Nail Varnish Remover (Zmywacz do paznokci)

Nail Varnish Remover (Zmywacz do paznokci)

Produkt pozwala na dokładne oczyszczenie płytki paznokcia z każdego, nawet bardzo odpornego rodzaju lakieru. Już niewielka ilość pozwala na przygotowanie paznokci do wykonania manikiuru. Testowany dermatologicznie. Wyprodukowany we francuskich Laboratoriach Sarbec, popularny w Europie produkt, teraz dostępny także w Polsce.

to duze opakowanie:)

skutecznie usuwa lakier z paznokcie, a przy tym jest wydajny..i nie zostawia na paznokciach dziwnej goryczy..;) a to duze opakowanie..:) nie trzeba co tydzien kupowac nowego zmazywacza.. ten wystarcza na 2..3 a nawet 4 miesiace:)... paznokci nie niszczy, ale tez jakos odzywczo na nie nie dziala..ale w koncu to tylko zmazywacz:P

dobry

Zakupiłam oczywiście po recenzjach wizażowych. Zmywacz jest tani, baaardzo wydajny, ale to chyba normalne skoro jest go 200 ml! Zapach charakterystyczny, ale nie tak mocny, jak inne zmywacze. Paznokcie faktycznie pachniały mi po nim migdałami... Zmywa super - szybko i dokładnie, to, z czym zmywacz Avonu rady dać sobie nie mógł. Co mi w nim nie pasuje? Szklana butla ( zawsze oczami duszy widzę, jak spada na ziemię!) no i ten aceton. Poprzednie recenzentki twierdzą, że nie niszczy paznokci, ja im uwierzę. Poza tym lakiery trzymają się u mnie ponad tydzień, zatem nie będę go stosowała za często.

NAJLEPSZY !!!

Zmywasz zasługuje bez wątpienia na miano Kosmetyka Wszechczasów !!
Po 1 - zmywa absolutnie wszystko !! miałam problemy ze zmyciem odżywki do paznokci zmywaczem z Constance Caroll, a tym wystarczyło raz przejechać po paznokciach :) zmył też bez absolutnie żadnych problemów lakier z brokatem (też ciężki to zmycia wcześniej)
Po 2 - niesamowicie wydajny !!! Kupiłam go ok 3 miesiące temu i zużyłam prawie 1/4 !! A paznkocie maluję (i zmywam ma sie rozumieć) 2 razy na tydzień !!!
Po 3 - bardzo niska cena w stosunku do wydajności i jakości !! zapłaciłam za niego 9 zł coś..

Używam tego kosmetyku od 4 miesiecy
ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze
Recenzja: ...

pierwsza depilacja bikini

Jedyny!

Nie wysusza paznokci, usuwa lakier swietnie, nawet te z brokatem, piaskiem, ktorych nie moglam zmyc niczym!
Ciemne kolory lakieru znikaja bez sladu, pazurki sa czysciutkie,nie cuchnie acetonem!
Dla mnie bomba

Rzeczywiście, tak jak zapewnia producent, bez kłopotu usuniemy przy użyciu tego produktu lakier, nawet oporny na zmywanie.A jednak, choć jego formułe stworzono na bazie acetonu- nie wysusza płytki paznokcia, nie spowodował w moim przypadku rozdwajania czy pogorszenia ich stanu, wręcz przeciwnie- paznokcie sa gładkie.
Po zastosowaniu pozostaje na nich łagodnie wyczuwalny zapach przypominający aromat migdałów (dla mnie to migdały :) ), choć infomacji na ten temat nie ma na etykiecie.
Jest wydajny, dzięki swojej skuteczności. .
Butelka szklana, duza, ekonomiczna, nie muszę ciągle pilnować, by uzupełnić zapas.
Przypadł mi do gustu, wolę go od CC.
Zakupiony został za 9,90 :)