Anew Ultimate, Transforming Hand&Nail Cream SPF 15 UVA/UVB (Złoty krem do rąk i paznokci)

Luksusowy krem odmładzający dłonie i regenerujący paznokcie, oparty na technologii Gold Mesh. Rozjaśnia przebarwienia spowodowane wiekiem. Głęboko odżywczy i silnie nawilżający, zapewnia dłoniom najlepszą pielęgnację i ochronę.

Cena: 26,90zł / 75ml

Świetny

Bardzo dobrze działa, zaczynając od tego że porządnie nawilża, to wygładza skórę dłoni, likwiduje przebarwienia, dłonie wyglądają na odmłodzone :)

Może cena nie mała jak za krem do rąk, ale wydaje mi się że warto jeżeli dłonie potrzebują intensywnego ratunku :)

Używam tego produktu od:ponad rok

Super kremik ;)

recenzje pisze w imieniu mojej mamy, ktora uzywa tego kremiku i jest nim zachwycona ;) kupila go w promocji, byl gratis do jakiegos innego produktu anew, w sumie tylko dlatego go wziela ;) smaruje nim dlonie codziennie rano i wieczorkiem przed spaniem, czasem w ciagu dnia jak jej sie przypomni. Skora dloni jest bardzo delikatna, zmniejszyly jej sie widocznie strasznie wczesniej zyly na dloniach, ma ciut mocniejsze paznokcie i nie ma takich strasznych skorek jak miala ;) jednym slowem jest bardzo zadowolona!

Używam tego produktu od:kilku tyg

Nieliczny z SPF

Jeden z nielicznych na polskim rynku krem do rąk z SPF 15 w "drogeryjnym" przedziale cenowym.

W zasadzie kupiłam go dla filtra SPF, a nie dla zachwalanych właściwości pielęgnacyjnych.

Ma chemiczny zapach (filtry) i gęstą konsystencję (filtry). Wsmarowuje się dość opornie i na dłuższy czas zostawia wyczuwalna warstwę na dłoniach.

Co zaś do pielęgnacji ... Ot zwykły krem do rąk. Nie zauważyłam specjalnego wygładzenia, wybielenia czy innych efektów.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

wygładza

Zgadzam się,że wygładza i nadaje ładny koloryt ( chociaż to może raczej zasługa słoneczka ).Dłonie też dość długo utrzymują dobre nawilżenie po nim.Zapach delikatny,ale nie urzekł mnie napewno.Cena raczej za wysoka.No i tyle..

Używam tego produktu od:jakis rok temu

Świetny :)

Jest świetny! Wygładza, delikatnie wybiela i nadaję dużą miękkość łapkom. Przyjemny, delikatny zapach robi swoje. Śliczne opakowanie kojarzące się z luksusem. Jednak mógłby byc tańszy... :(

luksusik

Krem ma przede wszystkim ładne opakowanie i jest świetna ozdoba w łazience:) Konsystencja jest średnio gęsta ale dzięki temu krem jest wydajny. Ma lekki zapach którego jednak nie potrafie zidentyfikować. Wspaniale radzi sobie z wysuszona skorą rąk-po kilku uzyciach miałam wygladzoną i delikatną.Myślę jednak że powinien być trochę tańszy bo nawet w promocji jest troche przy drogi na przeciętną kieszeń:( Ale cieszę się że miałam z nim spotkanie trzeciego stopnia :)...