Sky High Curves Waterproof (Tusz wodoodporny wydłużająco - podkręcający)

Sky High Curves Waterproof (Tusz wodoodporny wydłużająco - podkręcający)

Pojemność 4,7 ml

Wydłużający i podkręcający tusz do rzęs - wodoodporny odpowiednik maskary Sky High Curves. Wyjątkowa formuła Strech Extend wzbogacona o roślinne woski i prowitaminę B5 ekstremalnie wydłuża rzęsy i powoduje ich podkręcenie. Nowoczesna, opatentowana szczoteczka Lift`Cils o przekroju trójkąta podkręca rzęsy o 30 stopni i dokładnie je wyczesuje. Rezultat - rzęsy maksymalnie wydłużone i podkręcone o 30 stopni. Dodatkowo jest niezwykle trwała.

Cena: 30zł / 4,7ml

słaby..

Kupiłam ten tusz kiedyś przed wakacjami, z myślą o kąpielach w basenie i w morzu. Tusz sam w sobie nie jest zły, dość pogrubia i podkręca, nie obsypuje się i nie odbija na powiekach. Dość wodoodporny, jednak po dłuższej kąpieli schodzi z rzęs. Największą wadą jest to, że bardzo ciężko się go zmywa. Żadne chusteczki, płyny, mleczka do demakijażu nie dawały sobie z nim rady. Musiałam go "ściągać" z rzęs, aż wypadały pojedyncze sztuki... A i tak na drugi dzień miałam resztki tuszu na rzęsach. Nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: jedno,całe

Nienajgorszy

Używałam tego tuszu przez dwa lata (dokładnie dwa okresy wakacyjne i wyjazdy na deskę 3 i 4 lata temu) i w porównaniu do późniejszych wodoodpornych tuszów nie był najgorszy.

Plusy:
Delikatnie wydłuża i podkręca rzęsy. Trochę je też pogrubia.
Faktycznie wodoodporny
Nie niszczy rzęs
Łatwa aplikacja

Minusy:
Robi "musze nóżki"
Dla mnie zbyt delikatny efekt

Nie kupię ponownie, bo wciąż szukam idealnego wodoodpornego tuszu, poza tym nie wiem, czy jeszcze go produkują.

Używam tego produktu od: przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

najgorszy.

zachęcona opiniami, kupiłam ten tusz.
pierwsze użycie? - zachwyt. Moje rzęsy były do nieba. jednak nie wiem, czy ja przez noc straciłam umiejętność malowania, czy co, następne pomalowanie było tragedią. Rzęsy były... takie same. Minimalnie pogrubione, bo w końcu to 2 warstwa, ale żadnego efektu. Nie wydłużał, nie podkręcał, nie pogrubiał, a tym bardziej nie był wodoodporny. Wypróbowałam wszystkich swoich sztuczek po czym wyrzuciłam ten tusz. zmarnowane 20 zł.

Używam tego produktu od: tydzień

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Bardzo dobry

Kupowałam go 2 lata temu za jakies 23zł.
+ fajne opakowanie i zakrętaka z kliknieciem
+ szczoteczka
+ głęboka czerń
+ wydłuża i podkręca ale tak bardziej naturalnie(bez Darmatic LOOK ;D)
+ prawdziwe wodoodporny
Minusów nie zauważyłam, no może tylko że wole tusze dające troszkę mocniejszy efekt

Używam tego produktu od: przez rok

Extra!

Mój ulubiony tusz :) kupiony w Rosmannie w promocji- okazał się niespodzianką :) ładnie wydłuża, podkręca, niesklajając rzęs. Ponadto ładnie pokreśla rzęsy bez zbędnego przeładowania tuszem (w końcu wydłużająco- podkręcający ;p ) Utrzymuje się długo i jest "wytrwały"- nie kruszy się i nie robi "pandy" nawet po całym dniu. Love it <3

Wodoodporne łał!

