Eye Shadow (Cienie do powiek)

Eye Shadow (Cienie do powiek)

Cena już od 66,33 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1,5 g

Cienie do powiek amerykańskiej firmy MAC. Charakteryzują się wysoką trwałością i bardzo szeroką gamą kolorystyczną. MAC Eye Shadow są dostępne w pojedynczych, bardzo poręcznych pudełeczkach lub w paletach.

Cena: 50zł / 1,5g

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 7

Dobre cienie na większe wyjścia

Cienie trzymają się wspaniale na powiece. Posiadam cień extra dimension w odcieniu silver dawn i jest idealny do brązowego smokey.
Plusy:
+długo się utrzymuje
+dobrze się rozciera
+ładnie wygląda na powiece
+nie osypuje się
Minusy:
-trwałość opakowania (cień odkleił się od tego srebrnego wkładu)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200168].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Porzadne

Bardzo dobre cienie do powiek,drobniutko zmielone. Kolory boskie-kazdy znajdzie cos dla siebie.Jedne z najlepszych jakie mialam.
\\n
\\nLekka awersje mam tylko do matowych odcieni bo troche ciezko jest je rozetrzec-nie kazdy pedzel da rade.Do tego potrzebna jest baza pod cienie aby dlugo sie trzymaly.(zadko ktore cienie sie trzymaja bez).Za te dwa minusy odjelam po pol gwiazdki.

Moj ulubiony cien nosi nazwe Era.Boski-zawsze i do wszystkiego. Jak nie mam czasu na makijaz oka to nakladam tylko jego,kreska,tusz i lece.Oko wyglada naprawde fajnie.

Ilość zużytych opakowań: min.10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130686].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 8

Napisanych recenzji: 55

-najlepsze-

Jako że jestem Youtubową maniaczką od wielu lat kusiły mnie cienie Mac, jednak skutecznie odstraszała mnie cena - bałam się że wydam tyle pieniędzy, a cienie okażą się niewystarczająco dobre ;) w końcu się skusiłam i to był strzał w 10!
Posiadam jak narazie kilka cieni, jednak chyba sprzedam wszystkie swoje poprzednie palety itp innych firm (w makijażu zawsze stawiam na oczy, mam więc naprawdę wiele cieni każdej firmy), tylko po to aby powiększyć swoją kolekcje o 3/4 nowe odcienie Mac\'a… lepiej mieć kilka świetnej jakości niż ogrom jakości średniej/marnej.
+ pigmentacja
+ dobrze się z nimi współpracuje, dobrze się rozprowadzają, nawet palcem
+ występują w wielu kolorach, w tym b.unikatowych, duochromowych
+ są wydajne, mimo codziennego używania w żadnym z moich zaledwie kilku wkładów nie pojawia się denko
+ ogólnie są cudowne! :)

Jedną gwiazdkę odejmuję za cenę, gdyż na początek trzeba zainwestować chociaż w najmniejszą paletkę, wiadomo że z jednym cieniem nikt dużo nie zwojuje :)

Moje ulubione odcienie to CLUB oraz PATINA.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka wkładów w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066221].usefull || 0 }}% pomocna.

Szczawińska

Napisanych recenzji: 4

Jedne z lepszych

Świetne cienie, które mogę polecić każdemu. Wspaniała pigmentacja, duża ilość kolorów do wyboru, ja gustuję w brązach i beżach, mam około 12 odcieni, bywają kolory, które "pracują" gorzej przy rozcieraniu czy też osypują się, ale jest ich niewiele. Na minus cena - 56zł za wkład do paletki, ponad 70zł za cień w opakowaniu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilkunastu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055076].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

bardzo bardzo słabo

Odkąd zaczęłam się interesować makijażem i oglądać związane z nim filmiki na YT - marzyłam o chociaż jednym produkcie z firmy MAC. Po 4 latach zdecydowałam się na kupno cienia - Naked lunch. Oczywiście zakup był bardzo przemyślany, z racji wysokiej ceny postawiłam na bezpieczny kolor.Kiedy produkt wpadł w końcu moje ręce, przeżyłam wielkie rozczarowanie i żal. Miałam wrażenie , że produkt jest jakby stary, skamieniały - jednak po wizycie w sklepie stacjonarnym okazało się, że niestety produkt taki po prostu jest. Aby kolor był widoczny w jakiś sposób na powiece , muszę go nakładać na białą kredkę - w innym wypadku równie dobrze, mogę nie nakładać nic. Czułam się oszukana przez te wszystkie dobre opinie na temat tych cieni, uważałam je za produkt z najwyższej półki.

Plusy :
BRAK

Minusy:
- cena
- bardzo słaba pigmentacja
- produkt jest bardzo twardy, przez co aplikacja jest trudna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044445].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 50

Napisanych recenzji: 380

To nie to.

