Baume Confort Levres [Nutritive Lip Balm] (Odżywczy balsam do ust)

Baume Confort Levres [Nutritive Lip Balm] (Odżywczy balsam do ust)

Odżywczy balsam do ust. Balsam o wyjątkowych właściwościach gojących, bogaty w naturalne wyciągi roślinne - m.in. masło shea, olej z orzecha włoskiego oraz witaminę E natychmiastowo wygładza, odżywia i nawilża, zapewniając długotrwałą ochronę. Usta są miękkie, elastyczne i gładkie. Stosować zależnie od potrzeb.

balsam do ust

• Garcinia Indica Seed Butter,
  • triisostearin PEG - 6 esters,
  • corylus americana ( hazel ) seed oil,
  • PVP / Hexadecane Copolymer,
  • prunus dosmetica seed extract,
  • Tocopherol,
  • P ropylparaben

Gdyby nie cena ...

Balsam jest idealny. Właśnie takie lubię: gęste, treściwe, odżywcze, przyklejające się do ust i trwające na nich dłużej niż tradycyjne wazelinki. Natychmiast ratują i koją spierzchnięte wargi, poprawiają koloryt. Są wspaniałym plastrem ochronnym na zimowe mrozy, sprawdzają się w ekstremalnych warunkach np. na nartach. Poza tym konsystencja jest miękka, nie trzeba bezsensownie memlać palcem w celu rozgrzania itp. Aplikacja to sama przyjemność. A na efekt nie trzeba długo czekać..Jedynie cena pozostawia wiele do życzenia ale w końcu to Sisley, prawie najwyższa poprzeczka - trylion lat badań i zakazane roślinki. To po prostu musi mieć abstrakcyjną cenę. Mimo tego warto spróbować.

Używam tego produktu od: calą zimę

Nie rozpuszcza się w wysokich temp. i nie wylewa poza kontur ust

To bardzo, bardzo drogi kosmetyk. 3 lata temu zapłaciłam za niego ponad 180 zł, teraz cena waha się w okolicy dwustu... Chyba nie potrzeba komentarza.

Konsultantki w Douglasie zachwalały go mówiąc: &quot;Ten balsam biorą nawet panie, które po długich, wyniszczających chorobach mają przesuszone, spękane, poranione usta. I on im pomaga!&quot;.
I kupiłam, gdyż moje usta są wyjątkowo delikatne, zazwyczaj spierzchnięte.

Produkt jest bardzo wydajny, konsystencja jest lepka (ale co ciekawe włosy się nie lepią do ust! tylko ma się uczucie takiej lepkości i gęstości). Wystarczy odrobina, aby wysmarować całe wargi. Nie wylewa się poza kontur ust i nie rozpuszcza w upale.
Świetnie sprawdza się zimą, ale i latem nie można na niego narzekać.

Często stosuję na niego błyszczyki lub pomadki - dobrze się trzymają i nie tracą koloru.

Forma - słoiczkowa, więc mało higieniczna. Do słoiczka jest dołożona szpatułka, która w mojej opinii jest wyjątkowo nieprzydatna, bo nabiera się za dużo produktu, a na ustach niewygodnie się nią manewruje. Zatem pozostaje nakładanie palcami.

Zapach neutralny.

Niestety, i to największy, główny minus tego balsamu - efekt jest krótkotrwały. Przy codziennym stosowaniu, robiąc jeden dzień przerwy - usta wracają do swojej spierzchniętej formy. Uważam, że to nieco dziwne, bo oznacza, że tak naprawdę ten balsam nie regeneruje, nie odżywia, tylko nadaje ochronną maskę...

Nie wiem, czy jeszcze kupię. Może jeśli będzie w bardzo dużej promocji.

Używam tego produktu od: nabyłam 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

doskonały tylko ta cena.. :(

Bardzo dobry, jedyny jaki mi pomógł..
mam duży problem z pierzchnięciem ust próbowałam wiele pomadek i balsamów i nic niestety nie pomagało. Chwilową ulgę przynosił miodowy balsam do ust clarins ale został wycofany :((
Sisleya dostałam cena jest tak szokująca że nie kupiłabym go na pewno! (ok 200pln)
Balsam pomaga natychmiastowo i działa długo, nie musiałam używać go codziennie. Jest raczej bezsmakowy, gęsty nie rozpuszcza się i nie wylewa nawet w wyższej temperaturze. Starczył na ok 5 miesięcy więc jest naprawdę wydajny. Polecam!
Teraz zamierzam wypróbować carmex jeżeli okaże się tak samo skuteczny odejmę jeszcze jedną gwiazdkę za cenę!

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy

Glov

NAJLEPSZY!

Cudownie wygładza ,odzywia i naprawia mikrouszkodzenia ust. Sprawdza się także jako ukojenie przy opryszczce czy bardzo spierzchniętych wargach.Moje KCW!

Minusy są takie,że jak na balsam do ust jest nieco drogi (ale w końcu to Sisley i kosmetyk luksusowy- i tu faktycznie płaci się za jakość!)oraz nie do końca odpowiada mi dłubanie palcem w słoiczku.

Używam tego produktu od:pólroku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

super

swietn balsam do ust, jako jedyny dlugotrwale nawilna zmiekcza usta NIE LEPI SIE! :) mozna go uzywac pod szminke. jest swietny na preszuszone popekane usta odrazu po nalozeniu przynosi dlugotrwaly komfort.
naprawde polecam tylko cena troche zabujcza

Używam tego produktu od:dlugo

Balsam jest dość tłusty i przypomina bardziej tanią wazelinę niż ochronny balsam do ust . Zmiękcza usta średnio - nie robi tego tak jak Tisane , natłuszcza je , trochę się lepi :/ , usta regeneruje tak sobie . Używałam tego balsamu przez całą zimę ( nie wiedziałam wtedy , że istnieje coś takiego jak Tisane ) i przekonałam się , że bardziej ten balsam działa ochronnie niż regenerująco . Kiedy zapomniałam posmarować tym balsamem usta przed wyjściem na mróz - po przyjściu średnio radził sobie ze spierzchniętymi ustami . Nie ma z Tisane porównania : Sisley jest bardziej tłusty i po paru minutach robi się na ustach ,, suchy '' , a Tisane nie tylko regeneruje , ale bardziej nawilża i ładniej zmiękcza usta . Oceniam go na trzy z minusem . I jak nigdy mnie to nie razi - tu muszę to podkreślić , że cena tej wazelinki jest stanowczo zbyt wygórowana .