Oriflame, Swedish Care, Soothing Mask (łagodząca maseczka do cery wrażliwej)

Oriflame, Swedish Care, Soothing Mask (łagodząca maseczka do cery wrażliwej)

Koi i orzeźwia skórę, przywraca jej promienny blask. Olejek ze żmijowca wspomaga utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia oraz łagodzi zaczerwienienia. Maseczka nie zawiera alkoholu ani substancji zapachowych - testowana dermatologicznie.

łagodna

Przynosi ukojenie skórze. W lato trzymałam ją w lodówce i schłodzoną kładłam na twarz wysuszoną po plażowaniu. Nawilża, łagodzi. Teraz używam po maseczkach oczyszczających. Generalnie - dobra rzecz dla skóry. Nie zostawiałam jej na noc na skórze. Wydajna, prawie w całości się wchłania, zostawia film na skórze, który albo scieram chusteczką albo przecieram tonikiem. Po zastosowaniu skóra jest miękka i nawilżona. Polecam.

Używam tego produktu od:pół roku (?)

dobra

Dobra maseczka - bardzo ładnie nawilża. Stosuję ją na dwa sposoby - według wskazań producenta - ścierając nadmiar i zostawiając na noc, a także czasem zmywam ją wodą. W obu przypadkach pozostawia cerę nawilżoną, ale nie tłustą (chociaż wygładzając lekko nabłyszcza). Polecałabym ją raczej osobom o cerze normalnej - dla tłustej może być za ciężka - u mnie na czole i brodzie wchłania się bardziej opornie. Z policzków znika błyskawicznie.

Używam tego produktu od:

ciekawa

Ma gesta, zelowa konsystencje, gladko sie naklada, jest bezzapachowa i faktycznie bardzo lagodna. Nalozona w malej ilosci niemal calkowicie sie wchlania, pozostawia na skorze taka sliska warstwe, ktora daje wrazenie gladkiej, dobrze nawilzonej buzi. Ta warstwa sie zluszcza, takze ja polecam maseczke do nakladania na noc zamiast kremu.
PS Gdzie ja oczy mialam? Ta maseczka ani nie lagodzi, ani nie nawilza, jedynie natluszcza - po zmyciu nie ma zadnego efektu, po starciu pozostawione resztki maseczki sie walkuja i luszcza. I ta bezzapachowosc mnie drazni - zadnej porzyjemnosci ze stosowania.

Oriflame tutorial 2 konwertowany

na 4-,ciasteczka:)

Bardzo łagodna maseczka nawilżająco-łagodząca.Może troszkę zbyt tłusta na moją strefę T,ale na policzki jak znalazł.Nie podrażnia,mimo bezzapachowość deklarowanej na opakowaniu dla mnie pachnie...ciasteczkami:).Wydjna,nie trzeba jej dużo.Nie daję **** bo wolę oczyszczającą tej samej firmy,ale ta naprawdę warta swoejej ceny,myślę też że będzie świetna dla suche skóry-b.dobrze nawilża.