Oriflame, Intimate Cream (Krem do higieny intymnej)

Oriflame, Intimate Cream (Krem do higieny intymnej)

Nawilża miejsca intymne, działa kojąco. Testowany pod nadzorem ginekologów. Odpowiedni do częstego stosowania. Bezzapachowy.

Całkiem przyjemny produkt!

Lubię krem do higieny intymnej marki Oriflame, chociaż używam go od wielkiego święta. Generalnie ma dosyć neutralny zapach, chociaż początkowo ładnie pachnie, potem czujemy taki trochę jałowy podmuch - dosyć nieprzyjemny, ale na szczęście na tyle subtelny, że nie stanowi to jakiegoś wielkiego problemu. Ja używam kremu przy okazji jakichś podrażnień, bo praktycznie jedyne co robi to nawilża. Niestety, w żaden sposób nie redukuje podrażnień, czy nawet zwykłego zacięcia przy goleniu, ale przynajmniej zwiększa trochę komfort. W tym momencie na rynku są lepsze produkty, takie, które faktycznie redukują podrażnienia, więc krem to trochę przeżytek. No, chyba, że komuś zależy tylko i wyłącznie na nawilżeniu okolic intymnych, to wtedy jak najbardziej polecam. Cena taka umiarkowana, chociaż mógłby być tańszy ze względu na swoje ograniczone działanie. Konsystencja także jest na minus, ponieważ produkt praktycznie wylewa się z tubki. Samo opakowanie ładne i estetyczne.

Plusy
- delikatny
- nawilża
Minusy
- trudność użycia
- nieefektywny
- cena
- szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

nie niezbędny

polecam kupowac ten kosmetyk jednak w promocji ze względu na dość wysoką cenę. w innym razie skutecznie zastąpi go zwykła oliwka. krem fajnie nawilża skórę, nie podrażnia nawet jesli nałoży się go zaraz po goleniu okolic bikini. wydaje się być delikatny, ma ładny zapach, dobrą konsystencję i jest wydajny

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

całkiem okej.

podoba mi się. jest bardzo wydajny (używam sporadycznie, 1-2razy w tygodniu od roku no i nie zużyłam jeszcze połowy) i bezzapachowy.
jego tłusta konsystencja nieco przeszkadza przy aplikacji, ale działa kojąco na podrażnienia oraz po depilacji - tak, te okropne czerwone krostki, fuuj. no ale kremik spisuje się tutaj nieźle :) do tego nawilża i sprawia, że skóra intymna jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku ;)

no ale: okropnie długo się wchłania, zwłaszcza, gdy położymy ciut grubszą warstwę, co by skóra się odżywiła, no ale ubrać to się nie możemy przez następne pół godziny :/

zaznaczam ie wiem przy kolejnym zakupie, bo do czasu gdy go skończę, na rynek wypuszczony zostanie zapewne następny krem do higieny intymnej (i może troszkę tańszy ;) )

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: wciąż męczę pierwsze.

depilacja opóźnianie porostu włosów

na wszelkie podrażnienia!

Recenzja bardziej z powodu impulsu, niż czegokolwiek innego. Używam kremu od jakiegoś (dość długiego - jest bardzo wydajny...) czasu. Przede wszystkim w sytuacjach awaryjnych typu - krostki po goleniu. I jestem zadowolona. Natomiast w ciągu ostatniego dnia mnie zachwycił! Z powodów ode mnie niezależnych nie byłam w stanie iść przez długi czas w ciągu dnia do toalety (sic!), co spowodowało bardzo niemiłe i rozległe obtarcie miejsc intymnych wkładką higieniczną. W zasadzie bardziej niż obtarcie było to odparzenie. Myłam, wietrzyłam, robiłam co się dało przez dwa dni - efekty były prawie zerowe. Goiło się bardzo wolno i odczuwałam straszny dyskomfort. Wpadłam na genialny pomysł użycia kremu - zadziałało. W ciągu kilku godzin posmarowałam dwa razy. Z paskudnego odparzenia został tylko mały ślad - odróżniający się od reszty kolorem, natomiast nie mający żadnych nieprzyjemnych konsekwencji.
JEDNYM SŁOWEM JESTEM ZACHWYCONA! :)

