Under Twenty, Anti Acne, Żel punktowy na wypryski 0% tłuszczu

Under Twenty, Anti Acne, Żel punktowy na wypryski 0% tłuszczu

Preparat redukuje zmiany trądzikowe, łagodzi zaczerwienienie, normalizuje złuszczanie naskórka, poprawia wygląd skóry. Qucik Help zawiera silnie działający kompleks przeciwtrądzikowy z lecytyną, salicylan intensywnie redukujący zmiany trądzikowe oraz normalizujący złuszczanie naskórka, kojący ekstrakt z pomarańczy.

pomógł

Ostatnio zaatakowało mi czoło ;) takie problemy pamiętam głownie z czasów podstawówki... Męczyłam się ponad dwa tygodnie i nic mi nie pomagało, nawet iwostin, wię kupiłam to :) w krótkim czasie zwalczył duże wykwity (no wsumie miałam takie dwa), niestety z drobnymi grudkami gorzej sobie radzi. Skład też jest do przyjęcia. Wróce do niego jeśli znowu będę miała problemy skórne.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Calkiem calkiem :)

Uzywalam go jakis czas temu, gdy wychodzily mi rozne niespodzianki na twarzy. Zel je zdecydowanie wysuszal i zmniejszal zaczerwienienie. Polozony grubsza warstwa na noc sprawdzal sie idealnie. Dodatkowa zaleta bylo to, ze moglam go nakladac pod makijaz, co nie wychodzilo mi z innymi zelami w tym stylu.
Ciut mu brakuje do KWC, ale jest calkiem dobry.

Używam tego produktu od:

Cudowny!!!!

Wspaniały kosmetyk.Usuwa pryszcze albo przysusza w ciągu jedej nocy jeśli sie odpowiednią ilość nałoży. Jedynym minusem jest kolor żelu-zielony:(:/. Nie można niestety uzywać w dzień ale na noc jest super..

Nie najgorszy

Mam mieszane uczucia :P Pomógł i to nawet ok. Krostki szybko się wysuszały, ale skóra bardzooo szybko się przyzwyczaiła. Jest mało wydajny.

Dobry.

Ten ,żel punktowy jest okey.Trzeba go nakładać 4-razy dziennie i raz na noc.Zazwyczaj pryszcz jest mniejszy ,ale osobiście wole żel punktowy z avonu clearskin.