Under Twenty, Anti Acne, Żel punktowy na wypryski 0% tłuszczu

Under Twenty, Anti Acne, Żel punktowy na wypryski 0% tłuszczu

Preparat redukuje zmiany trądzikowe, łagodzi zaczerwienienie, normalizuje złuszczanie naskórka, poprawia wygląd skóry. Qucik Help zawiera silnie działający kompleks przeciwtrądzikowy z lecytyną, salicylan intensywnie redukujący zmiany trądzikowe oraz normalizujący złuszczanie naskórka, kojący ekstrakt z pomarańczy.

niestety to nie to

+ przy regularnym stosowaniu rzeczywiście zmniejsza wypryski, ale niestety nie dane było mi się aż tak kurczowo trzymać zalecenia producenta
+ wygodny aplikator
+ przyjemny zapach (dość "medyczny", ale ja go akurat lubię)
+ bezbarwny

- bardzo przesusza skórę, jeśli zaaplikuje się go za dużo (np. nie tylko na pryszcza, ale i wokół)
- leje się z dozownika
- długo schnie

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Raczej nie...

Mój problem z wypryskami pojawia się raz w miesiącu;), normalnie mam skórę przesuszoną, która nie potrzebuje wymyślnych kuracji przeciwtrądzikowych...

Żel mnie zawiódł - wypryski przechodziły swój normalny tryb istnienia, żel nie przyspieszał nawet czasu trwania, ale za to zawsze po aplikacji mogłam spodziewać się suchej skóry dokładnie w danym miejscu.
Mam wrażenie, że jego działanie ograniczyło się do zahamowania rozprzestrzeniania się wyprysków - ponieważ owszem, żel działa, ale na przyszcze jeszcze nie powstałe.

Zapach neutralny, kolor i konsystencja raczej też na plus (mimo, że produkt jest dość lejący się...) Jednakże ma fatalnie zaprojektowane opakowanie. Ani zakrętki dobrze dokręcić, ani nanieść odpowiednią ilość na twarz punktowo bez umazania całej reszty... W końcu znalazłam patent: aplikacja na wierzch dłoni in przeniesienie na twarz patyczkiem kosmetycznym, tyle tylko, że raczej nie o to tu powinno chodzić.

Ja jestem rozczarowana i nie polecam - nawet z te 10zł...

Ilość zużytych opakowań: jedno (10ml)

nie działa...

Nie działa. Wogóle. Kiedyś używałam podobnego produktu jakiejś innej firmy. Pryszcz potraktowany rano, w ciągu dnia i wieczorem zasychał w ciągu 1-2 dni. Tym razem nic... nic się nie zadziało. Starata pieniędzy

Bubel!

Zdecydowanie go nie kupujcie! To jest jakiś totalny bubel! Zapłaciłam za niego jakoś 10 zł, gdy nagle pojawił się pryszcz na mojej twarzy. Rozpoczęłam akcje "zniszcz pryszcz" i bardzo się zawiodłam, gdy ten środek w ogóle nie działał!! No ale chyba nie powinnam się dziwić, skoro kupiłam go w tesco... ;|
Strata kasy, nie polecam... Lepiej, jeśli ktoś ma problem z pryszczami i ma ich więcej niż 4 na twarzy, udać się do apteki i poprosić o jakąś maść, lub zwyczajnie do dermatologa i mieć pod kontrolą stan swojej skóry ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

bez sensu.

Po co w ogóle produkować coś, co nie działa?
Każdy wyprysk czy "niechciany gość" ucieknie ode mnie szybciej sam niż z tym żelem. Nie działa on w ogóle i serdecznie odradzam. :) No i jeszcze nie jest taki tani, jak za taką buteleczkę...

Używam tego produktu od: kupiony rok temu . . .
Ilość zużytych opakowań: 1 nieużyte...

Pospolity..:)

Żel kupiłam ok. 2 miesięcy temu, stosowałam bardzo rzadko, bo nie mam problemów z cerą, jednak kiedy już zdarzył się "niechciany gość" na mojej na buźce, szybko używałam tego żelu. Owszem, zmniejszał troszkę zaczerwienienie, ale bardzo powoli działa i jest naprawdę mało wydajny. Tak więc, polecam ten żel dla wytrwałych:D

Używam tego produktu od:2 mies.

Malutko..

Pomaga ale w bardzo małym stopniu. Trochę wysusza i zapobiega powstawaniu wiekszego pryszcza z mniejszego ;) ale musi być zastosowany odpowiednio wcześnie, bo jeżeli wyprysk jest już duży to koniec- raczej nie pomoże i trzeba sięgnąć po coś mocniejszego. Ale tak jak mówię- wg mnie na początkowo rozwijające się wypryski jest dobry do ich zahamowania, chociażby trochę. No i jak już jednak z nich coś powstanie to nie jest to wielkie i na pół twarzy ;) Więc jakiś zły nie jest, nie wysusza bardzo skóry wokół wyprysku. Może na kogoś podziała. Na mnie tak sobie.

Używam tego produktu od: 1 roku

Może być...

Jak dla mnie to bez żadnych rewelacji,wysusza i łagodzi zaczerwienienia,aplikowałam go 4 razy dziennie i pomaga ale tylko na niewielkie wypryski z grudkami juz sobie nie radził!Jest dość wydajny i w miare tani.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Działa

Właściwie trafiłam na niego przypadkiem choć miałam w planach jego kupno. Byłam w drogerii Natura i zauważyłam, że jest w promocji. Kupiłam bez wahania. Zaatakowałam pryszcze tym żelem od razu. Przy częstym używaniu 4-5 razy dziennie dużego pryszcza nie ma po 3 dniach. Bardzo praktyczne opakowanie. Zmieści się wszędzie. Ma brzydki zapach kleju w sztyfcie, ale nie jest to nic co powinno pięknie pachnieć kwiatkami czy różami. Można używać go wszędzie, ponieważ jest bezbarwny. Bardzo szybko wysycha więc aplikację trzeba powtarzać często. Wydajny. Mam go już od miesiąca, a zawartość jaka była taka jest. Polecam.

Używam tego produktu od: Końca października
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

nic a nic

To był mój pierwszy kosmetyk tego typu. Niestety nie sprawdzil się. Niedziałał, lub działał minimalnie, ale aplikacje trzebza było powyarzac bardzo czesto. Cena i pojemnośc taka jak u podobnych produktów. Nie wiem co sadzic, skoro na inne wizazanki działał bdb. Ja napewno nie kupie ponownie.

Używam tego produktu od: miesiąc, moze dwa

Na mnie nie działa

Jestem zawiedzilna tym oto żelem punktowym ;/ W moim przypadku minimalnie likwiduje
"niespodzianki" (zresztą chyba sobie wmawiam że jednak troszke dziala...) nie mowiąc juz o niewielkich podskórnych grudkach, z ktorymi w ogole nie moze sobie poradzić :( Nistety kolejny raz zawiodłam sie na Erisie.

Używam tego produktu od:

Całkiem niezły ;)

Mam go od dłuższego czasu. Kupiłam go w zimie ale nie mogłam się do niego przekonać (po toniku under 20 mam złe wspomnienia) Skusił mnie zdecydowanie ceną. Wróciłam do niego jakiś czas temu i jak narazie jest zadowolona. Jedyny minus to, że skóra się przyzwyczaja do niego...
Ogólnie nie jest źle! Zdecydowanie polecam jesli ktos uzywa go raz na jakis czas i z umiarem :)

Używam tego produktu od: od zimy.