Violet Dream, Krem relaksujący

Violet Dream, Krem relaksujący

Krem Violet Dream z relaksującym kompleksem: biotyny, oleju z orzechów laskowych i wciągu z nasion lnu, o kojącym działaniu.

Taki średni

Zalety:
bardzo dobrze nawilża
odpowiednia konsystencja
wydajny
zapach ok

Wady:
dość długo się wchłania
okropnie mi się błyszczy po nim cera

calkiem ok.

produkt calkiem fajny, dosyc dobrze nawilza, ale jednakze to nawilzenie nie jest takie jakiego oczekuje.
ładnie pachnie, jest wydajny, opakowanie jest ładne i funkcjonalne.

Używam tego produktu od:roku

całkiem sympatyczny

Używam go na dzień. Mam cerę tłustą trądzikową i jak dla mnie jest odpowiedni. Lekko nawilża. Nie błyszczę się po nim bardziej niż zwykle, dobrze się wchłania i nadaje się pod podkład. Zapach mi osobiście się nie podoba - ale to już kwestia gustu.
Kończę właśnie opakowanie, ale raczej nie zaopatrzę się w drugie, gdyż zaczęłam kurację preparatem złuszczającym od dermatologa i potrzebuję silniejszego nawilżenia.

Używam tego produktu od: gdzieś z 8 miesięcy, bo używam go oszczędnie

Świąteczny makijaż

fajny

Ma przyjemny zapach i bardzo szybko się wchłania. Nie ma żadnych rewelacji ale i tak się ich specjalnie nie spodziewałam. Podoba mi sie bo potem się twarz nie błyszczy. Raczej polecam

Używam tego produktu od:stycznia

może być

Ten kremik ma przyjemny zapach, szybko się wchłania i pozostawia buzię świeżą i nie świecącą się. Śmieszne sa te zielonkawo-niebieskie kuleczki które rozsmarowywują się na twrazy w czasie aplikacji - prawie jak w proszku do prania ale jest to całkiem ciekawe. Tylko to opakowanie-okropność. Ale ogólnie-krem wart wypróbowania.

Lepszy niż przewidywałam

Kremik zakupiłam z ciekawości...i przyznam ze nie były to zmarnowane pieniądze. Krem ma przyjemną,nietłustą konsystencję, pachnie orzeźwiająco choć zapach moim zdaniem jest zbyt silny. Co najważniejsze - nie podrażnił mojej bardzo wrażliwej cery, nie zaobserwowałam żadnego zaczerwienia, ani wyprysków. Dość dobrze nawilża, nie zostawia tłustego filmu.
Ogólnie - dobry kosmetyk, na każdą kieszeń