Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Glimmerstick Eye Liner

Pojemność 0,28 g

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 111

Nie dla mnie

*blackest black*

Nie wiem co jest z nią nie tak, ale gdy ją kupiłam z katalogu (ok 9zł) i chciałam sprawdzić jak wygląda najpierw na dłoni, to wszystko było pięknie i ładnie. Cudowny czarny kolor, miękka kredka i ładna pociągnieta linia, no poprostu marzenie. Ale gdy chciałam nią podkreślić oczy, to była poprostu tragedia. Nie chciała zrobić się ładna linia, ani na dolnych rzęsach, ani na górnych. Żeby cokolwiek było widoczne musiałam jej dużo nałożyć, z czym niezadobrze się czułam (nie lubię mieć wyraźnego makijażu). Prosiłam również mamę o jej sprawdzenie i sama stwierdziła, że ona nie jest za dobra.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250548].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 35

Napisanych recenzji: 165

Pół na pół

Z jednej strony jest bardzo praktyczna, bo nie musimy jej strugać. Posiada bardzo łatwy mechanizm polegający na przekręceniu i dalsza część wysuwa się i możemy kontynuować. Jest do wyboru klasyczna czerń lub wiele innych kolorów w zależności od kaprysów lub potrzeb. Cena też całkiem, całkiem, zresztą często są one na promocji lub w dodatku do czegoś innego. Bardzo łatwo się z nimi współpracuje i kolor jest intensywny bez wielokrotnego poprawiania.
Jednak - na samym początku jest oczywiście super dopóki ta super-nowa ostra końcówka nie zużyje się, potem nie ma zbytnio możliwości naostrzenia tego więc albo ma się dobrą rękę i wyczucie albo robi się grube kreski. Kolejną sprawą jest trwałość - cóż, póki nie jest ciepło to w jakiś sposób się to trzyma na powiece, ale wystarczy, że słońce praży i mamy efekty pt. rozmazywanie się, odbijanie się kreski i jak ktoś dojeżdża do zewnętrznego kącika oka to może mieć pewność, że w kąciku szybko się rozmaże.

Z jednej strony jest przyjazna człowiekowi, ale z drugiej strony może trochę utrudnić sytuację. Jednak często do niej wracam, bo ona bardzo dobrze współpracuje z cieniami do oczu i mogę zrobić w miarę efektowną kreskę, której cień nie zniszczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217316].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 18

Napisanych recenzji: 161

Mój MUST HAVE od wielu wielu lat!

Używam Blackest Black. Jest ona moją niezastąpioną czarną kredką. Idealna konsystencja - nie rozmazuje się, trwała cały dzień. Wręcz czasem ciężko ją domyć! Nie trzeba temperować, czego nienawidzę. Nie podrażnia, jest delikatna. Jedyny mini minusik to fakt, że nie jest super ostra, przez co nie da się precyzyjnie dokończyć kreski - ale to normalne przy kredkach bez temperowania. Wielofunkcyjna - maluje nią wewnętrzne powieki, miedzy rzęsami, dolną i górna powiekę. Czasami przyciemniam nią cień - rozmazuję ją gąbeczką. Cudowna!

+ Idealna konsystencja
+ Trwała
+ Wydajna
+ Wysuwana
+ Wielofunkcyjna
+ Piękny, głęboki kolor
+ Nie podrażnia - miękka
Uwaga tylko, jak się za bardzo wysunie i zbyt mocno przyciśnie to się łamie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158426].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - nude make up - oczy

Napisanych recenzji: 52

Beznadziejna

Żaden to "eye liner", ani kredka tylko jakaś "plastelina"...niestety.

Może i jest miękka, wysuwana i często w promocji, ale na tym plusów koniec.

Malując się nią- kreska wygląda niedbale i niechlujnie (a raczej chyba potrafię sobie radzić z takimi "sprzętami").
Jest za miękka, jakby topiła się w zetknięciu z powieką, rozmazuje się i zbyt długo się nie trzyma oka.
Nie ma mowy o porządnej, czarnej kresce, a przy jakiejkolwiek próbie rozcierania...raczej ją zetrzemy niż rozetrzemy.

