Glam Shine (Błyszczyk)

Glam Shine (Błyszczyk)

Ultralekka konsystencja nadaje efekt pełnych, połyskujących świetlistymi refleksami ust. Specjalny aplikator perfekcyjnie rozprowadza błyszczyk na ustach. Opakowanie to przezroczysta butelka o smukłej linii elipsy ze złotą błyszczącą nakrętką.

Cena: 5,99 zł / 5 ml

ZDECYDOWANE TAK -!!

Kupiłabym gdyby były w sprzedaży, ale chyba je wycofali, a wielka szkoda bo uwielbiałam ten błyszczyk. Pięknie się błyszczał na ustach, długo sie utrzymywał, mieli naprawde sliczne przynajmniej 2 kolory (te które kupowałam na okrągło) : czerwony i taki beżowy-brokatowy.
Małe zgrabne opakowanko.
Mam jeszcze ze dwa puste opakowania bo próbowałam dostać coś w podobie ale niestety, szukałam tez na allegro i u producenta, ale zniknął...

Używam tego produktu od: gimnazjum:) 1-wsza przygoda
Ilość zużytych opakowań: duzo:)

Najlepszy błyszczyk&szminka

mam ten blyszczyk od 2 lat, powoli sie zużywa bo jest gęsty, trwały kolor, ładnie pachnie, kazdy odcien moze miec inny zapach najlepszy jest ciemno czerwony kolor;) bardzo poręczny i dobrze się nakłada, jestem bardzo zadowolona:) powoli mi się kończy i nie wiem gdzie go dostanę:( czy ktoś wie gdzie można to kupić we Wrocławiu???

bardzo dobry

Zapach i kolor, jego intensywność ok
Ciut za gesty, ale za to nie spływa z ust ;)
Pedzelek w porządku
Opakowanie ciężko się otwiera, ale jest poręczne

Używam tego produktu od:roku

Wibo na wiosnę 2015

Przyjemny:)

Dostałam go w komplecie do podkładu cashmere touch-gratis. Mam odcień ciemnego brązu. I aż mi głupio, bo znowu będę chwalić produkt wibo. Ale one po prostu mi pasują. I aż wstyd że kupowałam 4x droższe błyszczyki, też glam shine ale droższej firmy.
Z pędzelka nie wypadają włoski(!), Dobrze nabiera błyszczyk -odpowiednią ilość.Błyszczyk nie jest klejący i nie spływa. Rzeczywiście jest dosyć gęsty ale nie czuć go na ustach-nie jest ciężki,. Do tego jest w ślicznym kolorku(taki ciemny ale chłodny brąz) i jest wydajny.Usta ślicznie lśnią. Nawet po piciu napoju widać go na ustach. Szkoda tylko że nie można go znaleźć w sklepach..BO mym go chętnie kupiła ponownie.

Używam tego produktu od: od kwietnia(odkąd mam podkład wibo)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

doby za małe pieniądze

oceniając produkty weżmy pod uwagę nie tylko jakość, ale i cenę.

+ fajne kolorki
+ nawilża usta
+ piękny zapach i smak

- słaba trwałość, ale nie spodziewałam sie cudów po tak tanim kosmetyku.

Używam tego produktu od: dawna

śliczna, kleista maź

Kupiłam ze względu na ładny złoty połysk w beżowym błyszczyku, który w opakowaniu prezentował się ślicznie. Niestety zaraz po otwarciu można zauważyć, że jest on stanowczo za gęsty. Pędzelek, który trudno nazwać pędzelkiem, nakładał nierównomiernie, a sama maź bardzo się kleiła. Na ustach wydawał się bardzo ciężki, a złotego połysku zabrakło.
Za to opakowanie bardzo porządne i wygodne. Wielkość w sam raz, żeby wrzucić do torebki. Duży wybór kolorków, który całkiem nieźle wygląda na ustach.
Raczej nie w moim stylu, ale jeśli ktoś w takich gustuje ...
Na razie leży w szufladzie, użyty z 3 razy. Czeka na swoje 10 min ;)

Ilość zużytych opakowań: ledwo zaczęte 1.

lubię go i wracam do niego

od czasu do czasu wracam do wibo i tego blyszczyka. fajny efekt perłowych ust,kryjący wiec duży plus za to!!! pryzmatyczne drobinki pieknie mienia sie na ustach.konsystencja fajna, dosc dlugo mam go na ustach .fajny zapach i wazne ze sie nie klei
niestety nie moge juz go znalezc w rossmanie :(

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

Fajny jest

Ogólnie to nie za bardzo uzywam błyszczyków ale ten akurat dostałam i czasem się nim maluję. Ładnie się błyszczy, ma ładny kolor, z tego co widzę nie jest drogi, ślicznie pachnie...jego minusem dla mnie jest to ze jest klejący co mnie trochę dnerwuje ( bo nie jestem przyzwyczajona..:P)ale za to długo się utrzymuje na ustach.. jest ok.
Ale niewiem czy kupię go ponownie bo jak wspomniałam wczesniej nie uzywam za barzdo błyszczyków.
Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań:jeszcze przy 1:P

Super!

Śliczny, nie za gęsty, nie za rzadki - taki w sam raz, ładnie się mieni, długo utrzymuje się na ustach, wygładza, podkreśla. Zęby wydają się bielsze :) Za tę cenę zdecydowanie polecam, ale ja poszukam jeszcze czegoś innego. Ogólnie - warty wypróbowania! :)

Używam tego produktu od: 12 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Rewelacja

Hej Dziewczyny :)
Jestem zakochana w tym błyszczyku!
Używam koloru beżowego i jest rewelacja :) Przez chwilę miałam ciemny różowy, ale nie przypadł mi do gustu. Błyszczyk dobrze się trzyma, i optycznie powiększa usta. I nie czuć jego smaku w ustach ( co strasznie mnie wkurza u innych producentów)

Naprawdę polecam!

jak za tą cenę...:)jest ok

jestem bardzo zadowolona, błyszczyk jak to błyszczyk....ma lepiącą się konsystencję,ale mi to nie przeszkadza...dobrze nawilża usta i bardzo ładnie wygląda....trwałość średnia....ale osobiście nie spotkałam jeszcze trwałego błyszczyka.

Używam tego produktu od:ok.3 mies

raczej nie...

Błyszczyk jest stanowczo za gęsty. To taka gęsta, lepka maź... Trzyma się niedługo... choć co można chcieć za tą cenę ?!
Jedynym plusem dla mnie jest zapach - ostatecznie może być.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:napoczęte pierwsze i ostatnie