Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Pojemność 1 szt

Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss oczyszcza miejsca, do których nie może dotrzeć szczoteczka. Jej specjalnie zaprojektowane włókno pokrywa powłoka polimerowa, co sprawia, że usuwanie płytki przebiega bez większego wysiłku. Oral-B Essential Floss nie strzępi się i nie przerywa. Łatwo ją wsunąć w przestrzenie międzyzębowe.

<50

Mogłaby być lepsza

Szczerze mówiąc, mam innego ulubieńca, jeżeli chodzi o nić dentystyczną. Gdy akurat nie mogę kupić swojej ulubionej, sięgam właśnie po tą. Jest dobra, chociaż przy moich ściśniętych zębach za każdym razem się strzępi, często też jej cieniutkie fragmenty zostają w przestrzeniach międzyzębowych, powodując przy tym dyskomfort.

Niezawodna

Nie wiem jakie technologie tu zastosowano, ani jak to działa, ale jest to jedyna zawsze pomocna i niezawodna nić. A podkreślić muszę, że zęby mam gdzieniegdzie ciasno stłoczone i nie wierzyłam, że może mi tak gładko pójść.
Nić jest dosyć delikatna, lekko miętowa i gładka. Nie zrobiłam sobie nią nigdy krzywdy, oceniam jako bezpieczną. Cena jak za tę jakość bez mrugnięcia okiem, zwłaszcza, że często jest w promocji.

Najlepsza!

Na polskim rynku nie ma drugiej nici dentystycznej, która czyściłaby przestrzenie międzyzębowe jak ta. Jako jedyna przedziera sie między zębami niemalże bez problemu. Trochę strzępi się. Niestety zdarza się,że porani dziąsła...i tu ubolewam, że nie jest dostępna w Polsce wersja glide oral b.

Gala KWC 2017

Lubię

Nić ma bardzo przyjemny zapach. Jest jej bardzo dużo, a do tego przy używaniu jej nie podrażniamy mocno dziąseł. Dzięki niej zęby są dobrze wyczyszczone i bez problemu możemy dotrzeć do każdej szparki między zębami.

Ideał

Nić najlepsza i jedyna. Od kiedy ją wypróbowałam ani myślę sięgać po inną! Nie rani dziąseł, nie utyka między zębami, jest delikatna, nie trzeba się z nią szarpać,a jednocześnie idealnie czyści i dociera wszędzie tam, gdzie chcemy. Będę kupować i nigdy nie zamiennię na inną.

Nić dentystyczna Oral -B

Genialny produkt, delikatny, bardzo łatwy w użyciu, nić nie rwie się.
Doskonale pielęgnuje i czyści . Godny polecenia.
Dość wydajny, pozostawia w ustach przyjemny, świezy posmak

Świetna

Nici dentystycznej używam już kilka lat. Przez te wszystkie lata przeszłam przez naprawdę dużo produktów z tej kategorii i tylko do Oral B wracam najczęściej. Jest świetna. Wykonana jest bardzo solidnie. Świetnie czyści zęby, nie podrażnia dziąseł. Dociera w najmniej dostępne miejsca. Dobrze sprawdza się w podróży, ma wygodne opakowanie, zmieści się do każdej kosmetyczki. Dla mnie jest świetna :)

polecam

Nić jest bardzo wytrzymała. Bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia między zębami, jest cienka i nie podrażnia dziąseł. Używam jej już kilka lat i nie zamienię na żadną inną. :)

Porządna nić

Na rynku jest wiele nici dentystycznych ale ta można powiedzieć z powodzeniem że jest najlepsza. Nie rozrywa się między zębami, dobrze czyści szczeliny międzyzębowe dlatego że jest bardzo cienka a jednocześnie wytrzymała i nie podrażnia dziąseł . Łatwa aplikacja pozwala na maksymalne wykorzystanie produktu. Jest woskowania.

Używam tej nici od kilku lat. Jest bardzo dobra i wytrzymała. Dla mnie jednym z największych plusów jest fakt, że jest bardzo cienka więc nawet w bardzo wąskich przestrzeniach miedzy zębowych daję radę - wiem, że dla niektórych fakt, że jest cienka bardzo nie odpowiada - w moim świetnie się sprawdza. Czyści dokładnie i nadaje się do codziennego użytku.

Ponadto cena jest bardo przystępna, często można kupić na promocji

super

zawsze zastanawiałam się, co jest takiego w tej nici, że ma same maksymalne oceny. Z tego względu kupiłam ją, przetestowałam i jest mocno zaskorzona jej trwałością i wydajnością! Bez problemu dociera w najbardziej wymagające miejsca, nie podrażnia dziąseł, jest wytrzymała. Polecam!

Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Woskowana nić dentystyczna idealnie oczyszcza szczeliny między zębowe i dociera tam, gdzie zwykła szczoteczka nie sięga. Bardzo wydajna i w wygodnym opakowaniu. w trakcie używania nie rozrywa się.