Shiseido, Benefiance, Pure Retinol Instant Treatment Eye Mask

Shiseido, Benefiance, Pure Retinol Instant Treatment Eye Mask

Maseczka pod oczy w formie płatków nasączonych preparatem pielęgnacyjnym. Preparat jest kompozycją silnie skoncentowanych składników, zapewniających błyskawiczny efekt. Wyciąg z żeń-szenia w połączeniu z witaminą C zmniejsza widoczność zmarszczek, cieni pod oczami i innych oznak zmęczenia. Bazuje na opracowanej przez Shiseido technologii dostarczania skórze czystego retinolu w postaci ciekłej, zapewniając nawilżenie i przywrócenie witalności skórze dokładnie w tych miejscach, gdzie najbardziej tego potrzebuje. W 15 minut zmniejsza widoczność "kurzych łapek", wygładza nierówności cery, nadaje jej jedwabistą gładkość i młodszy wygląd.
Maseczka może być również stosowana na okolicę ust.
W opakowaniu jest 12 hermetycznie zamkniętych torebek zawierających po 2 płatki na plastikowej tacce.

Skład: aqua, butylene glycol, pentaerythrityl tetraoctanoate, phenyl trimethicone, glycerin, dipropylene glycol, alcohol denat., betaine, peg-60 hydrogenated castor oil, tocopheryl acetate, squalane, xanthan gum, arginine hci, magnesium ascorbyl phosphate, glucosyl hesperidin, panax ginseng, sodium acetylated hyaluronate, hydroxyproline, rubus suavissimus, sodium citrate, carbomer, bht, potassium hydroxide, retinol, polysorbate-20, citric acid, alcohol, trisodium edta, butylphenyl methylpropional, hexyl cinnamal, alpha-isomethyl ionone, linalool, limonene, citronellol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, geraniol, phenoxyethanol, methylparaben, parfum, ci 75130

Cena: 240 zł / 12 torebek x 2 płatki

Znakomite płatki

Jestem uzależniona od płatków pod oczy i kupuje praktycznie każde, na które trafię. Shiseido ma jedne z lepszych, jakich używałam. Zużyłam kilka opakowań - czasem odstrasza mnie ich cena :-) Są miłe w używaniu, skuteczne w działaniu. Idealne dla 40+ Po jednorazowym użyciu efektów nie widać, ale po kuracji 2-3 x w tygodniu przez miesiąc efekt widać wyraźnie.

Bardzo dobre

Stosuję te płatki 3-4 razy w roku jako kurację (zazwyczaj co drugi dzień). Płatki wygładzają drobne zmarszczki, rozjaśniają skórę pod oczami. Trzymam je dłużej niż zalecane 15 min nawet do 30. Oprócz działania doraźnego, działają również prewencyjnie na pierwsze oznaki starzenia głównie dzięki zawartości retinolu.
Każda para płatków jest zapakowana w oddzielne opakowanie.
Same płatki mają dość duży rozmiar i są miękkie co ułatwia ich "noszenie".
Bez porównania z płatkami drogeryjnymi.

Dobry produkt, ale są lepsze i tańsze 20-tokrotnie

Zakupiłam płatki, gdyż przeczytałam o nich same rewelacyjne opinie.
Co prawda skóra pod oczami po ich użyciu jest wygładzona, ale efekt zanika już po kilku minutach od zdjęcia.
Ponadto w jakim celu mam przepłacać za 12 sztuk 249 zł, skoro zdecydowanie lepsza jest hialuronowa maska na twarz w formie płata, zakupiona w Rossmann\'ie za około 11 zł? Ja tnę ją na kawałki i przykładam w takiej formie pod oczy. Można mieć ich co najmniej 20. Efekt - przepięknie wygładzona skóra i ani jednej zmarszczki!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 12 sztuk - całe opakowanie

masaz shiseido

Chwilowy efekt

Moja 22-letnia (kiedy kupowałam te płatki) skóra zawsze była cienka, widać na niej żyłki i sińce wokół oczu (nie tylko pod ale i nad okiem + po bokach nosa). Podczas uśmiechu pod każdym okiem tworzy mi się po 1 zmarszczce. Pracuję również bardzo dużo przy komputerze i do niedawna paliłam.
Postanowiłam więc trochę podreperować stan mojej skóry.
Efekt nałożenia płatków był niestety tylko doraźny. Owszem, chwilowo skóra faktycznie wyglądała na bardziej miękką, ale to wszystko czego można było się po nich spodziewać. Zazwyczaj trzymałam je dłużej niż 15 min, bo płatki są bardzo nasączone. Dodatkowo rozsmarowywałam na górne powieki, a wtedy oczy puchły i lekko łzawiły.
Może gdyby cena była o wiele niższa, ponownie bym się na nie skusiła. Ale za tę cenę nie polecam.

