Cienie pojedyncze

Cienie pojedyncze

Cienie do powiek INGLOT to trzy kolekcje cieni prasowanych składające się ze 112 pojedynczych kolorów. Każda kolekcja wyprodukowana według odrębnej wyrafinowanej formuły pozwala na osiągnięcie perfekcyjnych, profesjonalnych rezultatów. Kolekcja podstawowa cieni pojedynczych składa się z trzech grup oraz ponad 400 odcieni:

perła - intensywnie perłowe, mocno kryjące, idealne do wykonywania wieczorowego makijażu.

mat - dobrze kryjące, idealne do makijażu dziennego, często używane przez profesjonalistów do wykonywania makijażu do sesji zdjęciowych i telewizji,

matrix - lekko kryjące zawierają mieniący pigment rozświetlający kolory, uniwersalne do wykonywania makijażu dziennego i wieczorowego.

dobre na co dzień

miałam 2 kolory we fiolecie i jeden brzoskwiniowy

są wygodne i łatwe w użyciu, nie za drogie, gdy nakładamy na bazę pod cienie do powiek trzymają się przez cały dzień

nasycenie koloru średnie więc trzeba kilka razy powtórzyć aplikację by uzyskać intensywniejszy efekt

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat

Może być, dużo zależy od koloru

Mam czarny cień z tej serii

Mój kolor jest mało nasycony
cień trzeba bardzo mocno wcierać w powieki
nie jestem z niego do końca zadowolona
Mógłby się dłużej trzymać

Plus jest na pewno taki że w opakowaniu jest dużo produktu i wystarczy na baardzo długo

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Profesjonalne cienie

Nie rozumiem, dlaczego cienie z Inglota mają tak niską ocenę... Mam ponad 20 odcieni i na tym nie skończę. Cienie są po prostu świetne, profesjonalne.

+ trwale utrzymują się na oku (uwaga: KAŻDE cienie są dedykowane do nakładania na bazę - jeśli nie mamy takowej, korektor też się sprawdzi)
+ nie zbierają się w załamaniu
+ osypują się przy nakładaniu tylko wtedy, gdy na pędzel nabierze się zbyt dużo - wystarczy strzepać nadmiar lub lekko "wycisnąć" w chusteczkę/ dłoń/ nadgarstek
+ świetnie się nimi pracuje, pięknie się blendują i "przechodzą w kolory"
+ świetna pigmentacja
+ perła to moje ulubione wykończenie - takie miękkie, satynowe, cudowne
+ bogata gama kolorystyczna
+ dość niska cena jak za taką wydajność
+ kolor nie blednie podczas "noszenia" go na oczach
+ kolor nałożony na powieki jest dokładnie taki, jak w opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: ponad 20

Inglot swatche sypkie cienie

Absolutny hit :)

Te cienie zna chyba każdy, sa to cienie na których wykonywałam pierwsze makijaże
+świetna pigmentacja
+trwałość
+pięknie wyhlądają nawet bez bazy
+nie osypują się
minusów brak :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Naprawdę solidne

Plusy
Mocna pigmentacja
Śliczne kolory
Względnie trwałe cienie
Dobrze się rozcieraja
Ładnie "leżą" na powiece

Większych minusow póki co nie zauważyłam uzywalam jedynie jednego tylko koloru

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Na razie nie znalazłam lepszych

Mam kilka kolorów z tych cieni do powik i jestem bardzo zadowolllona. Naprawde dlugo utrzymuja sie na skorze, maja piekne kolory. Minusem jest u mnie to, ze jesdnak troche nie zgrywaja sie z moja cera, ale to chyba moja wina :) jestem pewna ze gdyby moja cera nie byla taka tlusta trzymalyby sie jeszcze dluzej. Na razie nie znalazlam lepszych cieni do powiek

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: ok.3

Bardzo dobre cienie

Cienie, które kupiłam pod wpływem recenzji.
Mam bardzo jasny róż, można nawet stosować go jako bazę.
Cienie nie osypują się, nie rolują się na powiece, są dosyć trwałe, chociaż z upływem czasu trochę bledną. Kolor dobrze się nakłada. Jest matowy, bez drobinek, a na takim mi zależało. To jeden z moich ulubionych cieni, a mam ich w swojej kosmetyczce ogrom!
Cena atrakcyjna. Na pewno uzupełnię kosmetyczkę o inne kolory. Dobry, polski produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie

Jedne z najlepszych cieni do powiek

Mam trzy kolory: żółty, niebieski i zielony.

-Kolory są intensywne, bardzo dobrze napigmentowane.
Na powiece wyglądają pięknie-widać je z daleka.
-Łatwo je rozprowadzić po powiece, nie kruszą się, łatwo je blendować.
-Są wydajne

Nie znalazłam minusów, zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: mam 3 opakowania, nadal prawie pełne

genialne!

+ ogromna gama kolorystyczna
+ super pigmentacja
+ bardzo trwałe
+ nie osypują się
+ możliwość doboru do paletek
+ cena
+ dostępność
+ wydajność
+ pięknie się rozprowadzają na powiece
+ genialna jakość

uwielbiam!

minusów brak;)

Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Świetnie cienie

Bardzo lubię te cienie - takie pewniaki moje.;)

- są trwałe,
- mamy do wyboru mnóstwo kolorów,
- są wydajne,
- ślicznie wyglądają na powiece,
- niska cena,

Jedynym minusikiem może być mały wybór "niespotykanych" kolorów, mieniących się w różnych odcieniach, które w swojej ofercie ma przykładowo MAC. Ale oczywiście cena nieporównywalnie niższa. I żeby skombinowac sobie paletkę typu basic, naprawdę wystarczy spokojnie INGLOT, który ma zdaje się lepsze maty niż MAC. :)

Używam tego produktu od: od wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Najlepsze!

Cała kosmetyczka tych cieni to nadal mało i trzeba uzupełniać innymi odcieniami tego samego koloru. No tak już kobiety mają. Kto juz raz spróbowal ten nie przestanie. Cienie najlepsze z najlepszych. Bardzo wydajne niewieka ilość = piękny makijaz. Bogata gama kolorystyczna, matowe, perłowe z brokatami wszytskie bardzo dobrze napigmentowane. Bez bazy jak i razem z nią trzymają sie bardzo długo dając efekt świezego makijazu nawet po całym dniu! ;) nie rolują się nie utleniają. Jedyny mały minus to obsupują się przy nakładaniu ale to nie jest az tak bardzo uciązliwe zeby odejmowac przy coenie. dla mnie Max 5 gwiazek!

Polecam! ;)

Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo

ULUBIONE!!!!

Super cienie. Jestem im wierna od paru lat..szczególnie odcieniom perłowym..chociaż posiadam też parę matów:) cienie mają dużą gramturę w przystępnej cenie. Jak dla mnie komkurencja dla MAC-a. Cienie bardzo łatwo aplikują się na powiekę, nie pozostawiają plam. Świetna gama kolorystyczna. W moim przypadku nie do zdarcia, wytrzymują spkojnie cały dzień (a nawet dobę ;) ) bez żadnych poprawek..nie zbierają się w załaniu powieki oraz samoistnie z niej nie znikają.

Ilość zużytych opakowań: ok.40