Lirene Dermoprogram, Egzotyczna energia, Afrodyzjak - Żel pod prysznic o zapachu ambry

Egzotyczny żel o zapachu ambry z wyciągiem z imbiru rozpala zmysły i sprawia, że magia miłości zaczyna działać. Ambra i imbir to znane od starożytności afrodyzjaki. Delektuj się kąpielą egzotycznym żelem kiedy masz na to ochotę, pod prysznicem i w wannie.

Polecam!!!

A ja bardzo lubię ten żel za jego zapach i to, że nawilża moją skórę w kąpieli. Może Twoje opakowanie faktycznie było zepsute, bo dla mnie nie pachnie ani odrobinę syntetycznie, ale ciepło i orientalnie. Jeszcze godzinę po umyciu się czuję ten zapach w mojej łazience, a na skórze wącham go gdy wstaję rano i poprawiam balsamem który jest jeszcze lepszy!!!
Napewno jeszcze go kupię, chciałabym żeby dodatkowo miał w swoim składzie ścierające drobinki, bo uwielbiam peelingujące żele do częstego stosowania, ale przecież producent tego nie obiecuje, więc nie mam prawa się czepiać i wymagać ;)

Używam tego produktu od:

ambra?

Zapach jest doprawdy dziwny. Liczyłam na przytulne ciepło..ba, kupilam go specjalnie "na wieczor". Do wlasciwosci myjacych nie mam zastrzezen. Niestety ten zapach - syntetyczny..ambra pachnie inaczej. Sprawia wrazenie zepsutego.

Używam tego produktu od:2 dni

żel jak żel

Myślałam, że bardziej mi się spodoba, a tu żadnych rewelacji nie zanotowałam - po prostu żel pod prysznic. Zapach ok, ja takie zapachy lubię, więc nie narzekam. Ładnie się pieni, skóry nie nawilża, a szkoda. Zużylam pół na pół z moim facetem, któremu żel się bardzo podobał :)

Używam tego produktu od:już mi się skończył

Serum na zmarszczki

sucha skora

tzry gwaizdki daje za toz e jest wydajny i ma dosc intensywny zapach, oraz ma wlasiwosci myjace, dobrze sie pieni , ale wysusza moja skora i to mi niestetety nie za bardzo odpowiada

Khem, khem...

od zapachu można się udusić. Kupiłam ten żel celem dodawania go do peelingu kawowego, co by się z kawą ładnie komponował. I rzeczywiście w duecie z moją kawą do peelingu o wdzięcznej nazwie "Miła czarna" komponował się niezgorzej. Używany samodzielnie powala mocą zapachu, słodkiego i trochę dziwnego. Dziwnego, bo w pierwszym rzędzie czuć w nim chemię, czego nie lubię. Nie żebym miała coś przeciwko chemii jako takiej, ale ten żel pachnie naprawdę sztucznie. Lubię zapachy orientalne, ale ten wcale taki nie jest (a miał być w zamyśle producenta, o ile dobrze pamiętam). Jednak wolę subtelniejsze wonie. W dodatku żel działał wysuszająco na moją skórę (w składzie oczywiście nieśmiertelny SLS - pieni się jak szatan). Więcej nie kupię. Od takiej ilości słodyczy, nawet stosowanej wyłącznie zewnętrznie, może się zrobić niedobrze.

Używam tego kosmetyku ok. 3 tygodnie/ ilość zużytych opakowań: 1

Uwaga! Śmierdziel!

Jak dobrze że paniom w galerii centrum, rutynowo próbującym wcisnąć człowiekowi całą linię pielęgnacyjną, nie udało się namówić mnie na balsam z tej serii. Co za śmierdziuch! Z ambrą ma tyle wspólnego co ja z baletnicą. Paskudny syntetyczny, lekko słodkawy zapach przyprawia o mdłości, żaden z niego afrodyzjak (wprost przeciwnie). Chemicznie przetworzony imbir i tyle. Co do pozostałych właściwości - żel jak żel, dobrze myje, mocno się pieni (co bynajniej za zaletę nie postrzegam), trochę ściąga skórę, ale nie jakoś dramatycznie - nie bardziej niż inne żele. Nie podrażnia, ale za dobry dla skóry to on nie jest - ten skład jak stąd to Warszawy działa na mnie odstręczająco. Niedrogi, ale co mi po nim. Straszliwy średniak.

Ach...prawdziwa egzotyka

Naprawdę super żel o niezwykle tajemniczym żeby nie rzec mistycznym zapachu.Kojarzy mi się z orientem,baśnią i innymi tego typu rzeczami:).Aromat jest intensywny-czuć go w całej łazience,na skórze pozostaje w bardzo delikatnej postaci.Używanie go to niezykła przyjemność,poluję teraz na balsam o tym samym zapachu,bo naprawdę mnie urzekł.Co do samych właściwości myjących są ok,żadnych problemów typu pieczeie skóry nie zauważyłam.Gorąco polecam wielbicielkom tajemncy i odrobinki luksusu na codzien ;)

nic specjalnego

Zwykly zel pod prysznic, pieni się wystarczająco, ale nic poza tym, zapach owszem ambry, ale tylko w momencie wlewania żelu do wody, póżniej znika, ogólnie nie polecam.Co prawda skutkow ubocznych w postaci wysuszenia skory nie zauważyłam, za to ma 2 gwiazdki...