Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Under Twenty, Red Joy, Energizująco-ujędrniający żel pod prysznic

Under Twenty, Red Joy, Energizująco-ujędrniający żel pod prysznic

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 250 ml
Cena 10,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Żel Red Joy zawiera silnie ujędrniający i wygładzający wyciąg z owoców afrykańskiego drzewa tamaryndy. Zapach żelu ma właściwości energizujące ciało.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Uwielbiam go :)

Pierwotnie ten żel miał byc prezentem dla koleżanki, jednak gdy go powąchałam... :)

Żel bardzo przyjemnie pachnie, jego zapach działa pobudzająco i orzeźwiająco, nie pozostaje jednak na długo na ciele, toteż nie "gryzie się" z innymi pachnącymi kosmetykami typy wody toaletowe. Bardzo dobrze się pieni, przy dłuższym stosowaniu faktycznie ujędrnia skórę. Mój absolutny faworyt w kategorii żeli do mycia ciała.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

przeciętny

Najlepsze w tym żelu jest opakowanie - faktycznie, pomysłowe i praktyczne. Jednak cóż z tego, skoro zawartość przeciętna. Żel dobrze się pieni, skutecznie myje, jest wydajny. Ale to, co miało być jego głównym atutem, a więc energizujący zapach, uważam za nieudane. To zapach do zniesienia, jednak niebezpiecznie podobny do produktów chemii gospodarczej. O działaniu ujędrniającym lepiej nie wspominać - to chyba w ogóle w przypadku żelu pod prysznic nieporozumienie, tak, jakby ktoś uwierzył w oczyszczające działanie toniku do twarzy i zrezygnował z żelu do mycia.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

smrodek

w działanie ujędrniające żelu pod prysznic trudno uwierzyć, więc się nawet nie wypowiem ;) dla mnie jeśli kosmetyk ma mieć działanie energizujące powinien mieć mocny zapach. ten specyfik pachnie ledwo ledwo. poza tym zapach nie jest pobudzający, a raczej mdły. pod pierwszą nutą owocu znajduje się okropny i przeważający zapach taniego mydła. fuj. ale ponieważ zapach sam w sobie jest słaby da się przeżyć. żel pieni się ponad miarę. wiadomo SLS....ogólnie mi się nie podoba. jedyne co fajne to opakowanie.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking