Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Avon, Glimmerstick Eye Liner (Konturówka do oczu)

Miękka konturówka o kremowej konsystencji, służy do obrysowywania konturu oczu. Nie rozmazuje się jest trwała, łatwo się rozprowadza. Posiada wygodna ruchoma oprawkę, dzięki której konturówki nie trzeba temperować.
Dostępna w odcieniach :
- Blackest Black
- Cosmic Brown
- Starry Night Blue
- Saturn Grey
- Majestic Plum

Bardzo lubię

Kreska na górnej powiece jest moim niezbędnikiem w codziennym makijażu i przetestowałam już sporo kredek, ale zawsze z chęcią do niej wracam do tych kredek z Avonu.
Mięciutka, bardzo wyrazisty kolor, nie rozmazuje się. Bardzo przyjemnie sie aplikuje i rozciera na powiece. Jest całkiem trwała i wyrazista, wydajna.
Przyjemne i łatwe w użytkowaniu opakowanie z wysuwaną kredką.
Mam ją w kilku kolorach ale czarny to mój numer 1 i must have :)
Bardzo lubię :)

Jedna z lepszych kredek

Tak naprawdę w przypadku tego produktu ciężko na coś narzekać. Kolory są bardzo ładnie napigmentowane, łatwo się je rozprowadza na powiece. Plusem na pewno jest wysuwana końcówka której nie trzeba stale temperować plus świetna cena. W moim przypadku zdarzało się że pocierając okolice powieki przypadkiem rozmazałam kawałek kreski, szczególnie w kąciku co niezbyt estetycznie wyglądało, ale poza tym nie mam zastrzeżeń.

Te kredki to chyba każdy zna

Nie mogę się czepiać tak naprawdę niczego.
Są bardzo dobrze na pigmentowane.
Dobrze suną po powiece,nie przerywają.
Nie zmazują się,są bardzo trwałe.
wysuwane,
dosyć cienkie kreski rysuje,
opakowanie konkretne i ładne
do tego cena ok 10 zł.
Mały minus za to,że szybko się kończą...

Świetna konturówką

Może nie należy do najtwardszych ale i tak sie sprawdza. Dobrze podkreśla oko, czasami na końcu lekko sie rozmazuje ale mi to nie przeszkadza bo zawsze w kącikach pogrubiam podkreślenie .
Łatwo sie ją prowadzi, nie łamie sie w trakcie malowania , jest wydajna i starcza na kilka miesięcy . Łatwo sie wysuwa - szczerze mówiąc nigdy nie potrafiłam robić linii zwykłymi kredkami dlatego zawsze kupuje wysuwane konturówki a ta od Avon jest rewlelacyjna.
Ma w ofercie najpotrzebniejsze walory kolorów , wyraziste kolory i fobrą cenę . Ja jestem zadowolona z użytkowania a konturówki do oczu używam od ponad 15 lat. Ta według mnie należy do jednej z lepszych.

Jeden z ulubieńców

Tak jak jej diamentowa siostra, konturówka jest bardzo łatwa i wygodna w użyciu, jest dużo dostępnych kolorów. Mi nie zdarzyło się, żeby się rozmazała. Trwała, wydajna, daje piękny głęboki kolor.

Są fajne, ale się pogorszyły

Plusem jest bogata gama kolorystyczna. Ja mam granatową, szarą i czarną. Maluje sobie nimi oko w środku. Kiedyś, gdy używałam starych wersji, to wystarczyło jedno pociągnięcie i oko było pomalowane. Teraz trzeba kilka razy malować, żeby kolor był intensywny. Są też średnio trwałe. Zdarza się, że się trochę rozmazują, ale nie zawsze. Plus za to, że się nie łamią.Cena też jest w porządku i dostępność.

ok

Bardzo fajny produkt, zdarza się ze sie rozmazuje ale z reguły trzyma się dobrze, jest trwała. Kolor jest mocny, nie trzeba przykładać dużo siły zeby ją nałożyć bo jest miękka, miła w użyciu. Mało wydajna ale warta zakupu.

Dobre

Mam kolory: Cosmic Brown i Starry Night Blue.
Kredki mają ładne kolory, mocne, warto je nałożyć na bazę, wtedy trzymają długo. Dość miękkie, w kącikach oczu mogą się rozmazywać po 5+ godzinach (ale nie muszą, zależy od temperatury i czy mamy tłuste powieki). Wygodnie się nimi rysuje, nie łamię się, nie trzeba ich temperować.

Zbyt miękka

Mam pecha do wysuwanych kredek, praktycznie każda z konturówek mi się łamie. Czarny odcień daje bardzo ładny trwały efekt, długo utrzymuje się na powiecie. Niestety dosyć często odbija się na górnej powiece, co wygląda po prostu komicznie. Jeżeli chodzi o brokatowe odcienie to wyglądają efektownie, są trwałe, nawet zbytnio trwałe. Nie mogę się ich pozbyć podczas demakijażu, pomimo usilnego tarcia płatkiem kosmetycznym mam twarz z brokatu. Wysuwana forma, chociaż bardzo praktyczna, do mnie nie trafia.

Może być

Konturówka jest okej, może być. Nie wywołuje we mnie żadnego efektu wow. Jedyną udręką jest to, że gdy chce się pozbyć brokatu z oka, wymaga to długiego szorowania. Jest to plus jak i minus, ponieważ brokat utrzymuje się przez cały makijaż, ale niestety ciężko jest się go pozbyć. Mimo wszystko chętnie po Nią sięgam ponieważ ma kremową konsystencję, jest wygodna w użytkowaniu.

Pozory mylą

Do kosmetyków avon podchodze bardzo sceptycznie, kupuje je sporadycznie i jesli juz to jakies mgielki i bizuterie bo jest hipoalergiczna. Skusilam sie raz o dwie konturowki i w odcieniu militarnej zieleni i glebokiego brazu.
Obydwie sa bardzo miekkie, rozprowadzaja sie cudownie po powiece!
Brazowo jest mistrzynią w utrzymywaniu sie w nienagannym stanie przy linii rzes, wyglada rownie swiezo nalozona rano jak i wieczorem przy zmywaniu makijazu - wielki plus.
Zielona nie jest juz tak trwala, blaknie po pewnym (choc dluzszym) czasie, ale ma za to piekny kolor ktory super wyglada przy brazowych oczach.
Godne polecania!

jestem wielką fanką tych konturówek

Tak jak w tytule, jestem wielką fanką wszystkich konturówek z Avonu, mam ich sporą kolekcję. Łatwo się nimi maluje, nie wymagają temperowania, duży wybór kolorów, niska cena. Po prostu super!