Szukałam bardzo konkretnego odcienia, którego nie udało mi się znaleźć u innych producentów. Konkretnie matowej gorzkiej czekolady, odcienia ciepłego brązu - nie wpadającego w szarość czy w bordo, tylko właśnie klasycznego, ciepłego odcienia brązu.
Znalazłam w MAC Ground Brown, idealnie to o co mi chodziło. Kolor przepiękny.
Pierwsze primo: cena. 50 zł za jedno maleńkie kółeczko cienia. W opakowaniu już za 74 zł. Za JEDEN kolor. Wow, musi być na wagę złota.
Drugie primo: Konsystencja średnia. Szczególnie w porównaniu z innymi markami, typu maty Urban Decay, Too Faced, czy nasz kochany polski Inglot. MAC się potwornie osypuje. Konsystencja jest sucha i nieco pyląca przy pacaniu w nim pędzelkiem.
Trzecie primo: Blenduje się (po polsku: rozciera z innymi kolorami ;)) naprawdę słabo... Jest plama i trzeba włożyć sporo energii w jej roztarcie choćby najlżejsze. Nałożenie cienia na bazę betonuje go na wieki. Jest trwały, skurczybyk, ale cień chcę mieć roztarty, rozmglony, a nie graficzną, ostrą plamę. Na tyle mnie to wkurza przy ciemnym odcieniu, że palmę pierwszeństwa daję Inglotowi.

Nie wiem po co chodzę do MAC i kupuję ich produkty, gdy po wypróbowaniu z każdej kategorii kosmetyku choć jednego rodzaju jestem w 3/4 przypadków zawiedziona. Szczególnie w kontekście ich cen. Jedyne co do mnie przemawia to faktycznie szalony wybór kolorów (tu nie mają sobie równych, naprawdę), wykończeń i konsystencji.

Używam tego produktu od: 3-4 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035201].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 130

bubel

nie rozumiem fenomenu tych cieni sa naprawde słabe jakosciowo

Jak dla mnie słabo napigmentowane, cięzko je się nakłada nie wiem mam może kupić pędzel za 150 zł żeby nałozyc wielki królwski cień Mac
Posiadam 4 kolory w tym jeden długotrwały kupiony za 97 zł który powinien trzymać sie dłuzej niz normalne niedługotrwałe a tu jeszcze gorzej
inne odcienie to shale piekny odcień ale niestety nakładam nakładam i nic nie widze, satin taupe, shadowy lady(matowy) strasznie sie go nakłada.
na plus tylko ładny wybór odcieni jest w czym wybierać
nie polecam cienie ze sredniej półki typu loreal, dr hauschka są duzo lepszej jakości
nie wiem tylko skąd ta fascynacja tymi cieniami............

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 cienie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033908].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

nie warte swojej ceny

Cena cienia nieadekwatna do jakości.
Mam kolory:
Satin Taupe - najładniejszy, dobrze się trzyma.
Jest - podobny do Naked Lunch, słabo napigmentowany, ledwo widoczny, szybko znika,
Crystal - beznadzieja. Srebrny, po 2 godzinach ślad po nim znika.
Girlie - różowy. Twardy, niewidoczny, ciężko nabrać na pędzelek.

Wszystkie cienie nakładam na bazę z Urban Decay. Cena daaaaleko zawyżona. Cienie różnią się od siebie jakością. Na przykład Satin Taupe i Crystal - oba wykończenia frost, a jakość zupełnie inna.

Moim zdaniem cienie przereklamowane. Ktoś kiedyś gdzieś powiedział że to cud, inny puścił z obieg i teraz nawet nie wypada napisać, że to buble za wielkie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000459].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Mój hit

Obecnie posiadam dwa cienie do powiek od MAC - Naked Lunch i Satin Toupe, idealne do dziennego makijażu. Są po prostu zniewalające!

Plusy:
+ trwałość,
+ paleta barw,
+ nie pyli się,
+ mają "to coś"

Minusy:
- nic, są warte swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984084].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

KWC

oceniam kolor VANILLA

używam pod łukiem brwiowym i jako rozświetlacz lub na całą powiekę

tworzy bardzo subtelny, naturalny makijaż, ma bardzo minimalne błyszczące drobinki widoczne tylko w mocnym słońcu, więc wygląda się w nim lepiej, ale nie widać na twarzy znaczących śladów makijażu :)

Dla moich preferencji makijażu, który ma nie być zbyt wdoczny, ale ma widocznie upiększać - idealny :)

Dość twardy, tylko pędzelek daje radę. Za to długo się trzyma.

Bardzo wydajny, po 2 latach kończy mi się 1 opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 pudełeczko

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[980800].usefull || 0 }}% pomocna.