Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Pojemność 1 szt

Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss oczyszcza miejsca, do których nie może dotrzeć szczoteczka. Jej specjalnie zaprojektowane włókno pokrywa powłoka polimerowa, co sprawia, że usuwanie płytki przebiega bez większego wysiłku. Oral-B Essential Floss nie strzępi się i nie przerywa. Łatwo ją wsunąć w przestrzenie międzyzębowe.

<50

Porządny produkt

Bardzo wydajna nitka, przyznaję, że używam jej dość długi czas.
Nie podrażnia zębów, dobrze się nią manewruje.
Dziąsła nie krwawią po użyciu.
Jedna z lepszych jakei używałam.
Z pewnością zakupię jeszcze nie raz.

Warto kupić

Warto posiadać ten produkt, bo doskonale pomaga on nam zachować czystość i zdrowie naszej jamy ustnej. Wadą jest stosunkowo wysoka cena. Bardzo dobre jakościowo, nici są delikatne. Idealna do stosowanie dla osób z wrażliwymi dziąsłami.

świetny produkt

Bardzo polecam ten produkt . Nitka jest wytrzymala - nie strzepi sie , nie urywa jak bylo w przypadku innej nici która testowalam . opakowanie jest malutkie , mam je zawsze przy sobie. Produkt ma przyjemny mietowy smak :)

kosmetyki rituals

Pomaga w pięlęgnacji zębów

Jestem bardzo zadowolona z tej nici, choć sama jej nie wybierałam, dostałam od mamy. Ma poręczne, przemyślane pudełeczko, w którym znajduje się specjalna, ostra część do odcinania. Nić sama w sobie jest porządnie wykonana, nie rwie się, nie strzępi, dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, nie raniąc przy tym jednocześnie delikatnej tkanki przy dziąsłach. Używam jej w codziennej pielęgnacji, a następne opakowanie czeka na swoją kolej :)

Najlepsza nić

Moja ulubiona nić z wszystkich dostępnych w drogeriach. Ma przyjemny miętowy smak i zapach. Nie rozwarstwia się. Jest delikatna i nie rani dziąseł. Dociera w każdy zakamarek.

super

Bardzo wytrzymała nić. Do tego się nie strzępi podczas użytkowania oraz nie pęka. Nie podrażnia też dziąseł. Już zużyłam kilka opakowań tej nici i póki co nie zanosi się, abym zamieniła ją na inną ;)

super produkt

Nic łatwo wsuwa się nawet w najmniejsze przerwy między zębami, nie strzępi się i nie zrywa. Jest delikatna i nie kaleczy dziąseł. Z łatwością dociera do trudno dostępnych miejsc oczyszczając je z zanieczyszczeń. Produkt idealny dla wymagających wysokiej jakości.

Ulubiona

Nici dentystycznych musze uzywac ze wzgledu na kamien po herbatach.Ta jest jedna z moich ulubionych.Jest mocna(nie rwie sie),ma przyjemny mentolowy zapach i starcza na bardzo dlugo.Stosuje dwa razy dziennie.

Obowiązkowo

Kosmetyczna podstawa. Duże opakowanie, bardzo dobra jakość i najlepsze działanie. Przez moje zęby przelecialo juz kilka nici i ta jest najlepsza. Wygodna w użyciu, delikatna i o miętowy zapachu. Czegóż chcieć więcej.
Nawet mi nie robi krzywdy...a jestem osobą borykajaca się z krwawieniem i częstym zapalaniem. Używam specjalnych roztworów do płukania i ostatnio rumianku. . . Z tak problematycznym pyskiem niestety nie mogę ryzykować z badziewiakiem, które podczas czyszczenia pękają i zostają w szczelinach (zdarzało się, oj zdarzało sie).
Polecam wszystkim
Produkt godny zakupu i spróbowania

Najlepsza !!

Od lat jej używam. Nie rani dziąseł. Używanie jej to sama przyjemność. Nigdy nie miałam sytuacji żeby po niej krwawiły mi dziąsła, co niestety zdarzało się w wypadku stosowania innych nici. Delikatna i skuteczna.

bardzo dobra

Dla mnie najlepsza.
+Jest mocno nawoskowana, nie rani dziąseł.
+ Usuwa wszelkie zanieczyszczenia spomiędzy zębów.
+Nie rozwarstwia się na mniejsze nitki.
+Ma miętowy posmak.
+Bardzo wydajna, więc cena ok.8 zł nie powinna odstraszać.

OK

Nić dobra jakościowo, gładko przesuwa się między zębami, nie pozostawia luźnych nitek. Dodatkowo ma duże opakowanie oraz chyba największy plus
(poza działaniem oczywiście) cudowny miętowy, delikatny smak.