Timotei, Łagodny szampon do włosów farbowanych z ekstraktem z czereśni i bawełny

Szampon Timotei zawiera niezwykłe połączenie ekstraktu z czereśni i bawełny, co nadaje miękkość i regeneruje Twoje włosy. Dzięki składnikom o właściwościach ochronnych i kremowej konsystencji intensywnie pięlęgnuje włosy, a Ty możesz cieszyć się smakowitym zapachem czereśni. Timotei czereśnia i bawełna dodaje blasku włosom farbowanym.

Cena: 6 zł / 300 ml

Miłe wspomnienia :)

Bardzo dobry szampon, ktorego uzywalam wielokrotnie. Miał przesliczny zapach, gesta konsystencje jakby zelu, dobrze sie pienił. Włosy były po nim miekkie w dotyku, sypkie, uniesione u nasady i mysle, ze dobrze odzywione i oczyszczone. Dostepny był w dobrej cenie i w wielu skelpach. Brakuje mi tego zapachu :)

Używam tego produktu od: kilku lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Dobry

Był trochę za rzadki ale to nic. Uwielbiałam stare Timoteiki. Zapach cudny, włosy czyste, pachnące, świeże. Duża butelka starczała na długo.

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Wspaniały zapach~!

Ojeej... Pamiętam ten szampon. Kiedyś, dawno temu kupiłam przez przypadek, na jakiejś promocji za grosze. Nie mam farbowanych włosów więc nie oceniam skuteczności pod tym względem, jednak pamiętam ten zapach.. Po prostu jak dla mnie wspaniały! Używałam kilka lat temu a nadal czuję go w pamięci :3 Świetny, taki owocowy. Mniam.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu

Niewidoczna kreska na powiece

Porzadny szampon o ladnym zapachu czeresni:)

300 ml szamponu za kilka zlotych-jestem na tak!Zwlaszacza,ze szampon pieknie pachnie-czeresniami!I tutaj niech sie The Body Shop uczy,bo Timotei pieknie ten zapach odzwierciedla:)Szampon jak to szampon-jesli ktos oczekuje cudow niech sobie sprawi magiczna rozdzke-szampon ma myc wlosy,zmywac produkty do stylizacji,nie podrazniac.Od pielegnacji,nawilzania i wygladzania mamy inne preparaty.Ten szampon spelnia swoje zadanie znakomicie-myje wlosy,az skrzypia pod palcami.Czego chcec wiecej?Pachnie przepieknie,ma gesta zelowa konsystencje,jest wydajny.Wloski mamy czyste i pachnace,teraz wystarczy nalozyc ulubiony balsam do wlosow lub odzywke i jest git:)To tylko pare zlotych warto wiec wyprobowac:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Piękniy zapach- jak kazdy timotei

Plusy:
:)zapach prześliczny
:)nie obciąża włosów
:)wygładza
:)dodaje objętości

Nie wiem czy ten produkt nie zawiera silikonów, ale ma taka żelową konsystencję i włosy było po jakimś czasie takie jak po zwykłych ziołowych- sianowate. Przydatna jest odzywka.

Pięknie pachnie!

Zużyłam kilka butelek tego specyfiku, miałam na niego manię w 2008 roku, bo bardzo mi się podobał jego zapach.
Może nie wpływa jakoś specjalnie na kondycję włosów, ale doskonale je czyści, są po nim gładkie i błyszczące, nadaje im też lekkości.
Dla mnie jest to naprawdę fajny, lekki szampon. :)

Używam tego produktu od: 2008.
Ilość zużytych opakowań: z 5.

słodko pachnie

Poprawy kondycji włosów nie zauważyłam, za to oczyszzanie, tak, włosy aż skrzypią są tak czyste, zauwazyłam, że zblakł mi trochę kolor, sam szampon bardzo wydajny i nadaje się do mniej wymagajacych włosów

nie mogę go zuzyć...

największą zaletą, jest jego wydajność - nie mogę zuzyć, reszta chyba posłuży za mydło do rąk
szampon gęsty, wydajny, dobrze się pieni
zapach mydłowaty, kwiatowy, troche słodki
włosy po nim ani nie są błyszczące, ani odżywione ani gładkie i miękkie
szybko się przetłuszczają,najpierw myłam je co 3 dni (dzięki innemu szamponowi), potem co 2, teraz już po 1 dniu wyglądają tłusto
jednocześnie przy obciążaniu nie widać żeby szmpon był odżywczy

Używam tego produktu od: cały lipiec 2010
Ilość zużytych opakowań: połowa

mój jedyny :)

Od dłuższego czasu mój ulubiony szampon do włosów farbowanych z produktów nie profesjonalnych.

Zalety:
- nawilża/ nie potrzeba używać odżywki
- odżywia i pielęgnuje
- włosy mają piękny połysk i łatwo je
rozczesać
- delikatny dla koloru i skóry głowy
- piękny zapach , który bardzo długo się utrzymuje

Wady:
- jak dla mnie brak

Używam tego produktu od: bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

piękny połysk

Rzeczywiście nadaje włosom piękny połysk. Jest dość łagodny - nie podrażnia skóry głowy. Niestety nie łagodzi podrażnień już istniejących.
Dobrze myje, przyjemnie pachnie, ma ładny kolor. Jak dla mnie mógłby być trochę gęściejszy - zawsze spływa mi z dłoni.
W porządku, ale bez rewelacji.

raczej nie

Szampon jak szampon jakis specjalnych efektów nie widać, włosy mam po nim jak siano-ani odżywione ani nawilżone. Jak dla mnie za rzadki, jeden plus że ładnie pachnie ale nie tylko o to tu chodzi:\ Jakością porównywalny do najzwyklejszych szamponów za tzw.złotówke. Miałam lepsze i na pewno więcej nie kupie.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

ok

Podoba mi się, bo włosy są przyjemne w dotyku, błyszczące, łatwo się rozczesują, długo się nie przetłuszczają (dla mnie długo to cały dzień, czasem dwa :D).

Kupię raz jeszcze, a nawet dwa ;)
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3-4