M.A.C., Eye Shadow (Cienie do powiek)

M.A.C., Eye Shadow (Cienie do powiek)

Cena już od 89,97 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 1,5 g

Cienie do powiek amerykańskiej firmy MAC. Charakteryzują się wysoką trwałością i bardzo szeroką gamą kolorystyczną. MAC Eye Shadow są dostępne w pojedynczych, bardzo poręcznych pudełeczkach lub w paletach.

Cena: 50zł / 1,5g

Najlepsze.

Mam bardzo duzo tych cieni, o roznym wykonczeniu.

Plusy:
+ pieknie sie rozcieraja
+ duzo kolorow do wyboru
+ rozne wykonczenie
+ bardzo trwale ( zawsze uzywam bazy)
+ nie uczulaja
+ nie podrazniaja
+ Jezeli kupujemy wklady mozemy stworzyc sobie wlasna palete
+ jakosc
+ bardzo przyjemna konsystencja
+ bardzo profesjonalne
+ pracuje sie z nimi bardzo przyjemnie
+ nie zostawiaja plam
+ mozemy stworzyc kazdy makijaz
+ bardzo dobrze napigmentowane, te ciemne jak i jasne kolory
+ wydajne

Minusy:
- jedyny minus to taki ze w Europie te cienie ( relif) kosztuja duzo tzn. u mnie w Szwajcarii to az 19 CHF natomiast w USA MAC respektujac konkurencje obnizyl cene wkladow do 6 USD ..... a my dalej placimy jak za zloto .....

Moj KWC.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1453952].usefull || 0 }}% pomocna.

super

dla mnie super
kolor mam czarny mat do robienia smoky i kresek
nieobsypuje się
jest trwały
może być deliktna mgielka ale i intensywny kolor

minusów brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1385916].usefull || 0 }}% pomocna.

wart swojej ceny

Oceniam kolor Vanilla, wykończenie velvet.
Jedyne czego żałuję, to fakt, że poznałam te cienie tak późno. Do tej pory używałam naszego rodzimego Inglota i w sumie nie miałam większych zastrzeżeń.
Jednak to wśród palety cieni od Mac znalazłam swój ideał.

Przede wszystkim wykończenie tego cienia jest dla mnie idealne- nie mat, ale też nie perła. Taki efekt jest moim zdaniem bardzo elegancki i pasuje do większości makijaży.
Odcień vanilla to kolor kremowy, bardzo jaśniutki, wręcz rozbielony beżyk. Na powiece prezentuje się cudnie- natychmiast "otwiera" oko, rozświetla spojrzenie. Jest bardzo drobno zmielony, idealnie się nakłada.

Cień jest bardzo dobrze napigmentowany, co dla mnie ważne, szczególnie przy tak jasnych odcieniach. Większość testowanych przeze mnie kosmetyków, natychmiast bladła po nałożeniu na powiekę, kolor był słabo widoczny i szybko tracił na intensywności.
Tutaj nie ma tego problemu, kolor jest intensywny i świeży.
Używam tego cienia w duecie z bazą Artdeco i wygląda nienagannie przez wiele godzin- nie zbiera się w załamaniu powieki, nie roluje. Po dłuższym czasie odrobinkę blednie, ale makijaż nadal wygląda bardzo dobrze!
Kosmetyk jest trwały i wydajny.
Nie wiem jak zachowują się inne (ciemne) kolory, ale posiadany przeze mnie odcień się nie osypuje. Kolejny bardzo duży plus.

Podsumowując- bardzo dobre cienie, naprawdę warte swojej ceny.
W mojej kosmetyczce na pewno wkrótce zagości więcej kolorów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1322861].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Modelowanie twarzy bronzerem

Odcienie Matte - Yogurt, Purple Haze

Oceniam dwa odcienie z matowym wykończeniem: Yogurt oraz Purple Haze.

Yogurt to bardzo jasny, pudrowy róż, a Purple Haze to piękny, nie za ciemny fiolet. Oba te cienie są bardzo dobrze napigmentowane, trwałe, ślicznie się blendują, ładnie współgrają z brązowym kolorem oczu.
Jedyną wadą jest cena, która trochę odstrasza przed zwiększeniem swojej kolekcji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1245718].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobre cienie na większe wyjścia

Cienie trzymają się wspaniale na powiece. Posiadam cień extra dimension w odcieniu silver dawn i jest idealny do brązowego smokey.
Plusy:
+długo się utrzymuje
+dobrze się rozciera
+ładnie wygląda na powiece
+nie osypuje się
Minusy:
-trwałość opakowania (cień odkleił się od tego srebrnego wkładu)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200168].usefull || 0 }}% pomocna.

Porzadne

Bardzo dobre cienie do powiek,drobniutko zmielone. Kolory boskie-kazdy znajdzie cos dla siebie.Jedne z najlepszych jakie mialam.
\\n
\\nLekka awersje mam tylko do matowych odcieni bo troche ciezko jest je rozetrzec-nie kazdy pedzel da rade.Do tego potrzebna jest baza pod cienie aby dlugo sie trzymaly.(zadko ktore cienie sie trzymaja bez).Za te dwa minusy odjelam po pol gwiazdki.

