Schwarzkopf Palette, Permanent Natural Colors, farba do włosów

Schwarzkopf Palette, Permanent Natural Colors, farba do włosów

Pielęgnacyjny krem koloryzujący z aloesem. Łagodna formuła kremu wzbogacona wyciągiem z aloesu, intensywnie pielęgnuje włosy podczas farbowania. Sprawia, że są niewiarygodnie miękkie.

Zapewnia długotrwały efekt koloryzacji, naturalny połysk, 100% pokrycia siwych włosów.

rewelacja

kiedys mialam czarne farbowane wlosy i zamarzylo mi sie byc blondynka. przez pewien czas chodzilam do znajomej fryzjerki ktora pasemkami sciagala mi farbe ale pozniej juz wolalam sama eksperymentowac.uzywalam rozne farby ale ta kupilam calkiem niedwno i jest boska. o taki efekt wlasnie mi chodzilo .kolor idealny i rzeczywisci niweluje ten zolty kolor na odrostach co w przypadku innych farb sie nie udawalo.pomomo tylu eksperymentow moje wlosy nie sa wcale zniszczone,maja bardzo fajny kolor i ladnie sie blyszcza.zdecydowanie polecam ta farbe nr219.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Rewelacja

Zacznę może od tego że użyłam koloru 219 Platynowy Blond - seria CZYSTE BLONDY. Od dłuższego czasu miałam straszne problemy z włosami tzn. której bym farby nie użyła (nawet tych z górnej półki) moje odrosty wychodziły po prostu pomarańczowo - żółte:( Ostatnio w drogerii kupowałam farbę, nie mogłam się zdecydować co wybrać żeby moje włosy w końcu wyglądały jak chcę. I nagle zauważyłam te farby Palette - dawniej używałam starej Palett - zainteresowała mnie technologia Anti Orange Tone o której informował producent (specjalnie opracowana technologia która ma zapobiegać powstawaniu żółtego odcienia włosów) No i ... zaryzykowałam.......i nie żałuję!!! Naprawdę moje włosy w końcu nie wyglądają jak u kurczaka. Dawno nie byłam tak zadowolona z żadnej farby. Co prawda nie mogę też powiedzieć że moje odrosty od razu są platynowe, ale mają kolor jasnego blondu i to mnie cieszy:) Palette 219 jest rewelacyjna, w tym momencie według mnie nie ma lepszej farby do włosów blond!!!Używam tego produktu od:ostatnio

zbyt mocno przyciemnia

Mimo iz fajnie jest nakladac szampon koloryzujacy to ja jednak stawiam juz tylko na farby i same odrosty farbuje :) Ten szampon jest wygodny przy nakladaniu, tubka do wycikania za twarda :) ręce bola gdy wyciskalam. Ale na wloskach ladnie sie rozproadza, wloski chlona ten szampon i nic nie kapie. Ale jesli chodzi o kolory to zbyt mocno przyciemniał!!!, choc fanki czerwieni i fioletow powinny nie narzekac jednak zloty blond to prawie wyszedł brąz wiec cos nie tak- bylam zawiedziona...
p.s nie niszczy wlosow

Używam tego produkt od: jakeis czas temu
Ilość zużytych opakowań:kilka kolorków

dobra

Jedna z lepszych farb... farbuję włosy na średni brąz. Niestety zawsze w przypadku brązów, kolor wychodzi ciemniejszy niż powinien. Dlatego aby otrzymac kolor "średni brąz" używam "jasny brąz". Kolor bardzo ładnie się błyszczy. Po 3 tygodniach się zmywa, ale i tak jest ok :D

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo wiele

może być

Pokrywa włosy bardzo dobrze ale schodzi szybko.Po 3 tygodniach wychodzi mi mój kolor, Kolor powinien być mocniejszy i lepiej wchłaniac sie we włosy... Niestety najgorszy jest smród, aż zapycha a po farbowaniu zalega chemiczny posmak w ustach

co innego na opakowaniu...

Kiedys używałam blondów tej firmy ale na opakowaniu zawsze były jaśniejsze włosy a na mojej głowie wychodziły ciemniejsze...
Przy welattonie jest odwrotnie...
poza tym farba
- nie niszczyła w znacznym stopniu włosów
- wyplukiwała sie po ok 5 myciach
Jednak nie dla mnie

Straszna!!!

Skusiła mnie niska cena tej farby. Wybrałam któryś z odcieni rudości. Początkowo byłam zadowolona, nawet bardzo. Kolor ładny, zgodny z tym co obiecuje producent. Po ok. 2 tygodniach od farbowania, strasznie zaczęły mi wypadać włosy, czego nie skojarzyłam z faktem zmiany farby. Po drugim opakowaniu miałam na głowie połowę włosów:(mimo iż zaczęłam intensywnie łykać różne tabletki żeby ja wzmocnić. Mogłam wyciągać je garściami. Od kiedy przestałam jej używać wszystko wróciło do normy, ale na bujną czuprynę będę musiała trochę poczekać...

Użyłam jej dwukrotnie w odstępie 1,5 miesiąca.

beznadziejna!

kupilam bodajze najjasniejszy-skandynawia blond i..:( lipa!! odrosty żółte jak kurczak!! mimo ze moj naturalny kolorke to sredni ciemny blond trzymalam 1 godz i ,nic! te jasne kolory nadaja sie do wlosow rozjasnionych juz rozjasniaczem! w przeciwnym razie, zawsze wyjdzie kurczak!! nigdy wiecej tego badziewia!:( a i wlosy po tym siano! choc moje z natury sa gladkie i grube!! po tej farbie byly koszmarne!!! :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy wiecej!

ciekawa

używałam kolorku czekoladowy brąz i co jest rzadkością wyszedł mi kolor identyczny z tym z opakowania:)włosy farbowałam ok. 3 tyg. temu a kolor jest nadal bardzo ładny:D,włoski po malowaniu są błyszczące i połysk ten pozostaje jeszcze długo.Jak każda farba wyusza troche włosy ale nie jest to bardzo drastyczne :) minus za brak odżywki :(

NIGDY W ZYCIU

Nie dosc ze po 2tygodniach mialam jakis przesity i plamy na glowie bo koor sie zmyl.To na dodatek jestem zalamana bo wloski zaczely mi tak wypadac ze normalnie czesalam sie i plakalam.Dziewczyny szkoda wlosow na ta farbe!

Niedobra

Farba jest po prostu kiepska. Użyłam odcienia 'czekoladowy brąz'. Kolor wyszedł taki sobie, szybko się zmył. Po ok. 2 tygodniach od farbowania, końcówki włosów były rozdwojone, włosy matowe, nie do rozczesania. Nie polecam.

Okejjj

Kupilam ta farbe za 8 zl w promocji. dotychczas uzywalam Garnier Naturals i ciesze sie ze zmienilam farbe, bo odcien blondu Garniera wychodzil ciemnobrązowy... uzylam odcienia jasny blond na moich wyplowialych brazowo rudych i wyszedl ladny ciemny calkowicie naturalny blond:) co wydawalo mi sie niemozliwe. farba nie smierdziala jakos specjalnie;) jest okej... oby dlugo sie trzymala:)