Plusy:
-cena(kupiłam go za 15 zł)
-opakowanie (zamknięcie ma taki fajny zatrzask)
-intensywnie czarny
-wydłuża
-bardzo trwały

Minusy:
-nie bardzo podkręca wręcz prostuje długie rzesy
-zapach (niewiem jak inne ale mój pachnie octem ale nie przeszkadza mi to poniewaz po nałożeniu nic a nic nie czuć)
-skleja
-trudno go zmyć

Jak na tusz (o którym przed użyciem nic nie wiedziałam) to jest dobry i wart polecenia:)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

fajny

dostałam kiedys w prezencie. rzęsy były meeeeeeeega podkręcone i bardzo wydłuzone. nie pamiętam czy sklejał, raczej nie, bo pozytywnie go pamiętam. niestety, miał mnóstwo pajęczych nóżek, odstających z końcówek. to było jakies 3 czy 4 lata temu, nie wiem czy teraz jeszcze tak jest i czy w ogóle go sprzedają, wiec zaznaczam ze nei wiem czy kupie. bardzo wodoodporny.

Używam tego produktu od:kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Niebiański

Nie wiem czy kupie, bo trudno go już znaleźć. Lojalnie uprzedzam, że jest zakochana w Maybelline. Używam głównie tej marki i nie niszczy tak bardzo rzęs przy codziennym stosowaniu. W pewnym momencie przestałam ich używać, bo przetestowałam już wszystkie z odpowiadającą mi szczoteczką i mi się znudziły.
Zalety:
- podkręca super
- wydłuża do brwi
- dobry na co dzień, naturalny
- mi tam nie skleja
- jestem maniaczką firanek i zdażało mi się nałożyć 3 warstwy
- jak w przypadku każdego Maybelline mego wodoodporny, można pływać(tylko nie trzeć oczu!!)
Wady:
- jak chyba każdy mega wydłużający tusz trochę kruszy się pod koniec dnia i odpada z końcówek.
- jak każdy wydłużający robi mi pieczątki na górnych powiekach, taka budowa oka i przetłuszczająca się cera nawet na powiekach
- nie wydajny - dla mnie starczał na miesiąc :D

Co do zmywania wodoodpornych maibellinów, to zanim znajdzie się odpowiadający skórze płyn dwufazowy do demakijażu(dla mnie Ziaja) radzę zaopatrzyć się w oliwkę dla dzieci J&J. Podobno ta oliwka trochę wysusza rzęsy, ale skoro wam dziewczyny wypada połowa.Oliwka rozpuści wam absolutnie każdy tusz, gwarantuję, tylko potem umyć twarz, bo rozmazuje :)

Używam tego produktu od: kilku lat

bardzo dobry

Tusz doskonale podkręca moje przeciętnej długości rzęsy,daje naturalny bez przesadnego pogrubienia efekt-co lubię i na pewno nie spłynie przy śniegu podającym w twarz-sprawdzone tej zimy! Ponadto w sieci drogerii *Stars* płaciłam z niego 17 zł!

Używam tego produktu od:2 lat

Super tusz. Godny polecenia

Świetny tusz. Rewelacyjnie wydłuża i podkręca. Wytrzymuje nawet ulewę, choć pobyt w basenie nie:D(mój błąd - zapomniałam zmyć:D). Bardzo lubię ten tusz i dlatego miałam 2 lub 3 opakowania. Dość długo nie wysycha, a nawet jak już mocno zgęstenieje, to może służyć jako rozdzielacz do rzęs- wspomagacz do innego tuszu. Kupiłam kiedyś jakiś fatalny tusz który tylko delikatnie pogrubiał i sie tym wspomagałam.
+ nie ma grudek
+ nie skleja
+ dobrze rodziela i wydłuża
- trudno go zmyć
- kruszy się pod koniec dnia

Używam tego produktu akutalnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Fantastyczny

Używałam tego tuszu kilka ładnych lat i niewyobrażałam sobie życia bez niego. Mega wydłużał i podkręcał rzęsy. Niestety teraz w żadnej drogerii nie można go już dostać, dlatego przerzuciłam się na Lash Expansion. Dla mnie efekt jest prawie ten sam, różnią się jedynie szczoteczką. No i cena - sky high jest o wiele tańszy.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Najlepszy jaki miałam!!!!

Rewelacyjny! Używam go do kilku lat wcześniej podkręcając zalotką. Efekt fenomenalny. Rzęsy podkręcone, wydłużone i co najważniejsze nie rozprostowują się !!! Ze zmywaniem nie mam problemów, używam mleczka z Garniera :) Niestety wodoodporna wersja (czyli ta której używam) jest wycofywana ;( Nie mozna jej juz kupić w drogeriach ;/ Na szczęście znalazłam na allegro i tam kupię od razu z 10 albo więcej ;)

Używam tego produktu od: około 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 10 - 15 nie liczyłam ;)