Berry Therapy, Moisturing body wash (nawilżający żel do mycia)

Berry Therapy, Moisturing body wash (nawilżający żel do mycia)

Nawilżający żel do mycia ciała w kapieli i pod prysznicem. Działa oczyszczająco i nawilżająco. zawiera ekstrakty owocowe bogate w kwasy AHA (m.in. z mango, kiwi, mleczka kokosowego) oraz witaminy A i E. Występuje w wersjach: jagodowa, jeżynowa, truskawkowa, malinowa.

Cena: ok 16 zł / 500 ml

może być

Dobry żel, ale tak na jeden raz. Ponownie go juz nie kupie.
Mialam wersje truskawkowa, ktorej wrecz nie moglam zmeczyc. Zel szybko mi sie znudzil.
Doczepie sie do zapachu, bo z prawdziwymi truskawkami, to on ma niewiele wspolnego - jest chemiczny.
Plus za wydajnosc i nie szkodzenie skorze:)
Wiekszych zalet nie zauwazylam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

szybko sie nudzi

Miałam dwa żele z tej serii, ale o innych zapachach. Rzeczywiście, ta butelka nie ma dna, pół litra żelu strasznie długo się używa, przez co szybko się nudzą. Nie mogłam się doczekać, kiedy się skończą. Zapach dosyć ładny, ale słaby, nikły. Konsystencja moich żeli również była dość rzadka, a pieniły się słabo. Po prostu - żel, jak żel, ot co... Raczej go nie polecam, chociaż butelki tych żeli wyglądają bardzo kusząco i obiecująco, trudno oprzeć się zakupowi, to zawartość jest nijaka.

duuuży

W zasadzie powinno być 3 i 0,5 *, ale takiej oceny nie ma...Nie mam się do czego przyczepic, a jednoczesnie nie wpadam w zachwyt...
Duża butla, niska cena. Kolorowa, przezroczysta, z również kolorową zawartością. 500 ml trwa i trwa, choc to zasługa ilości, nie wydajności. Jest to dośc rzadki żel o dośc przyjemnym, owocowym zapachu ( mam truskawkę i jagodę). Pieni się tez średnio...Co więcej mozna powiedziec o żelu...? Nie podbił mego serca, choc niczym mi się też nie naraził.