Nivea Visage, Q10 Plus, Krem przeciwzmarszczkowy na noc (stara wersja)

Nivea Visage, Q10 Plus, Krem przeciwzmarszczkowy na noc (stara wersja)

Zarówno koenzym Q10 jak i koenzym R są naturalnymi składnikami skóry. Oba zwalczją oznaki starzenia się skóry: koenzym Q10 stymuluje naturalną odnowę komórek w najgłębszych warstwach epidermy, a koenzym R odpowiada za wyższe warstwy skórne. Zawartość witaminy A pomaga zachować naturalną zdolność skóry do regeneracji podczas nocy.

Skład: Aqua, Glycerin, Octyl Cocoate, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Biosaccharide Gum-1, Macadamia Ternifolia, Ubiquinone, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tridecyl Stearate, Tridecyl Trimellitate, Sodium Carbomer, Dipentaerythrityl Hexacaprylate/Hexacaprate, Lanolin Alcohol, Trisodium EDTA, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Parfum
[nowa formuła, dostępna od 2005 r.]:
Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyrospermum Parkii, Caprylic / Capric Triglyceride, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Butyl Methyxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Methylpropanediol, Alcohol Denat., Phenylbenzymidazole Sulfonic Acid, Paraffinum Liquidum, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoine-2-imide, Tocopheryl Acetate, Cyclodextrin, Titanium Dioxide, Dimethicone, PEG-40 Stearate, TRisodium EDTA, Butylene Glycol, Sodium Carbomer, Trimethoxycaprylylsilane, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Iodopropynyl Butylcaramate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Geraniol, Parfum

Cena: ok. 34zł / 50ml

Sredni

Krem jest dosc ciezki i tlusty, widoczna tlusta warstwa utrzymuje sie na twarzy do rana. Nie zauwazylam zadnych spektakularnych efektow, ot taki zwykly krem,wrazenie jakbym uzyla zwyklej niebieskiej nivei, ten sam zapach i ciezka konsystencja.

nie bardzo

jest strasznie ciężki, czuć na twarzy taki efekt przetłuszczonej cery. nie lubię go, mimo iż nałożyłam go 3 godziny temu, dalej się świecę a skóra jest tłusta. działania przeciwzmarszczkowego nie zauważyłam. w sumie nic ciekawego, ten krem używam teraz tylko i wyłącznie na szyję.uwaga roluje się!!!

nie polecam

Opis kremu obiecuje coś, czego nim zdecydowanie osiągnąć nie można bo on nie ma działania przeciwzmarszczkowego.
Mimo że to krem na noc o ciężkiej ,wydawałoby się bogatej konsystencji.
Nie lubiłam go: jest nieprzyjemny, tłusty,sztuczny zapychający bezlitośnie.

Kleista konsystencja to wielki minus,cera się zbuntowała i powiedziała: nie.
Nastąpiło pogorszenie cery, jej wyglądu .
Starałam sie nie nakładać zbyt grubej warstwy kremu ale to nic nie zmieniło,skóra "nie oddychała " a rano wyglądała na zmęczoną a nie odświeżoną i zregenerowaną.
Zmarszczki mimiczne wcale się nie zmniejszyły,niestety.
Ja nie polecam tego kremu.

Manicure - geometryczny french

dla suchej cery

Dla mnie jest to krem nieco zbyt gęsty i zbyt tłusty, dość ciężki, lepki, trochę "twardy" przy rozprowadzaniu. Nie wchłania się całkowicie, pozostawia dość grubą, tłustą warstewkę do rana (mimo że wcale nie nakładam go w nadmiernej ilości).

Moje odczucia zapewne wynikają z tego, że mam cerę tłustą i przyzwyczaiłam się do kremów o znacznie lżejszej konsystencji. Przypuszczam, że do cery suchej powinien być idealny, bo kiedy okresowo pojawiły mi się suche skórki, poradził sobie z nimi znakomicie.

Zapach - jak klasyczna Nivea, ta w granatowym okragłym opakowaniu. Mnie się nie podoba, ale to kwestia gustu.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego opakowania

Nie dla mnie

Krem uzywalam przez prawie rok. Jest bardzo wydajny, odzywia skóre, pachnie bardzo ladnie, nie pozostawia tlustego faktoru na twarzy i ma lekka konsystencje.
Nie zauwazylam zadnych zmian jesli chodzi o zmarszczki. Rano buzia przyjemna w dotyku, cena przystepna i gdyby nie brak dzialania przeciwzmarszczkowego,to moze i bym go dalej uzywala.