Za cenę wyjściową, nawet bym na nią nie spojrzała...po doświadczeniach z nią nawet promocyjna do mnie nie przemawia.

Zawiodłam się i nie dziwię, czemu pojawia się ona w jakichś "okazjonalnie" tanich zestawach, w super promocjach.

Używam tego produktu od: 2 mieisęcy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt niecała

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1112371].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Nie, nie , nie!

Kredka jest okropna! Jak dla mnie nie ma żadnych plusów.
Rozmazuje się na powiece, przy drugim użyciu była tak twarda, że nie mogłam nią nic namalować na oku. Od początku się zniechęciłam. Nie sięgnę po nia już nigdy.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062496].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Najlepsza.

Miałam już ich chyba z 10.
Użytkuję bardzo intensywnie, bo kredkę zużywam w ciągu około 3 miesięcy.
W całej mojej przygodzie z makijażem nie zetknęłam się z lepszą kredką.
Bardzo intensywny odcień czerni, miękka, łatwa do rozmazania, świetnie się trzyma na moich powiekach. Można kupić za 10 złotych i to świetnie zainwestowana kasa. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034127].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Absolutnie idealna

Moja pierwsza i pewnie ostatnia czarna kredka. Jedyna i niepowtarzalna. Aplikacja superwygodna, opakowanie odpowiednie (ani razu nie zdarzyło mi się by było one wadliwe, czy popsuło się w trakcie użytkowania). Dość trwała (wystarczająco jak na nie-wodoodporną), dobrze się zmywa, nie podrażnia oka. Idealna do rozcierania. Wszelkie zarzuty co do niej są dla mnie nie zrozumiałe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1030238].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 690

Napisanych recenzji: 1536

Nic nadzwyczajnego

Nie cierpię tych kredek! Problem z nimi polega na tym, że bardzo często psuje się opakowanie i nie można ich już wysunąć. Kolejny problem pojawia się, kiedy kredka spadnie i rysik połamie się w środku, wtedy też potrafi zaciąć mechanizm. Poza tym kredka jest w porządku, dobrze maluje, jest dosyć trwała, chociaż czasem się rozmazuje, bo jest trochę za miękka. Ładne kolory, opakowanie też estetycznie, chociaż dla mnie niepraktyczne. Cena średnia.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016126].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 34

średnia

Średnia, przynajmniej mój kolor czarny nie oczarował mnie w zasadzie wcale Kupiłam bo nie lubie strugac kredek, denerwuje mnie to niemiłosiernie.

Nie jest wcale wydajna, ale to jej moge wybaczyć jeszcze, za to nie moge wybaczyć rozmazywania się w ciągu godziny. Nie ma jakiejś tragedii nie spływa bardzo, ale idealnie jest tylko przez chwilę.

Jeśli komuś nie przeszkadza robienie co chwiolę drobnych poprawek to może sobie na to pozwolić, ja szukam czegoś trwalszego.

Podobno ine kolory sa lepsze, może kiedys wypróbuję, ale narazie jestem raczej na nie

Ilość zużytych opakowań: kończę drugą

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1008547].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 84

Nie dla mnie

Nie wiem dlaczego nie zostały wymienione kolory które aktualnie posiadam, czy są jeszcze konturówki tego typu Avon? Chyba nie.
Mam neonowy niebieski i zgniłą zieleń. Oczywiście dwa, mocno diamentowe kolory.

Jedną gwiazdkę przyznałam za super kolory, takie inne, wyróżniające się.

A teraz przejdźmy do minusów:
- trwałość. o matko. kreski wyglądają fajnie tylko przez pierwszą godzinę, później się rozmazują, odbijają, wycierają
- konsystencja. Co to ma być? Krem? Nic dziwnego, że trwałość zerowa.
- projekt konturówki do mnie całkowicie nie przemawia, nie ma opcji jej naostrzenia, przez co po dwóch razach musimy albo wyrzucić ją do kosza albo robić grube brokatowe krechy

Jestem może trochę pedantyczna jeżeli chodzi o makijaż i muszę mieć go wykonany równo, czysto, bez odbić, ale ta kredka wydaje mi się, że nie zadowoli nawet fanek "luźnego" makijażu.

Używam tego produktu od: dłuuuugo
Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003480].usefull || 0 }}% pomocna.