Ziggy Zag (błyszczyk ochronny do ust)

Ziggy Zag (błyszczyk ochronny do ust)

Błyszczyk ochronny do ust "Ziggy Zag" w aplikatorze. Dostępnych jest 6 zestawów kolorystycznych.

Cena: 5 zł / ? ml

efekt trupich ust (:

Błyszczyk dostałam w zamierzchłych czasach na imieniny od siostry, jako że miałam juz błyszczyk Bell taki zyg-zakowaty.

Plusy:
- wydajny - formuła nie jest kleista, ale dość gęsta
- cena
- solidne opakowanie - nie połamało się, jak to bywa czasami, chociaż, o ile pamiętam, to srebrne napisy się zdzierały z opakowania
- wygodny aplikator - nic uległ zniszczeniu, tj. często ten miękki meszek sam zanika na końcu i aplikator staje się sztywny ;d

Plus/Minus:
- zapach: początkowy ładny, taki waniliowo-karmelowy, ale szybko wietrzeje i stał się nieznośny, iście chemiczny

Minusy:
- koszmarny kolor, brrrr ;/ przynajmniej mój (podajże trzeci od lewej w stojaku) - po zmieszaniu jakiś fioletowy, a na ustach wygląda jak u trupa ;o

Używam tego produktu od: lipca 2003
Ilość zużytych opakowań: jedno i wystarczy

Bubel

Kiepsko, moje Panie, kiepsko!
Jedyne co to zapach i ciekawy "wyglad", takie jakby paski, świderki, hihi. Wogole wyłamał mi sie aplikator z tego uchwytu. Efektów raczej nie było, a utrzymywał sie krotko. Taki zwykły tandetny blyszczyk, zadna rewelacja!

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Taki gadżet do szpanu w szkole

Zakupiłam go już dawno temu i dawno temu zużyłam. Pamiętam jednak, że jedyne, co naprawdę jest w nim fajne, to wygląd w opakowaniu zaraz na samym początku :) Sprawdzał się, żeby zrobić wrażenie na koleżankach z podstawówki ;)
Kolory? Ja miałam ten, który na zdjęciu ze zgłoszenia jest odkręcony. Na ustach był jasno-brązowo-złoty. Ogólnie nie mój kolor. Siostra miała ten z fioletem i różem i przy umiarkowanej ilości na ustach wyglądał nienajgorzej.
Zapach mazidełka przyjemny, taki waniliowo-karmelowy, trochę jak toffi.
Żadnych właściwości pielęgnacyjnych błyszczyk ten nie posiada. Po prostu jest dla "bycia" ;)
Polecam nastolatkom ze względu na fajny wygląd i niską cenę. Przyjemny gadżecik.

Używam tego produktu od:używałam parę lat temu
Ilość zużytych opakowań:jedna wersja kolorystyczna.

Konturowanie Smashbox

Cos strasznego!!

kupilam bo spodobala mi sie ta "tecza" ale to chyba jedyna zaleta! kolor po zmieszaniu zrobil sie fioletowy:| wiec mialam jakby caly czas sine usta! chociaz po jakims czasie kolor zmienial sie w roz.. a ten ochydny zapach.. pachnial jak zapachy takie choiniki do samochodow;) wyladowal w koszu dlatego ze aplikator sie popsol ale tak czy tak wyladowal by na smieciach.. zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od:Rok temu uzywalam
Ilość zużytych opakowań:

HORROR!

Skoro robią akcesoria (na marginesie- bardzo dobre_ to błagam, niech nie mieszają się w mazidła.. Kupiłam kiedyś błyszczyk, na początku byłam strasznie zadowolona (bo taki fajny kolor- za każdym nałożeniem inny, fiolet błękit albo róż, każdy wyglądał ciekawie na ustach) ale po jakimś czasie wylądował w koszu. Koszmarny zapach, koszmarne opakowanie, koszmarna konsystencja. Sam błyszczyk znikał z ust w ciągu chwili, pozostawało natomiast nieprzyjemne uczucie na ustach- piekące, czerwone, wysuszone. Brr!