Używam tego produktu od: w 2007 r.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe pudełko (12 par płatków co 2 tygodnie)

Super

Uzywam tych płatków juz od dłuzszego czasu. Super nawilzaja skóre pod oczami, jest taka wyprasowana i nie tylko od razu po zdjeciu płatkow. Moze to zależy od rodzaju skory,potrzeb itp. Umnie spisuje sie wspaniale.

Używam tego produktu od:dluższego czasu
Ilość zużytych opakowań:kilka

doskonała

Zachęcona opiniami kupiłam ten produkt i okazało się ze to najlepszy kosmetyk pod oczy jaki miałam!! Na codzień używam kremu Shiseido Bio Performance Super Eye Contour Cream, który pięknie poradził sobie z workiem tworzacym się od jakiegos czasu. Płatki natomiast zwieńczyły dzieło ;) Skóra pod oczami jest cudownie wyprasowana, bez żadnej zmarszczki. Efekt utrzymuje się 5-8 dni, więc stosowanie raz na tydzień w zupełności wystarcza. Tak jak pisała poprzedniczka nakładam maseczkę na dłużej niż 15 minut - do wyschnięcia. Jestem baaardzo zadowolona.Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Więcej szkody niż pożytku

Zdecydowanie odradzam. Na początku skóra wokół oczu pozornie jest trochę wygładzona i nawilżona a po kilku godzinach przybywa 10 lat. Myślę, że zamieszczone tu recenzje znalazły się w parę minut po zdjęciu płatków. Koleżanki, którym rozdałam zawartość pudełka były również nie zadowolone z ich działania. Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: Jedna saszetka

Skusily mnie opinie wizazanek no i pobieglam po te platki. Mam 34 lata skore wokol oczu bardzo cienka, pani kosmetyczka zawsze mowi ze "jak papierek", z dosc czesto widocznymi podkowami i od pewnego czasu kurzymi lapkami. Platki sa bardzo dobre, nakladalam 2 razy w tygodniu, wieczorem. Po zdjeciu skora jest wypoczeta,jasna,jedrna,zmarszczki wyprasowane, to taka kapiel dla skory wokol oczu.Niestety po zaprzestaniu zstoowania efekt nie utrzymuje sie zbyt dlugo, no ale to juz wszystkie wiemy ze krem nie moze zdzialac cudow a jedynie pomoc.
Jak tylko uzbieram troche kasy to na pewno jeszcze je kupie.

Używam tego produktu od:6 tygodni

WIelka BOMBA!!!

Po przeczytaniu tak pozytywnej opinii na jej temat kupiłam ją i nie żałuję. Podobnie jak poprzedniczka twierdzę, że żaden zabieg gabinetowy nie dał mi tyle co te płatki ( a ostatnio miałam 3 zabiegi germain de cappucini) wydałam pieniądze i zero efektu. A tu po jednym zabiegu skóra gładka, bez kresek, jasna i taka dziecinna. Na pewno na długo się z nią nie rozstanę. A w parze z la colline tworzy cuda.

Bossska

Absolutnie warta swojej ceny - dotychczas żaden zabieg u kosmetyczki nie zdziałał tego, co nałożenie tej maseczki. Można stosować jako terapię ratunkową albo zabieg przed wielkim wyjściem, bo efekt po jednorazowym zastosowaniu jest niesamowity i utrzymuje się, zależnie od kondycji skóry, od paru dni do tygodnia (ale dodam, że tradycyjnie trzymam płatki na skórze dłużej niż 15 minut - a konkretnie dopóki serum którym są nasączone nie wchłonie się całkowicie i nie zaczną odpadać). Serum jest gęste i jest go sporo, resztę która pozostaje w torebce można wmasować w górne powieki. Po zdjęciu - skórka jak u niemowlaczka - delikatna, mięciutka i gładka, bez śladu linii i zmarszczek. Przy regularnym stosowaniu (1 x tydzień) systematycznie remontuje skórkę pod oczami (czyli efekt zabiegu utrzymuje się dłużej). Jestem zachwycona efektem i pomimo powalającej ceny na pewno kupię ją ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 pudełko (czyli 12 saszetek)