Vipera, Velvet Skin, Express 3 minuty (Depilator w kremie)

Vipera, Velvet Skin, Express 3 minuty (Depilator w kremie)

To najlepszy sposób na skuteczną i bezbolesną depilację. Dla osób chcących wypróbować ten rodzaj depilacji po raz pierwszy lub potrzebujących ilości kremu np. do jednorazowej depilacji nóg. Produkt dostępny w saszetkach. Błyskawicznie usuwa zbędne owłosienie pozostawiając skórę przyjemnie gładką w dotyku. Dzięki zawartości ekstraktów z bawełny i oliwek, pielęgnuje i nawilża.

Cena: ok. 5zł / 100ml

Śmierdzi

Miałam go dawno temu.

Plusy:

* tania cena,
* nie podrażnia jak żyletka,
* działa szybko.

Minusy:

* smród, który jest uciążliwy,
* starcza na krótko,

Kremy są ok, jednak mogą uczulać. Mają też specyficzny zapach. Może się skuszę na jakiś inny krem.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobry

Bardzo dobrze usunął włoski na nogach, które potem były aksamitnie gładkie, aż sama byłam w szoku. Działa naprawdę szybko. Pachnie średnio, ale można wytrzymać. Jedyny minus to średnia wydajność.

Używam tego produktu od: kiedyś go użyłam

nie polecam

Zakupilam ten produkt bo szukam jakiegos tanszego odpowiednika veet`a. Kremow uzywam tylko do okolic biknii wiec moja opinia odnosi sie do grubszych wloskow ktorych ten krem nie usuwa... niestety. Jest delikatny (chyba za bardzo), nawet kiedy trzmalam go 10min pozostaly wloski. Nie polecam tego produktu do depilacji bikini.

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Smokey eyes H&M

nie polecam

Produkt nie nadaje się do mocnego owłosienia - delikatne włoski po 8-9 minutach faktycznie schodzą, reszta już nie.
trudno mi się go zmywało z ciała.
osobiście nie jestem z niego zadowolona.Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Delikatny i skuteczny

Najlepszy depilator w kremie , jaki do tej pory używałam.Jest bardzo delikatny , świetnie się go nakłada , nie podrażnia, rzeczywiście szybki w działaniu.O niebo lepszy od Veet i innych dużo droższych.Żałuje tylko , ze tak trudno dostępny w moim mieście :(

Używam tego produktu od:miesiąca

Skuteczny!

Odkąd pamiętam używałam veeta w kremie, ale ten zakupiłam pod wpływem pozytywnych recenzji i to był strzał w 10!
Przede wszsytkim usuwa bardzo dokładnie jakies 98% włosków ja depiluje tylko uda, nie śmierdzi tak jak veet, nie podrażnia, jest całkiem wydajny i dużym plusem jest cena, i balsam który jest dołaczony . Zapłaciłam 6,99 a nie widze żednej różnicy.

Używam tego produktu od:2 tyg

dobry

Dobry i tani krem do depilacji. Radzi sobie z wloskami ale trzeba go trzymać dłużej niz 3 minuty. Usuwa tak 95% włosków. Minusem jest to, że jest bardzo niewydajny-tubka wystarczyła mi ledwie na 2 łydki.
Jednak krem nie podrażnia, nie wysusza. Poza tym ma dołączony balsam łagodzący.
Jest tani więc może się jeszcze kiedys skuszę.

Używam tego produktu od: kilku tyg.

Trafiony!

Będzie krótko: nie podrażnia, doskonale usuwa nawet grube włoski, pozostawia skórę gładką w dotyku:) I do tego cena..:) jak dla mnie KWC w swojej kategorii:P Polecam.

Używam tego produktu od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w tracie 1szego

99% Skuteczności

Po wypróbowaniu wszystkich dostępnych na rynku kremów zostaję prze Viperze. Zalety:
-cena!
-stosowany w okolicach bikini starcza na 4-5 razy
-usuwa najtwardsze owłosienie do gładkości (trzymam 10min)
-nie uczula (mnie;))
-w zestawie znajduje sie wygodna szpatułka i kremik w saszetce

Minusem mógłby być zapach (chemiczny, zostaje na jakiś czas), ale to dotyczy wszystkich depilatorów w kremie bez wyjątku, więc chyba nie można tego wyliczać jako wady... Dodatkowo zdarza się czasami, że po kilku minutach zasycha i ciężko go usunąć, ale efektem zawsze jest 100% gładkość. Szkoda, że tylko na jeden dzień;) Można też wspomnieć o średnio wygodnej tubce - nigdy nie mogę jej wycisnąć do końca.

Używam tego produktu od:1 rok

Dla grubowłosych

skuteczny;) jedyny jaki rzeczywiście usuwa moje oporne włosy na nogach! tyle że nie ryzykuję i trzymam go 10 minut a nie 3:)wydajność beznadziejna-tubka starcza na 2 razy (łydki) ale to normalne więc nie odejmę gwiazdki bo jest faktycznie dobry no i cena bardzo przyzwoita.Nie wiem czy kupię bo mam w domu duzy zapas a łydki golę jednak raczej maszynką (włosy odrastają tak samo szybko a egekt po golarce szybszy). Za to na uda (rzadziej depiluję) napewno zużyję!;)

Używam tego produktu od:3-4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ok.10

mile zaskoczona

jestem bardzo zadowolona z produktu. krem pozostawiam na nozkach na 8minut i po tym czasie splukuje prysznicem. a efekt? gladziutkie nozki :) niestety wydajnosc kremu nie jest zadowalajaca, wystarcza mi 2-3 razy. pomimo tego jestem zadowolona,wkoncu nie mozna oczekiwac cudow za 8zł :)

nędza

jak się spodziewalam... tragedia. Efekt marny, wloski usunal w wiekszej czesci, ale co z tego, jak juz nastepnego dnia nie bylo zadnej gladkosci. W dodatku uczulil mnie rowno. Nigdy wiecej...

Używam tego produktu od: jedno uzycie