkę,

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

REWELACJA!

Jestem bardzo zaskoczona negatywnymi opiniami.I trochę mi się wydaje,że wynikają one ze złego stosowania produktu-jest to idealny żel ,ale do króciutkich,męskich włosów.Ja mam długie włosy i do moich nie nadaje się wcale,mąż natomiast używa lagooma od kilku lat-żel świetnie odbija włosy u nasady,nadaje im objętość,ładne układa i co ważne-nie skleja i nie obciąża włosów.Jest wydajny i kapitalnie pachnie.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Serum na zmarszczki

Obciąża włosy!

Jestem bardzo rozczarowana tym kosmetykiem. Absolutnie nie nadaje się do zwiększenia objętości - przeciwnie obciąża, przetłuszcza i skleja. Może do krótkich włosów będzie lepszy natomiast do dłuższych odradzam!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: użyłam 3 razy i koniec

lubie

Daje mocny efekt pogrubienia włosów jeśli nie przesadzi się suszeniem włosów suszarką. Dla moich cienkich i zniszczonych wlosow idealny - pogrubia. Nie skleja, chyba że nakłada się go na całkiem suche włosy. Ladnie pachnie, chociaz alkohol jest dosc wyczowalny..
Konsystencja jest dziwnie gęsta, trzeba sobie pomagać wodą. Brudzi ręce.. klei się. Bardzo wydajny!

Używam tego kosmetyku od 2 lat
ilość zużytych opakowań: duzo