Naturals, Shower Milk, Ultra Nourishing with Shea Butter & Moisturising Milk (Kremowy żel pod prysznic, ultra odżywienie)

Kremowy żel pod prysznic Masło Karite zawiera krem nawilżający oraz masło karite. Bogata, kremowa formuła pomaga odżywiać skórę, pozostawiając uczucie jedwabistej miękkości i gładkości.

świetne połączenie mleka z masłem shea!

Żelu używam już długo. Według mnie jest to jeden z fajniejszych na rynku, który nie podrażnia mojej skóry i jest niezbędnym elementem codziennego dbania o higienę.
+kremowa konsystencja
+dobrze się pieni
+dokładnie oczyszcza
+nie wysusza, lekko nawilża skórę, która po kąpieli jest gładsza
+wydajny –bardzo!
+ma ładny zapach

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Można spróbować

Kupiłam ten żel, ponieważ spodobał mnie się zapach. Jest on bardzo delikatny i co ważne utrzymuje się na skórze. Bardzo dobrze pieni się i spłukuje, myje i oczyszcza. Nie powoduje podrażnień, przyjemny dla skóry.

Na pewno nie kupię go ponownie, ponieważ lubię eksperymentować.

Ilość zużytych opakowań: 1 mały

Uwielbiam zele Palmolive

Ten krem-zel pod prysznic jest jeszcze w normalnej sprzedazy we Wloszech.
Plusy:
-niska cena
-wydany, bo jest bardzo gesty i kremowy
-bardzo dobrze sie pieni i wytwarza taki poslizg ze az milo myje sie cialo
-zapach: slodkawo-kakaowy, idealny na zime
Moim faworytem jest wersja z kokosem ale ten tez jest piekny! Zanim kupie ponownie wyprobuje sobie inne wersje zapachowe

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w uzyciu

Eris film 1

cudny zapach

To był zdecydowanie mój ulubiony żel pod prysznic. Zapach jest po prostu zniewalający i podczas kąpieli tak intensywny, że czuję się jak w raju. po kąpieli także go czuć przez jakiś czas. Dobrze myje, fajnie się pieni i ma cudną konsystencję. Szkoda, że go wycofali, bo kąpiel z nim to była sama przyjemność.
Choć lubię kuować za każdym razem inny żel, to do tego wracałam kilkarkotnie

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

co za zapach...

Cudowny orzechowo- kremowy zapach. Przyjemna konsystencja, łagodne działania. Niczego więcej nie oczekuję od żelu. Ten dla samego zapachu kupiłam bardzo wiele razy. Niestey ostatnio już nie widuję go w drogeriach.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nice

Jest świetny. Pięknie pachnie, dobrze się pieni. Nawilża, nie podrażnia. Taki kremowy balsam. Skóra pięknie po nim pachnie. Nie wiem czy kupie bo lubie testować nowe produkty. Ale palmolive ogólnie polecam

Jeden z ulubionych Palmolive

Lubię żele Palmolive, miłe, a ten szczególnie.

+ przepiękny, ciepły ale nie mdlący zapach

+ pieni się wspaniale

+ wydajny

+ niedrogi

+ jeden z niewielu, po którym nie mam uczucia ściągnięcia skóry, nie wysusza

+ przed wypuszczeniem Ziaji Masło Kakaowe i Kozie mleko ulubiony bo klasycznego Dove

Generalnie bez wad, polecam, szczególnie na zimę i dla skóry suchej:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie policzę, ale powyżej 10 z pewnością

Zapach przesliczny i cala reszta bardzo fajna:)

Co tu duzo mowic-zapach tego kremowego zelu pod prysznic jest przepiekny-cieply i otulajacy,niebanalany.Cala reszta jest w porzadku-ladne opakowanie,fajna kremowa konsystencja,dorze sie pieni,myje i pielegnuje.Skora po prysznicu jest gladka i delkatnie pachnaca.Zele Palmolive sa swietnej jakosci,wiec nie ma sie nad czym zastanaiwac.Polecam!

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry

Podobnie jak oliwkowy z tej serii, jest to bardzo dobry żel. Wydajny, świetnie się pieni, ładnie pachnie. Pielęgnuje skórę lekko ją nawilżając - fajny żel na pewno kupić ponownie.

Używam tego produktu od: Parę miesięcy

delikatny i otulajacy

Bardzo lubie wszystkie zele z palmolive. Ten nie dosc, ze dobrze myje i sie pieni to jeszcze ma piekny, delikany zapach, a skora po jego uzyciu jest naprawde gladka. To zapewne zasluga tego nawilzajacego mleczka. Zel ma kremowa, dosc gesta konsystencje, jest dzieki temu bardzo wydajny. Nie podraznia i nie uczula. Goraco polecam!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

przyjemny

bardzo ładnie pachnie, dobra, gesta konsystencja, rzeczywiscie troche nawilza, wystarcza na stosunkowo długi czas. jeden z lepszych drogeryjnich zeli po prysznic.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Gęsty

Fajny kremowy żel pod prysznic. Gęsty więc nie spływał z ciała. Fajnie się pienił i dobrze mył, nie wysuszył mi skóry. Zapach fajny, dobry na każdą porę dnia. Żel w mare wydajny.

Używam tego produktu od: pare tygodni