Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Professional Care 500

Oral-B, Elektryczna szczoteczka do zębów Professional Care 500

Oral-B Professional 500, by lepiej szczotkować zęby i usuwać do 100% więcej płytki nazębnej. Zainspirowana profesjonalnymi narzędziami dentystycznymi. Szczoteczka Oral-B professional Care delikatnie czyści obszary, w których mogą gromadzić się bakterie płytki nazębnej, dzięki czemu zęby są czyste, a dziąsła zdrowe i mocne. Znakomicie usuwa płytkę nazębną nawet z trudnodostępnych miejsc, a jednocześnie jest delikatna dla zębów i dziąseł.

Elektryczna szczoteczka Professional 500, podobnie jak inne szczoteczki z tej serii zapewnia czyszczenie 3D oparte na ruchach pulsacyjnych i rotacyjnych, by dużo skuteczniej usuwać płytkę nazębną. Wodoodporna rączka jest elektrycznie bezpieczna i przeznaczona do stosowania w łazience. Wystarczy podłączyć ładowarkę do gniazdka i postawić na niej szczoteczkę.

Korzyści:
*Technologia dokładnego czyszczenia Triple Action 3D (ruchy pulsacyjne, oscylacyjne i rotacyjne) w celu usunięcia do 100% więcej płytki nazębnej niż przy użyciu zwykłej szczoteczki manualnej
*20 000 ruchów pulsacyjnych i 7 600 ruchów oscylacyjnych/rotacyjnych na minutę
*Delikatnie rozbija i wymiata płytkę nazębną
*Delikatna dla zębów i dziąseł
*Szczoteczka z akumulatorem i 1 trybem szczotkowania: Codzienne Czyszczenie
*Timer wskazuje rekomendowany przez dentystów, 2-minutowy czas szczotkowania
*Otacza każdy ząb dla dokładnego czyszczenia (końcówka Oral-B Precision Clean)
*2 lata gwarancji

inne
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

W sumie nie ma wad. Naprawdę bardzo dobrze oczyszcza zęby. Nie podrażnia dziąseł. Nie psuje się (mam ją około 5,5 roku). Nowe końcówki (główki) są dostępne w każdym sklepie. Nie ma też tu „przesady” z elektroniką tak, jak w najnowszych modelach Oral-B.

• Łatwość obsługi: 5

Mocny zawodnik wśród szczoteczek elektrycznych

Oral B Professional Care jest moją drugą szczoteczką elektryczną (poprzednia była z serii Oral B Vitality). Bardzo ją polubiłam, choć używam od zaledwie dwóch miesięcy. Poprzednią użytkowałam 6 lat, zobaczymy jak długo ze mną wytrzyma :-)

Szczoteczkę oceniam jako rewelacyjną. Posiada timer, który dake znać co 30 sekund, dzìeki temu nie muszę myć zębów 2 minuty lub ich wielokrotność, tylko mogę np. 3 minuty. Oscylacyjno-rotacyjna główka dobrze czyści zęby. Prędkość obrotów jest jednakowa, nie słabnie wraz z rozladowywaniem akumulatora. Szczotka pewnie leży w dłoni, jest także wodoodporna. Ja mam zieloną wersję kolorystyczną, która cieszy oko i ładnie prezentuje się na łazienkowej półce. Bateria trzyma mi dwa tygodnie przy myciu 2,5-3 min. dwa razy dziennie.

Do szczotki pasują oryginalne główki Oral B, jak i zamienniki (obecnie mam zamiennik z Lidla). Nie umiem żyć bez tej szczoteczki, jest ona dla mnie jednym z naistotniejszych urządzeń do codziennej higieny. O pierwsze miejsce na podium mogłaby walczyć tylko z irygatorem. Plusem jest też dioda informująca o niskim poziomie baterii, dzieki temu można mieć szczoteczkę zawsze naładowaną, bez obaw, że rozładuje się w trakcie mycia.

Produkt dobrej jakości, godny polecenia. Zdecydowanie jest to świetna szczoteczka dla każdego, niezależnie od wieku, czy płci. Jej żywe kolory zachęcą do dbania o zęby także dzieci i młodzież.

• Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 3

zadowolona z działania

bardzo poprawna, podstawowa wersja szczoteczkki elektrycznej, rotacyjnej, polecam na pierwsze spotkanie z elektrycznym czyszczeniem zębów, nie ma może tryliona bajerów włacznie z aplikacją decydującą jak, kiedy czym i czy wogóle myć zęby, podczas mycia żebów wibracje sygnalizują upływ czasu (co 30sek krótka wibracja, po 2 min. dłuższa), szczoteczkę stabilnie i pewnie trzyma się w dłoni, wygodnie również obraca się nią, co do samego oczyszczania zębów, to zdecydowanie lepiej usuwa resztki jedzenia, świeże osady czy przebarwienia (oczywiście tu duży wpływ mają stosowane pasty do zębów), mam mega problem z krwawiącymi dziąsłami, ze szczoteczek manualnych zrezygnowałam 7 lat temu, bo bardzo potęgowały krwawienie, szczoteczka rotacyjna jest delikatniejsza dla dziąseł, aczkolwiek podczas szczotkowania często dziąsła krwawią (w tym przypadku również niespodziewanie dużo zależy od pasty!!!), swoją Oral-B mam już 5 lat i działa bez zarzutu, bateria trzyma ok. 5 dni przy myciu 2 do 3 razy dziennie, jedynie trochę mnie wkurza osad z wody na niebieskich, gumowych elementach, który trudno się zmywa, przez co szczoteczka nie prezentuje się zbyt higienicznie ;), przy braku wrażliwości dziąseł i umiarkowanych przebarwieniach urządzenie jak najbardziej ok

świetna szczoteczka

To moja pierwsza szczoteczka elektryczna. Kupiłam ją z ciekawości i nigdy nie wrócę do zwykłych.
Tutaj tybów są cztery - zmieniają się co pół minuty, potem podwójna ciągła wibracja oznaczająca koniec mycia.
Używam jej kilka miesięcy - już po pierwszym razie czułam, że zęby są po prostu czystsze. Ponieważ szczoteczka usuwa dużo więcej płytki nazębnej niż tradycyjna, znika też problem nieświeżego oddechu (miałam tak, o ile np po południu nie użyłam płynu do płukania). Po kilku miesiącach zęby są bielsze.
Bałam się, że sobie pocharatam dziąsła, bo są delikatne, ale odkąd używam tej szczoteczki, ani razu nic mi nie krwawiło.
Cieszę się, że ma ładowarkę, nie baterie - nie muszę się przejmować, żeby mieć komplet, szczoteczka sama sygnalizuje, że będzie potrzebować ładowania niedługo (nie wyłącza się). Raz, dwa razy w tygodniu jej wystarczą - w zależności od częstotliwości mycia zębów.
Bardzo udany zakup, mam nadzieję że na lata.

Szczoteczka elektryczna Oral-B

Spełnia swoje zadanie. Używam jej od 3 lat i nie narzekam. Myślałam, że po kilku latach codziennego użytkowania będzie się szybko rozładowywać, ale tego problemu nie ma. Jedno całonocne ładowanie starcza na kilka dni, a myję zęby dwa lub trzy razy dziennie. Polecam :)

Bardzo dobra

Krótko i zwięźle.
Szczoteczka elektryczna Oral-B Professional Care 500 to bardzo dobry produkt.

Jeśli porównamy z myciem klasyczną szczoteczkom to oczywiście odpowiedź jest bardzo prosta-szczoteczka elektryczna ze względu na dużo, dużo większą ilość ruchów znacznie lepiej i szybciej zrobi to co tradycyjna szczoteczka do zębów. W porównaniu do mojej poprzedniej szczoteczki elektrycznej nie widzę znaczącej różnicy ale moja starsza wersja się już zepsuła więc trzeba było wymienić.

• Łatwość obsługi: 5

Nic do zarzucenia, nie rozstajemy się od lat!

Słowem wstępu:
Z elektryczną szczoteczką Oral-B nie rozstajemy się już praktycznie od ponad 5 lat, kiedy po raz pierwszy wpadłam na pomysł by w takową zainwestować... wtedy nie zastanawiałam się nad tym by wybrać jakiś zaawansowany model, chciałam po prostu spróbować no i szczerze powiedziawszy to był taki strzał w 10. jak mało kiedy!
Model Professional Care 500 zakupiłam w promocyjnym zestawie koloru granatowego wraz z wygodnym pudełkiem do podróżowania.
Na co dzień zazwyczaj używam końcówek typu sensitive, bo te najlepiej sprawdzają się w pielęgnacji moich wrażliwych zębów i dziąseł.

# URZĄDZENIE:
Szczoteczka sprawuje się bezawaryjnie od ponad 5 lat!
Wykonana jest bardzo solidnie, zero pęknięć z latami użytkowania, wodoodporna rączka.
Bardzo przydatna funkcja sygnalizacji pulsacyjnej (timer) pozwala na kontrolę konkretnego czasu mycia zębów rekomendowanego przez dentystów czyli 2 min.
Ładowarka stacjonarna i sama bateria również bez żadnych problemów, dioda na szczoteczce sygnalizuje kiedy bateria jest na wyczerpaniu.
Kompatybilna z większością dostępnych na rynku końcówek Oral-B, z zastępnikami również się sprawdza.

# DZIAŁANIE:
No cóż tu dużo komentować... po prostu znakomicie czyści zęby, nawet z trudnodostępnych miejsc, a jednocześnie jest delikatna dla dziąseł!
Ruchy pulsacyjne i rotacyjne - bez żadnych zastrzeżeń.

