Egzotyczna energia, Balsam ujędrniający o zapachu kumkwatu

Egzotyczna energia, Balsam ujędrniający o zapachu kumkwatu

Ujędrniający balsam o zapachu kumkwatu z wyciągiem z mimozy uelastycznia i ujędrnia skórę. Energizujący zapach poprawia samopoczucie.

bardzo miły

Używam razem z żelem pod prysznic z tej serii i muszę przyznać, że jest to prawdziwy zastrzyk energii. Balskam pachnie mandarynkowo, jest to zapach słodki dokładnie taki jak lubię. Jest dość gęsty, treściwy, obawiam się, że pod koniec opakowania wystąpią problemy z wyjęciem balamu z butelki. Szybko się wchłania, nie lepi się na skórze. Jedyna wada, którą zauważyłam to fakt, iż nawilża tylko na któtko, po nocy już nic nie widać, że wieczorem byłam obficie nasmarowana. O ujędrnieniu nawet nie myślę. Używam go dla przyjemnośći. Gdyby był jeszcze produkowany kupiłabym zapas, a tak niestety muszę się nacieszyć tym, co mi jeszcze zostało z zapasów.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

fajny zapach

W tym balsamie najbardziej podoba mi się zapach - podobny do pomarańczy, ale mniej słodki. Utrzymuje się długo na skórze. Do plusów zaliczam także efekt delikatnego napięcia skóry uzyskiwany po nałożeniu tego balsamu. Niestety, sporą wadą jest dla mnie znikome nawilżenie - balsam wchłania się błyskawicznie i po kilku chwilach nie czuć już żadnego nawilżenia. Raczej już go nie kupię, bo dla mojej suchej skóry jest niewystarczający.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: połowa

fajny!!!

Bardzo fajny balsam! Pachnie egzotycznie i intensywnie! Trochę jak pomarańcza!Kupiłam go głównie dla jego zapachu, mam też żel pod prysznic z tej serii. Z tym działaniem ujędrniającym jest całkiem dobrze, uelastycznia i wygładza skórę. A zapach naprawdę długo utrzymuje się na ciele! Warto spróbować!

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

zapach..pasta " biały ząbek"

Głowę bym dała, że już oceniałam ten balsam! Moją recenzję wsysło. Ale do rzeczy:
Jeżeli nie odpowiada mi zapach balsamu, to choćby nie wiem jakie miał właściwości pielęgnacyjne, to będzie stał na półce aż w końcu wyląduje w koszu. Staram się jeszcze, póki lato trwa (a ma taki egzotyczny, owocowy zapach) go zmęczyć, ale z trudem mi to przychodzi. Męczy mnie ten zapach, czasem nawet mdli. Kojarzy mi się z pastą do zębów dla dzieci "biały ząbek" :( Myślałam wąchając go w sklepie, że będzie orzeźwiający, a na skórze robi się słodki i mdlący (przypomina mi nawet..... owocowe wymiociny!!!). Dlatego zaraz po wsmarowaniu staram się nie wąchać skóry. Ale myślę, że jednak nie przekonam się do niego...
Co do dzialania, to spełnia swoje zadanie. Ujędrnia i efekt nawilżenia długo sie utrzymuje. Konsystencja jest gęsta, gęstsza niż klasycznego ujędrniającego tej firmy, co jeszcze bardziej utrudnia wydostanie balsamu z butelki.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i raczej ostatnie

ach te zapachy...

Kuszą i uwodzą. I tak też było z tym balsamem. Działanie nawilżające i ujędrniające oceniam na 3. Myślę nawet, że długotrwale stosowany może wysuszyć, dlatego używam jednocześnie również innych balsamów.

Używam tego produktu od: 1

fajny

skusil mnie ladny zapach tego balsamu, podoba mi sie tez jego dosyc gesta konsystencja choc troche trudno ja wydobyc z opakowania, no i co wazne naprawdę nieco ujędrnia;)

Używam tego produktu od:od 2 mies.

Super zapach :)

Najbardziej spodobał mi sie zapach i dlatego go kupiłam. Kosmetyk starcza na długo. Konsystencje ma kaurat i dobrze sie wchłania. Po smarowaniu potrafiłam długo wwąchiwać się w swoja skórę, bo uwielbiam takie świeże cytrusowe zapachy. Zreszta zapach jest nie do końca cytrusowy, ale bardzo świeży i oryginalny. Ja zauważyłąm różnicę w ujędrnieniu skóry, ale może to też dlatego, że używałam go razem z peelingiem Lirene i w miedzyczasie dużo ćwiczyłam.

