Vichy, Lipidiose 1, Mleczko do ciała

Vichy, Lipidiose 1, Mleczko do ciała

Bardzo fajne. Świetnie nawilża i przy tym nie jest aż tak bardzo tłuste. Nawilża naprawdę na bardzo długo. Moja skóra przy większości balsamów domaga się "pić" już po kilku godzinach. Z tym było zupełnie inaczej. Kiedy nasmarowałam się wieczorem, to nawet po porannym prysznicu nie odczułam żeby skóra była bardzo sucha. Zapach przyjemny, ale trochę chemiczny jednak. Ja wolę takie wpadające w perfumy. Drugi mój ulubiony balsam zaraz po Nutrilifcie L`Oreala.

Musisz go mieć!

Mam dość suchą skórę, a ten produkt działa jak plaster ochronny i regenerujący. To moje ulubione mleczko.

Plusy:
- super nawilża i przede wszystkim na długo
- ma przyjemny zapach
- wydajny
- jest wydajne
- dobrze się wchłania
- regeneruje skórę

Minusów brak :)

Używam tego produktu od: 25.03.2014

Tak, tak, tak

Jedno z moich ulubionych mleczek do ciała.

Świetnie nawilża skórę przez cały dzień
cudownie pachnie
jest wydajne
tubka poręczna, estetyczna.

Mleczka używam już od dawna i cały czas z niego jestem zadowolona, teraz kupuję na zmianę z Essentieles.

Używam tego produktu od: lata 2009
Ilość zużytych opakowań: dużo

moje KWC balsamów

Jak dla mnie KWC wśród balsamów. Miałam wersję z pompką, zużyłam prawie wszystko, niewielką ilosć kremu która została na ściankach opakowania zużyłam po przecięciu opakowania.

Plusy:
- szybko się wchłania i łatwo rozciera, nie jest za gęsty ani za wodnisty
- nie pozostawia lepkich i tłustych śladów na ciele i piżamie
- dobrze nawilża
- skóra jest po nim gładka i jędrna.

Minus: -lekko szczypie gdy się go używa po depilacji nóg, ale ciężko jest znaleźć balsam który tego nie robi. Używam tego produktu od:pół roku

fakty i mity depilacja

lepiący

dostałam w prezencie 2 opakownia mleczka, więc postanowiłam zużyć go z zimę, kiedy skóra jest bardziej wysuszona
nawilża, rzeczywiście dobrze, skóra jest miękka, gładka, elastyczna
wchłania sie dość długo, koło 2 minut a i trochę później skóra sie lepi
zapach mydlano-pudrowy, mi sie nie spodobał
wydajność bardzo zła, smarowałam tylko nogi + ręce i wystarczył na 2 tygodnie
za tą cenę na pewno się już nie skuszę mimo dobrego działania - są tańsze, wydajniejsze i przyjemniejsze w stosowaniu

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

stworzony dla mnie!!!!!!

Skora moja pomimo wieku jest sucha ze az nie do wiary. Balsam owy kupilam w promocjii. Na poczatku taki jakis dziwny mi sie wydawal. Konsystencja wydawala mi sie dziwna itp. Po tygodniu stosowania zauwazylam niezla roznice. Tak jak na reklamach vichy kobieta skore na nodze sciagala to i moja taka byla. Balsam jest super. Bardzo wydajny do tego ladnie pachnie i zostawia cienka tlusciutka warstwe przyjemna w dotyku. Zdecydowanie polecam. Moje KWC

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 400ml

Dobry balsam nie jest zły ;)

Lipidiose 1 to naprawde dobry balsam. Jestem pewna, że zachwyci wiele osób, lubiących szybko wchlaniające się balsamy, nie pozostawiające tłustej warstwy na skórze- jesli o to chodzi radzi sobie znakomicie. Nawilżenie jak dla mnie jest w normie, nie jest spektakularne, ale również po zastosowaniu Lipidiose nie odczuwam suchości skóry. Jednak zdecydowanie wole bardziej treściwe balsamy, nawilżające i jednocześnie natłuszczające, które pozostawiaja ochronną warstwę na skórze. Tego w Lipidiose 1 mi brakuje, więc sama następnym razem napewno sięgne po balsam z numerkiem 2

Używam tego produktu od: pewnego czasu

cudo!!

Lekka kosystencja cudownie się rozsmarowuje i szybciutko wchłania w skórę .Idealnie nawilża i wygładza skórę . Zapach ma delikatny przypominający kwiatowy , Który długo pozostaje na skórze .

Używam tego produktu od:1 roku

rewelacyjny

To jak narazie mój KWC wśród balsamów. Poszukiwałam czegoś co zastąpi mi Postheliosa LRP - jakoś miałam wyrzuty sumienia stosując go jako zwykły balsam ;).
Ale mleczko Vichy doskonale mi zastąpiło tamto cudeńko.
Lipidiose nawilża po prostu rewelacyjnie i na bardzo długo. Skóra po jego użyciu wygląda na odżywioną i zdrową, jest niesamowicie gładka w dotyku.
Mam zastrzeżenia jedynie co do wydajności, ale tak naprawdę mogę stosowac ten balsam raz w tygodniu a skóra i tak w ogóle mi się nie przesusza. To po prostu jakiś cud, bo każdej zimy miałam z tym straszny problem.

Polecam z czystym sumieniem.

Nie zużyłam jeszcze calego opakowania.

tak dla vichy!

Najpierw przy zakupie jednego z kremów vichy dostalam próbkę balsamu, potem moja koleżanka miała go na wakacjach...a w końcu przemogłam się i kupiłam :D Zniechęcała mnie trochę cena, ale w końcu trzeba inwestować w siebie :D

I mogę powiedzieć, że nie żałuję wydanych pieniędzy :) Nawilża idealnie, aksamitna konsystencja, cudowny zapach...jednym słowem moje cudeńko :) Wydajność też jest ok, teraz gdy moja skóra została doprowadzona do porządku używam go od czasu do czasu i jeszcze mam go sporo.

Używam tego produktu od: od wakacji

Najlepszy

Chyba nigdy nie stosowałam tak idealnego mleczka do ciała.Bardzo dobrze nawilżał.Skóra była "napojona".Nie potrzebowała niczego lepszego.On dostarczał jej maksymalną ilość wody.Była miękka i gładka.Konsystencja - mleczna,rzadka.Dobrze się rozprowadzała i szybko wchłaniała.Nie pozostawiała skóry ściągnięta jak inne tego typu kosmetyki.Miała delikatny,ładny zapach.Nie podrażniła mojej skóry.Aplikator bardzo praktyczny.Opakowanie pojemne i wydajne.Cena trochę wygórowana,ale jak na takie możliwości nie mam żadnych zastrzeżeń.Polecam.Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

The best!

NIe jestem wielka fanka kosmetykow aptecznych, a zwlaszcza Vichy, ale ten balsam do ciala jest po prostu genialny! Dobrze sie wchlania, swietnie nawilza (pozbylam sie problemu wysuszonej skory), a do tego cudnie pachnie! Co tu duzo mowic - ideal.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:kilka

polecam

uzywam tego mleczka od prawie 2-óch lat, bardzo dobrze nawilża nie pozostwiając tłustej wartswy,bo ma leciutka konsysytencje, do tego slicznie, delikatnie pachnie . nie zamieniłabym go na żaden inny kostemyk, polecam !!

Używam tego produktu od:2 lata