Moj ulubiony cien nosi nazwe Era.Boski-zawsze i do wszystkiego. Jak nie mam czasu na makijaz oka to nakladam tylko jego,kreska,tusz i lece.Oko wyglada naprawde fajnie.

Ilość zużytych opakowań: min.10

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130686].usefull || 0 }}% pomocna.

-najlepsze-

Jako że jestem Youtubową maniaczką od wielu lat kusiły mnie cienie Mac, jednak skutecznie odstraszała mnie cena - bałam się że wydam tyle pieniędzy, a cienie okażą się niewystarczająco dobre ;) w końcu się skusiłam i to był strzał w 10!
Posiadam jak narazie kilka cieni, jednak chyba sprzedam wszystkie swoje poprzednie palety itp innych firm (w makijażu zawsze stawiam na oczy, mam więc naprawdę wiele cieni każdej firmy), tylko po to aby powiększyć swoją kolekcje o 3/4 nowe odcienie Mac\'a… lepiej mieć kilka świetnej jakości niż ogrom jakości średniej/marnej.
+ pigmentacja
+ dobrze się z nimi współpracuje, dobrze się rozprowadzają, nawet palcem
+ występują w wielu kolorach, w tym b.unikatowych, duochromowych
+ są wydajne, mimo codziennego używania w żadnym z moich zaledwie kilku wkładów nie pojawia się denko
+ ogólnie są cudowne! :)

Jedną gwiazdkę odejmuję za cenę, gdyż na początek trzeba zainwestować chociaż w najmniejszą paletkę, wiadomo że z jednym cieniem nikt dużo nie zwojuje :)

Moje ulubione odcienie to CLUB oraz PATINA.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka wkładów w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066221].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedne z lepszych

Świetne cienie, które mogę polecić każdemu. Wspaniała pigmentacja, duża ilość kolorów do wyboru, ja gustuję w brązach i beżach, mam około 12 odcieni, bywają kolory, które "pracują" gorzej przy rozcieraniu czy też osypują się, ale jest ich niewiele. Na minus cena - 56zł za wkład do paletki, ponad 70zł za cień w opakowaniu.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie kilkunastu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1055076].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo bardzo słabo

Odkąd zaczęłam się interesować makijażem i oglądać związane z nim filmiki na YT - marzyłam o chociaż jednym produkcie z firmy MAC. Po 4 latach zdecydowałam się na kupno cienia - Naked lunch. Oczywiście zakup był bardzo przemyślany, z racji wysokiej ceny postawiłam na bezpieczny kolor.Kiedy produkt wpadł w końcu moje ręce, przeżyłam wielkie rozczarowanie i żal. Miałam wrażenie , że produkt jest jakby stary, skamieniały - jednak po wizycie w sklepie stacjonarnym okazało się, że niestety produkt taki po prostu jest. Aby kolor był widoczny w jakiś sposób na powiece , muszę go nakładać na białą kredkę - w innym wypadku równie dobrze, mogę nie nakładać nic. Czułam się oszukana przez te wszystkie dobre opinie na temat tych cieni, uważałam je za produkt z najwyższej półki.

Plusy :
BRAK

Minusy:
- cena
- bardzo słaba pigmentacja
- produkt jest bardzo twardy, przez co aplikacja jest trudna

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044445].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to.

Szukałam bardzo konkretnego odcienia, którego nie udało mi się znaleźć u innych producentów. Konkretnie matowej gorzkiej czekolady, odcienia ciepłego brązu - nie wpadającego w szarość czy w bordo, tylko właśnie klasycznego, ciepłego odcienia brązu.
Znalazłam w MAC Ground Brown, idealnie to o co mi chodziło. Kolor przepiękny.
Pierwsze primo: cena. 50 zł za jedno maleńkie kółeczko cienia. W opakowaniu już za 74 zł. Za JEDEN kolor. Wow, musi być na wagę złota.
Drugie primo: Konsystencja średnia. Szczególnie w porównaniu z innymi markami, typu maty Urban Decay, Too Faced, czy nasz kochany polski Inglot. MAC się potwornie osypuje. Konsystencja jest sucha i nieco pyląca przy pacaniu w nim pędzelkiem.
Trzecie primo: Blenduje się (po polsku: rozciera z innymi kolorami ;)) naprawdę słabo... Jest plama i trzeba włożyć sporo energii w jej roztarcie choćby najlżejsze. Nałożenie cienia na bazę betonuje go na wieki. Jest trwały, skurczybyk, ale cień chcę mieć roztarty, rozmglony, a nie graficzną, ostrą plamę. Na tyle mnie to wkurza przy ciemnym odcieniu, że palmę pierwszeństwa daję Inglotowi.

Nie wiem po co chodzę do MAC i kupuję ich produkty, gdy po wypróbowaniu z każdej kategorii kosmetyku choć jednego rodzaju jestem w 3/4 przypadków zawiedziona. Szczególnie w kontekście ich cen. Jedyne co do mnie przemawia to faktycznie szalony wybór kolorów (tu nie mają sobie równych, naprawdę), wykończeń i konsystencji.

Używam tego produktu od: 3-4 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035201].usefull || 0 }}% pomocna.