Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Oral-B, Essential Floss (Woskowana nić dentystyczna)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 szt

Woskowana nić dentystyczna Oral-B Essential Floss oczyszcza miejsca, do których nie może dotrzeć szczoteczka. Jej specjalnie zaprojektowane włókno pokrywa powłoka polimerowa, co sprawia, że usuwanie płytki przebiega bez większego wysiłku. Oral-B Essential Floss nie strzępi się i nie przerywa. Łatwo ją wsunąć w przestrzenie międzyzębowe.

<50

Jedna z lepszych

Jest to jedna z lepszych nici dentystycznych jakie miałam. Przede wszystkim najwiekszym plusem jest to, że sie nie rozrywa pomiedzy zębami przez co wpływa to na jej większą wydajność. Można nią fajnie manewrowac pomiedzy zębami szczególnie gdy ma sie aparat na zębach. Opakowanie małe, estetycznie zmiesci sie do każdej kosmetyczki.

Najbardziej wydajna nić

Nici dentystyczne zaczęłam stosować odkąd noszę aparat ortodontyczny. Bardzo małe pudełeczko zawiera 50 metrów. Nić Oral-b bardzo dokładnie czyści przestrzenie międzyzębowe. Podczas czyszczenia produkt nie strzępi się przez co jest bardzo wydajny. Z pewnością będzie to stały punkt w mojej pielęgnacji.

Najlepsza!

Po przetestowaniu wielu rodzajów nici, ta zostaje ze mną na zawsze. Dlaczego? Moja nić dentystyczna musi być woskowana (stosowanie innej powoduje dyskomfort), lubię, gdy pachnie miętą no i musi zachęcać mnie do zakupu jej opakowanie :) Poza tym, co można powiedzieć o nici dentystycznej - wydajność zależy od indywidualnych upodobań, cena od miejsca zakupu :) Ale polecam, to moja ulubiona nić.

Standardowa

Nitka do zębów od Oral-B to całkiem przyjemny produkt. Jest ogólnodostępny, przyjemny i łatwy w użyciu. Nitka ma idealną grubość, jest baardzo wydajna, a przy tym po nitkowaniu pozostawia na zębach przyjemny mentolowy posmak.

Zawsze przy mnie

Nici dentystyczne Essential Floss od Oral-B to gadżet, który zawsze muszę mieć przy sobie. Są to najlepsze nici dentystyczne jakich kiedykolwiek używałam a przerobiłam ich wiele.

Podoba mi się ich kształt. Są idealnie nawoskowane. Łatwo wślizgują się między zęby, nie ranią moich dziąseł, dokładnie usuwają resztki redzenia i płytkę bakteryjną spomiędzy zębów. Po użyciu zostawia przyjemne uczucie świeżości i delikatny posmak mięty. Opakowanie jest wygodne, dobrze leży w dłoni przy dozowaniu, działa bez zarzutu. Wolałabym jednak, żeby było przezroczyste. Łatwiej byłoby kontrolować zużycie produktu. Cena jest typowa dla tego typu produktów, adekwatna do jakości. W dodatku często bywa w promocji. Z pewnością sięgnę po kolejne opakowanie.

Strasznie się sypie

Nić zapakowana jest w bardzo poręcznym opakowaniu, niestety, opakowanie to nie jest przezroczyste i nie da się kontrolować ile nici zostało w pudełeczku. Nitka jest bardzo cienka, aż za cienka, przy wyjmowaniu z pojemniczka czasem trudno ją chwycić. Na dodatek strasznie się z niej sypią białe kuleczki, które pozostają na palcach, jest dość spory dyskomfort. Czyszcząc ciaśniej ułożone zęby nić strzępi się.
Nić jest raczej tania, jednak używałam już dużo lepszych nici z podobnego przedziału cenowego.
Ogromnym plusem na pewno, jest to, że bardzo dobrze czyści przestrzenie między zębowe.

Mój numer 1

Testowałam różne nicie dentystyczne, ale ta jest zdecydowanie moją ulubioną. Bardzo dobrze czyści przestrzenie międzyzębowe, dzięki woskowaniu łatwo się nią posługiwać, jest mocna, dobrze się urywa, nie strzępi się. Dla mnie delikatny posmak mięty nie jest minusem. Jest również bardzo wydajna. Mam ją zawsze przy sobie. Opakowanie jest trwałe i poręczne. Cena też jest przystępna, tym bardziej że bardzo często można ją kupić na promocji.

Za cienka...

Ta nić byłaby świetna, ale ma jedną wadę - jest za cienka. Nawet przy moich ciasno ustawionych zębach, którym wieloletnie leczenie ortodontyczne nie dało do końca rady, odczuwam tą zbytnią cienkość.

Poza tym nić jest bardzo dobra: ma świetny poślizg, jest mocna, nie rwie się i nie strzępi łatwo. Ja wolałabym, żeby nie miała żadnego smaku, ale akurat ten co jest, mi nie przeszkadza. Miejscami odrywają się od niej takie maleńkie, białe kuleczki, które zostają na palcach - no nie jest to zaleta, ale też nie utrudnia używania.
Cenowo prezentuje się przeciętnie, w promocji, które są dość częste w różnych sklepach, można ją kupić za 7 zł.

Cały czas poszukuję jednak zastępcy lidlowej nici Dentalux, która była idealna.

Oto moja była...

Bardzo często kupowałam tą nitkę gdy w aptece zabrakło mojej ulubionej 200 metrowej. Nigdy nie miałam do niej zastrzeżeń, aż do ostatniego opakowania. Nie wiem czy to wina akurat serii, mojego konkretnego opakowania ale nitka okrutnie się sypie. Na palcach zostawia małe białe paproszki. Po użyciu nitki przyjemne, miętowe uczucie w ustach, czyści dobrze ale z uwagi na te białe'śmietki' póki co mnie do siebie zraziła. Plus, że często jest w promocji i jest dość tania i wydajna.

Moja ulubiona

Kupuję tego typu produkty już od dawna, ten jako jedyny nie podrażnia moich dziąseł. Zawsze miałam z nimi problemy: krwawienie przy szczotkowaniu, czy podrażnione dziąsła po jedzeniu (przez przerwy miedzy zębami)

Ulubiona nić dentystyczna!

Najlepsze nicie dentystyczne jakich używałam. Odkąd ich wypróbowałam, nie kupuję już żadnych innych.
Przede wszystkim nie jest to jakaś tam nitka, ale cienka, a zarazem solidna, tasiemka, która dobrze "wchodzi" pomiędzy zęby, nie haczy, nie rozwarstwia się, nie rani dziąseł i świetnie czyści szczeliny między zębami. Używam tych nici po posiłkach oraz przed każdym myciem, w celu dokładnego oczyszczenia zębów.
Ponadto ma przyjemny posmak i wygodne pudełeczko.

Mogłaby być lepsza

Szczerze mówiąc, mam innego ulubieńca, jeżeli chodzi o nić dentystyczną. Gdy akurat nie mogę kupić swojej ulubionej, sięgam właśnie po tą. Jest dobra, chociaż przy moich ściśniętych zębach za każdym razem się strzępi, często też jej cieniutkie fragmenty zostają w przestrzeniach międzyzębowych, powodując przy tym dyskomfort.