Egzotyczna energia, Żel pod prysznic o zapachu kumkwatu

Egzotyczna energia, Żel pod prysznic o zapachu kumkwatu

Egzotyczny żel o zapachu kumkwatu z wyciągiem z mimozy - odświeża, pobudza do życia, energetyzuje.

owocowe mentosy jak nic!

Przeleżał dobrych kilka miesięcy w oczekiwaniu na mój kumkwatowy nastrój i wreszcie nadszedł jego dzień! Piękny kolor żelu nastraja pozytywnie, chętnie po niego sięgam w łazience mimo tego, że ma tam silną konkurencję. Żelik jest dość gęsty, pieni się lekko, nie wytwarza za dużo piany, pachnie ślicznie - gdy miziam się nim pod prysznicem mam wrażenie że tuż obok ktoś, lub może i ja, zajada pomarańczowe mentosy :) Wydajny średnio, dość tani, radosny i poprawijący humor. Nie wiem czy kupię ponownie, bo chyba już ta seria znika ze sklepów a i moje zapasy wypadałoby trochę odchudzić.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:początek 1

fajny zapach i nie tylko

Używalam go latem, bardzo orzezwiajacy zapach, uwielbiam owocowe zele, ten jest bardzo przyjemny. Jak cala seria tych zeli nie wysusza skory, swietnie sie pieni. Ma estetyczne opakowanie. Warto do niego wrócic bo to naprawde fajny kosmetyk.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

jak mus to mus

Używam go z musu, jak jestem u rodziców, a ostatnio często tam jestem, więc często muszę się zmuszać ;) Moja mama kupiła kiedyś hurtem 2 żele z tej serii, jeden już poszedł, a teraz dobija dna drugi. I oby nie kupiła następniego...
Nie wiem co to kumkwat, ale jak dla mnie ten żel pachnie sztuczną, przesłodzoną pomarańczą. Poza tym ma galaretkowatą kosnsytencję, przez którą ciężko go wydobyć z butli, bo się do niej "chowa" z powrotem. Pieni się średnio, pielęgnować na pewno nie pielęgnuje. Krzywdy nie czyni, ale nie widzę powodów, dla których miałabym po niego sięgnąć z własnej nieprzymuszonej woli (nie żeby mama nade mną stała i kazała mi się nim myć ;) ale fakt faktem, że się zmuszam do sięgania po tą butlę)

Używam tego produktu od: paru miesięcy od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - mam wrażenie, że tylko ja go używam :rolleyes:

3 rodzaje dolnej kreski

idealny na lato

Kupiłam bo urzekł mnie jego nieziemski zapach. Jakiś czas temu oceniłam go dosyć nisko, teraz zmieniłam zdanie. Moim zdaniem jest idealny na lato (chociaż jeżeli ktoś preferuje świeże zapachy również zimą to polecam). Żel odswieża, dodaje energii, czuję się po nim naprawdę czysta i odpręzona. Pieni się całkiem nieźle, nie wysusza i nie podrażnia skóry.
Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Pobudzający :)

Zapach nie z tego swiata :) Pomarancze, mandarynki czy kumkwat - wszystko jedno bo zapachy tych owocow tak czy inaczej sa do siebie podobne ^^ Nic tak nie dodaje energii jak poranny prysznic z taka wonia. Dodatkowy plus za jej znaczna trwalosc. Konsystencja - gesta i tresciwa, bardzo dobrze sie pieni. No i daje poslizg! :P

pomarańcze

Kupiłam duet żel- balsam ( gratulacje dla sprzedawczyni, bo oglądałam tylko żel ) - i nie żałuję. Nie są to na pewno kosmetyki rewelacyjne, ale bardzo przyjemne, takie poprawiające humor :)
Żel jest dość tani, ma ładne opakowanie. Gorzej będzie z wyciskaniem kosmetyku po paru dniach, bo plastyk jest twardy, sprawdzi się raczej obracanie do góry nogami...
Gęsty, wydajny, wspaniale pachnący pomarańczami ( niech będzie kumkwat dla znawców owoców egzotycznych ;) ). Ładnie się pieni...Co jeszcze można powiedziec o żelu pod prysznic...? Przeciez oczekuję po nim głównie przyjemności używania - a ta jest już na początku...Jednym słowem - miły. A nie wiem, czy kupię ponownie, bo rynek jest zawalony miłymi żelami...