Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Pojemność 1 szt

Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss oczyszcza miejsca, do których nie może dotrzeć szczoteczka. Jej specjalnie zaprojektowane włókno pokrywa powłoka polimerowa, co sprawia, że usuwanie płytki przebiega bez większego wysiłku. Oral-B Essential Floss nie strzępi się i nie przerywa. Łatwo ją wsunąć w przestrzenie międzyzębowe.

<50

Oto moja była...

Bardzo często kupowałam tą nitkę gdy w aptece zabrakło mojej ulubionej 200 metrowej. Nigdy nie miałam do niej zastrzeżeń, aż do ostatniego opakowania. Nie wiem czy to wina akurat serii, mojego konkretnego opakowania ale nitka okrutnie się sypie. Na palcach zostawia małe białe paproszki. Po użyciu nitki przyjemne, miętowe uczucie w ustach, czyści dobrze ale z uwagi na te białe'śmietki' póki co mnie do siebie zraziła. Plus, że często jest w promocji i jest dość tania i wydajna.

Moja ulubiona

Kupuję tego typu produkty już od dawna, ten jako jedyny nie podrażnia moich dziąseł. Zawsze miałam z nimi problemy: krwawienie przy szczotkowaniu, czy podrażnione dziąsła po jedzeniu (przez przerwy miedzy zębami)

Ulubiona nić dentystyczna!

Najlepsze nicie dentystyczne jakich używałam. Odkąd ich wypróbowałam, nie kupuję już żadnych innych.
Przede wszystkim nie jest to jakaś tam nitka, ale cienka, a zarazem solidna, tasiemka, która dobrze "wchodzi" pomiędzy zęby, nie haczy, nie rozwarstwia się, nie rani dziąseł i świetnie czyści szczeliny między zębami. Używam tych nici po posiłkach oraz przed każdym myciem, w celu dokładnego oczyszczenia zębów.
Ponadto ma przyjemny posmak i wygodne pudełeczko.

Mogłaby być lepsza

Szczerze mówiąc, mam innego ulubieńca, jeżeli chodzi o nić dentystyczną. Gdy akurat nie mogę kupić swojej ulubionej, sięgam właśnie po tą. Jest dobra, chociaż przy moich ściśniętych zębach za każdym razem się strzępi, często też jej cieniutkie fragmenty zostają w przestrzeniach międzyzębowych, powodując przy tym dyskomfort.

Niezawodna

Nie wiem jakie technologie tu zastosowano, ani jak to działa, ale jest to jedyna zawsze pomocna i niezawodna nić. A podkreślić muszę, że zęby mam gdzieniegdzie ciasno stłoczone i nie wierzyłam, że może mi tak gładko pójść.
Nić jest dosyć delikatna, lekko miętowa i gładka. Nie zrobiłam sobie nią nigdy krzywdy, oceniam jako bezpieczną. Cena jak za tę jakość bez mrugnięcia okiem, zwłaszcza, że często jest w promocji.

Najlepsza!

Na polskim rynku nie ma drugiej nici dentystycznej, która czyściłaby przestrzenie międzyzębowe jak ta. Jako jedyna przedziera sie między zębami niemalże bez problemu. Trochę strzępi się. Niestety zdarza się,że porani dziąsła...i tu ubolewam, że nie jest dostępna w Polsce wersja glide oral b.

Lubię

Nić po którą sięgałam najczęściej. Jest jej bardzo dużo przez co wystarcza na długi czas. Do tego przy używaniu jej nie podrażniamy mocno dziąseł. Dzięki niej zęby są dobrze wyczyszczone i bez problemu możemy dotrzeć do każdej szparki między zębami. Nić jest bardzo łatwa w użyciu. Zapach i smak jak najbardziej mi się podobają. Opakowanie jest dosyć solidne i poręczne. Zmieści się do każdej torebki czy kieszeni.

Ideał

Nić najlepsza i jedyna. Od kiedy ją wypróbowałam ani myślę sięgać po inną! Nie rani dziąseł, nie utyka między zębami, jest delikatna, nie trzeba się z nią szarpać,a jednocześnie idealnie czyści i dociera wszędzie tam, gdzie chcemy. Będę kupować i nigdy nie zamiennię na inną.

Nić dentystyczna Oral -B

Genialny produkt, delikatny, bardzo łatwy w użyciu, nić nie rwie się.
Doskonale pielęgnuje i czyści . Godny polecenia.
Dość wydajny, pozostawia w ustach przyjemny, świezy posmak

Świetna

Nici dentystycznej używam już kilka lat. Przez te wszystkie lata przeszłam przez naprawdę dużo produktów z tej kategorii i tylko do Oral B wracam najczęściej. Jest świetna. Wykonana jest bardzo solidnie. Świetnie czyści zęby, nie podrażnia dziąseł. Dociera w najmniej dostępne miejsca. Dobrze sprawdza się w podróży, ma wygodne opakowanie, zmieści się do każdej kosmetyczki. Dla mnie jest świetna :)

polecam

Nić jest bardzo wytrzymała. Bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia między zębami, jest cienka i nie podrażnia dziąseł. Używam jej już kilka lat i nie zamienię na żadną inną. :)

Porządna nić

Na rynku jest wiele nici dentystycznych ale ta można powiedzieć z powodzeniem że jest najlepsza. Nie rozrywa się między zębami, dobrze czyści szczeliny międzyzębowe dlatego że jest bardzo cienka a jednocześnie wytrzymała i nie podrażnia dziąseł . Łatwa aplikacja pozwala na maksymalne wykorzystanie produktu. Jest woskowania.