Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Pojemność 0,28 g

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Ok

Bardzo wygodne opakowanie. Plus, że nie trzeba temperować. Bardzo miękka, ładnie maluje, ale wydaje mi się, że nie jest jakoś szalenie trwała. Często odciska się na powiece.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463547].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Używam jej od kilku dobrych lat i nie zamierzam zmieniać. Maluję nią tylko dolne powieki, rozprowadza się idealnie, nie rozmazuje i jest bardzo trwała. Kolor jest intensywny, dobra pigmentacja. Opakowanie wygodne, łatwo się wysuwa i nie trzeba jej temperować. Osobiście używam odcienia Blackest Black, idealnie nadaje się do mocnego makijażu. Cena jest bardzo dobra (ok. 10zł), kredka wystarcza na około 2-3 miesiące. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1447786].usefull || 0 }}% pomocna.

tragedia

strasznie się łamie , kolor jest słaby , rozmazuje się ... niestety :( to nie to! skończy się zanim jeszcze na dobre się zaczął.. słaba wydajność oj słaba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374491].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Niezastąpione

Jak dla mnie jedne z lepszych konturówek jakie wyszły na rynku. Bardzo przystępna cena w stosunku do jakości to ich największy plus. Bardzo często można je dostać w promocji za kwotę 8-10 złotych. Poręczne opakowanie - konturówki nie trzeba ostrzyć ponieważ jest wykręcana. Wydajne, kolory mają odpowiednia pigmentację. Jak dla mnie są niezastąpione.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1278081].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

*blackest black*

Nie wiem co jest z nią nie tak, ale gdy ją kupiłam z katalogu (ok 9zł) i chciałam sprawdzić jak wygląda najpierw na dłoni, to wszystko było pięknie i ładnie. Cudowny czarny kolor, miękka kredka i ładna pociągnieta linia, no poprostu marzenie. Ale gdy chciałam nią podkreślić oczy, to była poprostu tragedia. Nie chciała zrobić się ładna linia, ani na dolnych rzęsach, ani na górnych. Żeby cokolwiek było widoczne musiałam jej dużo nałożyć, z czym niezadobrze się czułam (nie lubię mieć wyraźnego makijażu). Prosiłam również mamę o jej sprawdzenie i sama stwierdziła, że ona nie jest za dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250548].usefull || 0 }}% pomocna.

Pół na pół

Z jednej strony jest bardzo praktyczna, bo nie musimy jej strugać. Posiada bardzo łatwy mechanizm polegający na przekręceniu i dalsza część wysuwa się i możemy kontynuować. Jest do wyboru klasyczna czerń lub wiele innych kolorów w zależności od kaprysów lub potrzeb. Cena też całkiem, całkiem, zresztą często są one na promocji lub w dodatku do czegoś innego. Bardzo łatwo się z nimi współpracuje i kolor jest intensywny bez wielokrotnego poprawiania.
Jednak - na samym początku jest oczywiście super dopóki ta super-nowa ostra końcówka nie zużyje się, potem nie ma zbytnio możliwości naostrzenia tego więc albo ma się dobrą rękę i wyczucie albo robi się grube kreski. Kolejną sprawą jest trwałość - cóż, póki nie jest ciepło to w jakiś sposób się to trzyma na powiece, ale wystarczy, że słońce praży i mamy efekty pt. rozmazywanie się, odbijanie się kreski i jak ktoś dojeżdża do zewnętrznego kącika oka to może mieć pewność, że w kąciku szybko się rozmaże.

Z jednej strony jest przyjazna człowiekowi, ale z drugiej strony może trochę utrudnić sytuację. Jednak często do niej wracam, bo ona bardzo dobrze współpracuje z cieniami do oczu i mogę zrobić w miarę efektowną kreskę, której cień nie zniszczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217316].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój MUST HAVE od wielu wielu lat!

Używam Blackest Black. Jest ona moją niezastąpioną czarną kredką. Idealna konsystencja - nie rozmazuje się, trwała cały dzień. Wręcz czasem ciężko ją domyć! Nie trzeba temperować, czego nienawidzę. Nie podrażnia, jest delikatna. Jedyny mini minusik to fakt, że nie jest super ostra, przez co nie da się precyzyjnie dokończyć kreski - ale to normalne przy kredkach bez temperowania. Wielofunkcyjna - maluje nią wewnętrzne powieki, miedzy rzęsami, dolną i górna powiekę. Czasami przyciemniam nią cień - rozmazuję ją gąbeczką. Cudowna!

+ Idealna konsystencja
+ Trwała
+ Wydajna
+ Wysuwana
+ Wielofunkcyjna
+ Piękny, głęboki kolor
+ Nie podrażnia - miękka
Uwaga tylko, jak się za bardzo wysunie i zbyt mocno przyciśnie to się łamie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158426].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejna

Żaden to "eye liner", ani kredka tylko jakaś "plastelina"...niestety.

Może i jest miękka, wysuwana i często w promocji, ale na tym plusów koniec.

Malując się nią- kreska wygląda niedbale i niechlujnie (a raczej chyba potrafię sobie radzić z takimi "sprzętami").
Jest za miękka, jakby topiła się w zetknięciu z powieką, rozmazuje się i zbyt długo się nie trzyma oka.
Nie ma mowy o porządnej, czarnej kresce, a przy jakiejkolwiek próbie rozcierania...raczej ją zetrzemy niż rozetrzemy.

Za cenę wyjściową, nawet bym na nią nie spojrzała...po doświadczeniach z nią nawet promocyjna do mnie nie przemawia.

Zawiodłam się i nie dziwię, czemu pojawia się ona w jakichś "okazjonalnie" tanich zestawach, w super promocjach.

Używam tego produktu od: 2 mieisęcy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt niecała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112371].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie , nie!

Kredka jest okropna! Jak dla mnie nie ma żadnych plusów.
Rozmazuje się na powiece, przy drugim użyciu była tak twarda, że nie mogłam nią nic namalować na oku. Od początku się zniechęciłam. Nie sięgnę po nia już nigdy.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062496].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza.

Miałam już ich chyba z 10.
Użytkuję bardzo intensywnie, bo kredkę zużywam w ciągu około 3 miesięcy.
W całej mojej przygodzie z makijażem nie zetknęłam się z lepszą kredką.
Bardzo intensywny odcień czerni, miękka, łatwa do rozmazania, świetnie się trzyma na moich powiekach. Można kupić za 10 złotych i to świetnie zainwestowana kasa. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034127].usefull || 0 }}% pomocna.