Używam tego produktu od: oj to było ze trzy lata temu...
Ilość zużytych opakowań: jedno- niecałe ;)

lubie je :)

bardzo ładnie wyglądają na ustach, ślicznie pachna, nawilżają usta. maja wiele wersji kolorystycznych. mam jeden w rózowych kolarach i dwa w czekoladowych. jedyną wadą są tandetne opakowania, które czesto pękaja przy zakrętce (pękły mi 2 z 3) i błyszczyk potem troche się wylewa, ale za taka cene :). chociaz u mnie one nie kosztuja 5 zł tylko ok. 9.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: mam 3, ale żadnego nie zużyłam

Przyjemny =)

Lubiłam go :D Zużyłam do samego końca, choć już mi się troszku nudził... Ale to dobry błyszczyk i szkoda było mi go zostawić do przeterminowania się, czy wyrzucić...

Zalety:
* śliczny, budyniowy zapach i smak (nie wyczułam tam chemii :) )
* ładniusi efekt na ustach
* miła konsystencja
* nawilża, a już na pewno nie wysusza :D
* trwały (jak na błyszczyk)
* ściera się równomiernie
* drobinki nie rozłaziły się po całej buzi :D
* wydajny (aż nadto :D )
* tani
* ładne opakowanie, proste ale wygodne i mocne, nie rozwalało się, aplikator wygodny i miękki

Wady:
- napisy natychmiast się starły
- kolorki się wymieszały i nie wyglądało to już tak bosko jak na początku ;)
- mały wybór kolorów

I ja nie lubię

Totalna porażka... Pachniał tak dziwnie budyniowo-chemicznie (coś a' la wanilia, tylko nie do końca udanie). Konsystencja też dziwna, aplikacja wymagała bardzo czestych poptrawek, ponieważ te mazidło dosłownie znikało w ciągu kilku sekund... Kupiłam, bo mi sprzedawczyni powiedziała, że pachnie i smakuje wanilią... Zawiodłam się...

Ble....

błyszczyk w sumie taki nie za dobry... kupiłam go dawno temu był okropny... nie błyszczał sie tak jak tego chciałam i wychodził sam z opakowania czego nienawidze... w torebce rozlał mi sie prawie cały i do tego jeszcze pękło opakowanie... ogolnie nie polecam tego błyszczyka...

mazidełko:)

Błyszczyk ten powinien być traktowany bardziej jako taki balsamik niż upiększacz ust.Ma bardzo ładny zapaszek i nawilża usta.Na tym koniec zalet.Jest bardzo rzadki.Znika ekspresowo z ust.Musiałam smarowac się nim co 10 min, by cokolwiek było widać.Opakowanie też jakieś felerne, bo raz tylko mi spadł z półki w łazience i pękł.

w porządku

Podoba mi sie ten błyszczyk. Spełnia się w raczej w roli delikatnie koloryzującego nawilzającego balsamu, ponieważ do mocnego połysku troche mu brakuje, lecz mimo to nie jest zły. Mam kolor bodajże pierwszy z prawej, taki delikatny róż z jasnym brązem (na ustach prawie niewidoczny) z drobinkami. Jeżeli chodzi o właściwości pielęgnacyjne to sprawdza sie świetnie. Mimo tego nie dam więcej gwiazdek, poniewaz ma dosyć znaczące minusy: jest wodnisty w efekcie czego szybko schodzi z ust, raz upadł mi na chodniku i pękło jego opakowanie w efekcie czego nie można było go nosic w torbie chyba że chce sie mieć całą zabrudzoną :) oraz po jakims czasie używania cała piekna oryginalna forma "skrętu" kolorów zaczyna sie ze sobą mieszać i błyszczyk nie wygląda atrakcyjnie tak jak na początku. Jest bardzo wydajny i dla jego niskiej ceny i pieknego (czekoladowego?) zapachu można go kupić.

to nie to

Kupiłam już dosyć dawno za 4zł. kolorek jasny, coś w odcieniu lila, fioletu. Niestety błyszczyk jst dosyć wodnisty i wycieka mi z opakowania :( Pozatym szybko się zjada no i jest taki dziwnie chemiczny. Jednym słowem nie podoba mi się.