Używam tego produktu od:3-4 m-ce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry

krem jest bardzo dobry, przyjemnie nawilża miejsca intymne, koi je, ma dość tłustą konsystencję, dobrze się rozsmarowywuje i wchłania, jest bardzo wydajny-do jednorazowego użytku wystarcza bardzo mała ilosc kremu.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: poczatek pierwszego

przydatny po depilacji

na początku nie wiedziałam jakie własciwie ma zastosowanie ten krem a raczej w jakich sytuacjach i jakich rezultatów się spodziewac. okazało się, ze kremik jest bardzo przydatny po depilacji, szybko niweluje i łagodzi zaczerwienia. jest bezzapachowy i ma lekko cięzkawą formułę co akurat jest atutem w tym wypadku.

Używam tego produktu od:4 miesiecy

dobry

bardzo dobry jest ten kremik. dobrze nawilża skórę w intymnych okolicach, co jest szczególnie przydatne po depilacji. łagodzi podrażnienia. jego tłustawa konsystencja dobrze koi. dla mnie ok

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

łagodzi i regeneruje

Jak dla mnie bardziej maść niż krem. Gęsta, tłusta konsystencja, która łatwo się rozsmarowuje jednak długo wchłania. Z tego względu mogę go stosować tylko na noc. Właściwości nawilżające są na bardzo wysokim poziomie. Stan skóry w sferze bikini (wysuszona i zmęczona wieczną depilacją) wyraźnie się poprawił i to już po pierwszym użyciu. Krem łagodzi podrażnienia zwłaszcza te po depilatorze, bo te po golarce jakby trochę mniej (ciekawe dlaczego). Używam od czasu do czasu, bo jego tłusta konsystencja na co dzień byłaby za bardzo uciążliwa. Krem zaczął być przydatny gdy przerzuciłam się z golarki na depilator. Nie podoba mi się w tym kosmetyku relacja ceny do ilości i dlatego go raczej sama nie kupię (mam nadzieję, że znajdę tańszy odpowiednik). Oceniany egzemplarz otrzymałam dzięki wymianie.

NA PODRAŻNIENIA THE BEST

Jestem naprawdę pod wrażeniem tego kremu jeśli chodzi o podrażnienia w miejscach intymnych, pod tym wzgledem nie ma sobie równych. Podoba mi się również, jego lekko tłusta treść oraz to, ze nie ma zapachu, dzięki super koi podrażnienia i zapobiega następnym. Jest go duzo - 100 ml. Właściwie jedyne do czego mogę się przyczepić to cena, ale kupiłam go w wyjątkowej promocji za 14,90- więc jest ok. Polecam jeśli ktoś ma wrażliwą skórę w miejscach intymnych.

co by tu z nim zrobić?

Dziwny ten krem... Zupełnie nie wiem do czego ma służyć, co robić, jak działać... Tubka faktycznie duża, trochę tego kremu zawiera. Kremu, a raczej emulsji, bo wg mnie taka to postać mniej więcej - lekka, lejąca się i nieco tłusta bezzapachowa emulsja. Początkowo używałam tego kremu po depilacji, aby zapobiec otarciom czy podrażnieniom, po których czasem pojawiają się te wstrętne czerwone krostki :( No i faktycznie im zapobiega, ale niestety pozostawia na skórze taką tłustą powłoczkę, która mnie denerwuje. Czuje się jak tuńczyk w sosie własnym ;) Potem próbowaliśmy wykorzystać ten krem w zabawach we dwoje ;) ale też nie bardzo się sprawdził. Wziąć go za mało, to zaraz się wałkuje, za dużo - to jest za tłusto :( Więcej pomysłów do czego by tu użyć nie mam i z tego też względu leży sobie bezczynnie w szafce i czeka aż coś wymyślę. Dodam może jeszcze, że krem nie uczula i nie podrażnia tych najwrażliwszych miejsc ;)

ok...

Jest duzy przez co go wystarcza na baardzo długo nawilza i uodparnia na wszelke otarcia i uszkodzenia wrazliwe miejsca.Jedynie co mi sie w nim nie podoba to to ze jest bez zapachu ..dla innych to i moze dobrze bo nie uczula ale ja uwielbiam wszystkie kosmetyki co pachna wiec za to odejmuje 1 plusa ale ogolnie jest ok i godny polecenia