Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Pojemność 1 szt

Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss oczyszcza miejsca, do których nie może dotrzeć szczoteczka. Jej specjalnie zaprojektowane włókno pokrywa powłoka polimerowa, co sprawia, że usuwanie płytki przebiega bez większego wysiłku. Oral-B Essential Floss nie strzępi się i nie przerywa. Łatwo ją wsunąć w przestrzenie międzyzębowe.

<50

Ideał

Nić najlepsza i jedyna. Od kiedy ją wypróbowałam ani myślę sięgać po inną! Nie rani dziąseł, nie utyka między zębami, jest delikatna, nie trzeba się z nią szarpać,a jednocześnie idealnie czyści i dociera wszędzie tam, gdzie chcemy. Będę kupować i nigdy nie zamiennię na inną.

Nić dentystyczna Oral -B

Genialny produkt, delikatny, bardzo łatwy w użyciu, nić nie rwie się.
Doskonale pielęgnuje i czyści . Godny polecenia.
Dość wydajny, pozostawia w ustach przyjemny, świezy posmak

Świetna

Nici dentystycznej używam już kilka lat. Przez te wszystkie lata przeszłam przez naprawdę dużo produktów z tej kategorii i tylko do Oral B wracam najczęściej. Jest świetna. Wykonana jest bardzo solidnie. Świetnie czyści zęby, nie podrażnia dziąseł. Dociera w najmniej dostępne miejsca. Dobrze sprawdza się w podróży, ma wygodne opakowanie, zmieści się do każdej kosmetyczki. Dla mnie jest świetna :)

Cellulit mity

polecam

Nić jest bardzo wytrzymała. Bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia między zębami, jest cienka i nie podrażnia dziąseł. Używam jej już kilka lat i nie zamienię na żadną inną. :)

Porządna nić

Na rynku jest wiele nici dentystycznych ale ta można powiedzieć z powodzeniem że jest najlepsza. Nie rozrywa się między zębami, dobrze czyści szczeliny międzyzębowe dlatego że jest bardzo cienka a jednocześnie wytrzymała i nie podrażnia dziąseł . Łatwa aplikacja pozwala na maksymalne wykorzystanie produktu. Jest woskowania.

Używam tej nici od kilku lat. Jest bardzo dobra i wytrzymała. Dla mnie jednym z największych plusów jest fakt, że jest bardzo cienka więc nawet w bardzo wąskich przestrzeniach miedzy zębowych daję radę - wiem, że dla niektórych fakt, że jest cienka bardzo nie odpowiada - w moim świetnie się sprawdza. Czyści dokładnie i nadaje się do codziennego użytku.

Ponadto cena jest bardo przystępna, często można kupić na promocji

super

zawsze zastanawiałam się, co jest takiego w tej nici, że ma same maksymalne oceny. Z tego względu kupiłam ją, przetestowałam i jest mocno zaskorzona jej trwałością i wydajnością! Bez problemu dociera w najbardziej wymagające miejsca, nie podrażnia dziąseł, jest wytrzymała. Polecam!

Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Woskowana nić dentystyczna idealnie oczyszcza szczeliny między zębowe i dociera tam, gdzie zwykła szczoteczka nie sięga. Bardzo wydajna i w wygodnym opakowaniu. w trakcie używania nie rozrywa się.

Nić z wyższej półki

Nić dentystyczną Oral-B z czystym sercem mogę polecić każdemu. Na produktach tej marki jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Nitka jest wytrzymała, nie strzępi się i nie rwie. Jest super.

Porządny produkt

Bardzo wydajna nitka, przyznaję, że używam jej dość długi czas.
Nie podrażnia zębów, dobrze się nią manewruje.
Dziąsła nie krwawią po użyciu.
Jedna z lepszych jakei używałam.
Z pewnością zakupię jeszcze nie raz.

Warto kupić

Warto posiadać ten produkt, bo doskonale pomaga on nam zachować czystość i zdrowie naszej jamy ustnej. Wadą jest stosunkowo wysoka cena. Bardzo dobre jakościowo, nici są delikatne. Idealna do stosowanie dla osób z wrażliwymi dziąsłami.

świetny produkt

Bardzo polecam ten produkt . Nitka jest wytrzymala - nie strzepi sie , nie urywa jak bylo w przypadku innej nici która testowalam . opakowanie jest malutkie , mam je zawsze przy sobie. Produkt ma przyjemny mietowy smak :)