Generalnie polecam i właśnie rozglądam sie za kolejnym opakowaniem :D

Słodziutki:)

Uwiódł mnie zapachem. Tak długo wąchałam go w drogerii, aż postanowiłam kupić. Przypomina mi słodkie landrynki z dzieciństwa, gumę Mambę:) Używanie go to czysta przyjemność- ma gęstawą konsystencję, ale rozprowadza się z dobrym poslizgiem i dość szybko się wchłania. Nieźle nawilża i wygładza skórę. Trudmo mi ocenić czy posiada właściwości ujędrniające- ale sama nazwa " brzmi dobrze" i daje poczucie ,że robimy coś dla naszego ciała. Plus za efektowne i funkcjonalne opakowanie.

całkiem,całkiem...

balsam faktycznie ma ciekawy,miły zapach,dobrze się wchłania,konsystencja też ok.Trudno narazie oceniać jego właściwości ujędrniające,ale zapowiada się całkiem,całkiem.Niestety jak dla mnie niewystarczjąco nawilża skórę(co jest zresztą normą przy balsamach ujędrniających)Ogólnie godny polecenia

*****

Długo szukałam balsamu ujędrniającego , który ładnie by pachniał.Niestety nivea, dove itp. reprezentują typowe balsamy ujędrniające czyt. bezzapachowe lub mdłozapachowe.A Eris za zapach należy się ogromny plus..I za konsystencję...Nie za rzadka, nie za gęsta..
Nie wiem jeszcze jak to będzie z ujędrnianiem, ale na pewno świetnie wygładza moją skórę..
Polecam, kosmetyk jak za tą cenę świetny, duża konkurencja dla najpopularniejszych marek.
A produkt polski, aż miło:)

na wakcje - w sam raz

Jak dla mnie zapach lizakowo-gumowo balonowy, ogolnie slodko-owocowy ;)
Moim zdaniem za dlugo utrzymuje sie na skorze (uzywanie perfum wykluczone, ale moze latem to i lepiej, nie zostawia przebarwien w kontakcie ze sloncem...) i to zasadniczy minus balsamu, bo zalety sa takie, ze sie nie lepi, ladnie wchlania i wystarczajaco nawilza, nawet lokcie i stopy.
Butelka wystarczyla mi na okolo 3 tygodnie intensywnego uzytkowania - dobrze nawilza (maslo shea w skladzie i o dziwo, brak zapychaczy, ktore Eris zwykle pakuje do swoich kosmetykow), zastepowal mi krem do rak i do stop. Skora byla dobrze nawilzona jeszcze w dobrych kilka godzin po posmarowaniu.
Butelke mozna spokojnie postawic "na glowie" (plaskie zamkniecie) i reszta balsamu splywa , prawie "do czysta".
Ogolnie produkt dobry ale lacznie z zelem do mycia o tym samym zapachu - dla mnie to za duzo.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1,
ciekawe, czy ta seria to kolejna wakacyjna efemeryda...

pomarańcze 2

Te 4 * to trochę na wyrost, ale nie zmieniam zdania. Żel i balsam z nowej serii to klasyczne kosmetyki popularne - dość tanie i dość dobre.
Skusił mnie oczywiście egzotyczny zapach - jak dla mnie wystarczająco intensywny, choć średnio trwały. Kumkwat albo słodkie pomarańcze - jak sobie życzycie...
Opakowanie ładne, choc mało poręczne - juz na drugi dzień miałam problemy z wyciśnięciem porcji gęstego balsamu! Jak już się uda - jest z górki. Gęsty, ale wydajny, dobrze się rozsmarowuje, nie maże, szybko wchłania. Kosmetyk idealny na letnie poranki - lekki, świeży, owocowy... Nie klei się, nie natłuszcza, nawilża skórę. Efekt nawilżenia nie trzyma zbyt długo, to raczej balsam dla skóry normalnej, a nie suchej! Nie oczekuję po nim cudów, po prostu miło spędzimy czas, a czy się jeszcze spotkamy...? Kto to wie...