Używam tego produktu od: stycznia 2009

klasyk

Co jakiś czas wręcz czuję potrzebę używania tego kremu. W zalewie nowości to już klasyk, po którym wiem czego się spodziewać.Nie uczula wrażliwej naczyniowej cery ( kremy dla naczyniowców nie wiedzieć czemu rzadko mają odżywczą formułę), nie zatyka porów. A co dla mnie bardzo ważne dość szybko się wchłania do względnego matu, a co za tym idzie nie wycieram go w poduszkę. Stosuję na całą twarz ( pod oczy też)Dla mnie to wyznacznik dobrego kremu: sprawdza się pod oczy znaczy się jest o.k. Duży plus za szklane granatowe opakowanie - ekologicznie i nieco luksusowo.

Używam tego produktu od:od jakiś 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Swietny Krem

Naprawdę świetny krem.Mam cerę mieszaną i jednocześnie wrażliwą wiec bardzo ciężko dobrać mi do niej odpowiedni krem. Nivea Q10 plus na noc jest idealny dla mojej wymagającej cery.Rano twarz jest dobrze nawilżona i wypoczęta.Kremik jak na mój gust ładnie pachnie i dobrze się rozprowadza ,nie zatyka mi porów.Wiem że każdy ma inna cerę i dla innych może być ten krem nie za bardzo ale dla mojej wymagającej cery jest wprost idealny.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

rozczarowanie

Nie zachwycił mnie ten krem, niestety. W zasadzie nie robił z moją skórą nic z tego, co opisywał producent czy relacjonowały inne wizażanki. Ani nie nawilżał jakoś specjalnie, ani nie odżywiał, niby się wchłaniał szybko ale zarazem się lepił a cera rano wcale nie wyglądała na wypoczętą czy zregenerowaną. Nie polecam.

Używam tego produktu od:przez około miesiąc
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

nawet dobry

Do tej pory nie miałam zaufania do firmy Nivea więc kupiłam ten krem skuszona pozytywnymi recenzjami na Wizażu.Okazał się całkiem dobry.Konsystencja treściwa przypominająca masełko, dość szybko się wchłania( jak dla mnie trochę za szybko), pozostawia delikatny film, którego rano już nie ma, posiada delikatny nie nachalny zapach.Po przebudzeniu skóra jest gładka, odżywiona i nawilżona, wygląda na wypoczętą.Myślę że to dobra pielęgnacja dla pań w miom wieku (32 lata).Jednak wolałabym, żeby nie wchlaniał sie tak do końca, abym mogła rano zmyć pozostałość tej warstewki.Tymczasem rano skóra jest trochę sucha.Mimo tego warty wypróbowania, cena atrakcyjna.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

świetny dla b. suchej skóry

Krem jest świetny szczególnie dla suchej cery!
Konsystencja dla mnie idealna; taka treściwa, nie jakaś wodnista maź, dość ciężka ale wchłania się momentalnie i nie ma uczucia tłustości.
Co do właściowości przeciwzmarszczkowych, to może faktycznie coś działa?? wydaje mi się, że szczególnie zmarszczka między brwiami jest jakby mniej widoczna.... :)
Eleganckie opakowanie. Ładny zapach.
Chyba mniej wydajny w porównaniu do tego samego kremu na dzień (używam tak samo a jakoś tego na noc jest mniej...).
Może znaczenie ma to, że mój krem przeznaczony był na rynek niemiecki...

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

bardzo dobry!

Uwazam, ze ten krem jest bardzo dobry, chociaz faktycznie nie zlikwiduje wszystkich zmarszczek, ale przeciez nie jest to kosmetyk o dzialaniu liftingujacym, ma tylko wygladzac skore "25+ latek"
Lubie go poniewaz:
-przyjemnie sie go aplikuje,
-ma bogata, kremowa konsystencje, a jednoczesnie dosc dobrze sie wchlania, chociaz oczywiscie zostawia na skorze delikatny film, ale przeciez to kosmetyk na noc, wiec mi to nie przeszkadza
-rano skora jest WYGLADZONA, dobrze nawilzona, odzywiona i wypoczeta
-bardzo delikatnie i przyjemnie pachnie - jak to nivea
-przystepna cena, proporcja jakosc/cena bardzo korzystna

Nie daje mu 5 gwiazdek, bo wciaz szukam kremu, ktory robi cuda;)Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami na inne kremy, ale wciaz do niego powracam
Ilość zużytych opakowań: chyba 6 a moze wiecej

bardzo dobry krem

Ten krem jest jednym z lepszych , dostępnych na naszym rynku.Twarz po jego stosowaniu nabrała nowego wymiaru; skóra jest pełna blasku, wypoczęta, świetnie wygładzona, dotleniona a co najważniejsze niweluje oznaki starzenia.Do tej pory nie znalazłam lepszego kremu.Jest rewelacyjny!

Używam tego produktu od:2miesięcy