Blue Relax, Relaksująco - odświeżający żel pod prysznic

Blue Relax, Relaksująco - odświeżający żel pod prysznic

Żel Blue Relax koi ciało i zmysły po wzmożonym wysiłku. Wyciąg z pomarańczy odpręża skórę, a odświeżający zapach relaksuje.

Na TAK !

Dostałam go w prezencie...choć go sama wybieralam... Produkt jets cudowny..Pięknie pachnie, uwielbiam cytrusy.Cena dośc droga, ale na długo starcza ( prawie miesiąc, przy dużym, codziennym zużywani) . Poręczne opakowanie, można zawiesić na haczyku.Trochę trudno się wyciska ale to nic. Dla skróy to jets naprawde super relax, w dodtaku mam wrażenie , ze ten żel nawilża.

Używam tego produktu od: roku z przerwą
Ilość zużytych opakowań: kilka

Pięknie pachnie!

Superżel! Naprawde używając go czuje sie świetnie. Piękny cytrusowy zapach, działa na zmysły. Chce się życ po prysznicu. Dość fajnie się pieni. Używanie go to czysta przyjemność. Wydajny, ale i tak zużył się 2 razy szybciej od jego różowego poprzednika.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

może być

Całkiem w porządku :). Wspaniale odświeża, szczególnie miło jest go użyć w upalny dzień :]. Zapach pomarańczy, przyjemny, ale wolę bezzapachowe żele. Nie nawilża, ale nie wysusza. Może kiedyś jeszcze się skuszę.

Używam tego produktu od:

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

przyjemny

fajniutki głównie ze względu na zapach-ciekawy i owocowy, czyli dokładnie taki jakie uwielbiam. plusem jest też jego wydajność i opakowanie-dobry, praktyczny pomysł.
czy odpręża? mnie prysznic z reguły zawsze odpręża, no ale może to też zasługa żelu:)
nie wysusza, ale też nie nawilża:)
aha, no i co do tego zapachu to jest obecny tylko w trakcie prysznica, później od razu gdzieś znika, szkoda...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedno

Super

Musze powiedzieć, że gdyby nie dziewczyna mojego brata to bym niekupiła tego żelu, ponieważ on dostał taki właśnie od niej (oczywiście dla mężczyzn) i mi się spodobał więc kupiłam sobie taki sam tylko dla dziewczyn.:-) Żel ten ma ładny zapach i fajne opakowanie. Myślę, że nadaje się do skóry każdego rodzaju. Zresztą tak ogulnie lubie go używać bo jest super. Myślę, że dziewczyny które go używają są z niego zadowolone. :-)

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:1 ale teraz zużywam drugie

odswieza

Musze wpierw zaznaczyc, ze ten zel dostalam w prezencie.
istotnie, ma ladny zapach, ktory rzeczywiscie dodaje nieco energii;) zawsze po prysznicu z tym specifikiem czulam sie naprawde odswiezona, moja skora jakby "odzywala", chociaz obiecanej zmiany kolorytu nie zauwazylam...sadze, ze doskonale sprawdzi sie latem, gdzie odswiezenie, to marzenie podczas upalow:) nie zrobil on nic groznego mojej normalnej skorze, tzn nie wysuszyl jej, choc tez raczej nie nawilzyl. jest dosc wydajny, tzn "normalny". osobiscie wole zele, ktore maja wlasciwosci pielegnacyjne, dlatego go nie kupie. ale 4 gwiazdki sie naleza: odswiezenie, energia, relaks i przyjemna w dotyku skora Używam tego produktu od: okolo 2 miesiace

Nie!

Do kupienia tego kosemtyku skusiła mnie koleżanka, która bardzo chwaliła sobie ciekawe opakowanie i niezły zapach. Owszem, opakowanie pomysłowe i poręczne, zapach energetyczny, odświeżający, ale na tym plusy się konczą, niestety. Żel nie nawilża, absolutnie nie. Jego wlaściwości ograniczają się tylko do odświeżenia i umycia skóry. Konsystencja po jakimś czasie stała się strasznie rzadka, musiałam bardzo się męczyć, żeby żel trafił na ciało a nie spadł do brodzika. Tragedia. Nie polecam. Nic ciekawego.

niezly ;]

uzywam go od wczoraj ;p ale juz mi sie spodobal ten fajny zapach po prostu kocham pomarancze :D opakowanie pomyslowe chociaz trudno sie troche wyciska zel z buteleczki bo jest ona troche twarda ale dla chcacego nic trudnego ;)

zwykły

Podobnie jak w przypadku wersji energizującej największą zaletą tego żelu jest pomysłowe opakowanie. Dla mnie jest to żel bez wyrazu: dobrze się pieni, dobrze myje, ale nic poza tym. Relaksujący zapach jest po prostu zapachem nieagresywnym, nudnym i nijakim. Ale jeśli ktoś szuka zwykłego żelu pod prysznic, to będzie z niego zadowolony.

Przeciętny

Jedyny plus tego żelu, to opakowanie jak z reklamy ketchupu z silikonową końcówką, dozowanie żelu - wystarczy ścisnąć butelkę i leci, nie trzeba niczego odkręcać i zamykać. Oczywiście plastikową nakładkę do zawieszania pod prysznicem od razu wurzuciłam, nie jest zbyt praktyczna. Żel ma męczący, intensywny zapach dezodorantu rodem z PRL, ma galaretowatą konsystnecję, mało wydajny, bardzo wysusza skórę. Skończył jako mydło do rąk.