# EXTRA:
Model Professional Care 500 zakupiłam w promocyjnym świątecznym zestawie koloru granatowego wraz z wygodnym pudełkiem do podróżowania, które rewelacyjnie się u mnie sprawdziło. Wykonane z solidnego plastiku, mieści body szczoteczki i 2 końcówki, daję pełną gwarancję bezpiecznego przechowywania.

POLECAM OGROMNIE!
Naprawdę warto zainwestować, tym bardziej, że ceny tych urządzeń bardzo szybko się zwracają w postaci braku konieczności wizyt stomatologicznych ;)
Nie wyobrażam już sobie powrotu do normalnych szczoteczek, bo mam wrażenie niedomytych zębów...

• Łatwość obsługi: 5

Porządna szczoteczka elektryczna w przystępnej cenie

Ta szczoteczka była moją pierwszą szczoteczką elektryczną i używałam jej przez dobrych kilka lat (i nadal jest w użyciu w moim domu). Mam zaufanie do marki Braun i wiem,że ma solidne produkty. Tym razem również się nie zawiodłam.
Professional Care 500 jest to mocno podstawowa wersja szczoteczki elektrycznej. Dużą zaletą jest spory wybór dobrze dostępnych końcówek w przystępnej cenie. Pasują do niej końcówki, które pasują do wielu innych szczoteczek Braun. Szczoteczka dobrze oczyszcza zęby i nie podrażnia dziąseł. W czasie szczotkowania szczoteczka jakby zatrzymuje się na sekundę informując nas w ten sposób o upływie kolejnych 30 sekund szczotkowania i konieczności przejścia do mycia kolejnej ćwiartki naszej jamy ustnej. Dzięki temu mamy orientację ile czasu myjemy zęby. Akumulator dobrze trzyma przez około 2-3 lata. Potem już krócej, ale jeśli ma się ładowarkę pod ręką to nie ma problemu. Ładowarka jest malutka i wygodna. Ładowanie trochę trwa, ale nie ma tragedii. Szczoteczka dobrze leży w dłoni i po kilku latach użytkowania wygląda wciąż całkiem nieźle.
Polecam każdemu kto chciałby rozpocząć przygodę ze szczoteczką elektryczną, a ma ograniczone fundusze. Ta szczoteczka jest bardzo solidna, więc warto w nią zainwestować.

czyścioszek na medal!

Od jakiegoś czasu na moich zębach pojawiły się przebarwienia, pomimo że często myję zęby i żuję gumę po każdym posiłku. Jako małe dziecko moim marzeniem była szczoteczka elektryczna, ale wśród mojej rodziny panowało przekonanie, że taka szczoteczka zostawia opiłki metalu na zębach, co oczywiście jest bzdurą... Dentystka poleciła mi właśnie tę szczoteczkę. Jestem zachwycona, bardzo dokładnie czyści zęby i przestrzenie między nimi, jest lekka i poręczna, bez problemu można dotrzeć nią w najgłębsze zakamarki buzi, a do tego bateria jest bardzo wydajna i można ładować ją raz w tygodniu. Polecam! Na pewno będzie mi służyć przez dłuugi czas. :) teraz mycie zwykłą szczoteczką to katorga :D

Mój nr 1

Używam obecnie tej szczoteczki, kupiłam ją po długim czasie używania innej, również tej firmy. Na punkcie zębów jestem bardzo wrażliwa i lubię mieć sprawdzone, skuteczne produkty do ich pielęgnacji. Ta szczoteczka spełnia wszystkie moje oczekiwania i bardzo ją lubię. Dociera do miejsc niedostępnych, zapobiega przed powstawaniem kamienia nazębnego, ma opcję która informuje nas ile czasu już myjemy zęby i taką, która zapobiega zbyt mocnemu dociskaniu szczotki do powierzchni zęba. Bateria starcza na bardzo długo (u mnie ok. tydzień, przy częstym myciu zębów), więc nawet jak zapomnę w podróży wziąć ze sobą ładowarki, to się nie martwię. Uwielbiam ją za to, że po jej użyciu zęby są czyste, nie mają żadnego osadu i pięknie się prezentują.

idealna dla mnie

Już od wielu lat używam szczoteczki elektrycznej i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie powrotu do zwykłej szczoteczki! To trzeba spróbować na własnych zębach, aby zrozumieć i poczuć tą ogromną różnicę. Po prostu przepaść.

Kilka z zalet jakie posiada ta szczoteczka:
-bardzo dokładnie czyści zęby
-uczucie świeżości i czystości utrzymuje się dłużej niż przy "zwykłym" myciu zębów
-można do niej kupić przeróżne nakładki
-szybko się ładuje
-bateria starcza na długo
-dwie opcje szybkości kręcenia się główki
-odliczanie czasu - co 30sekund zmiana kierunku obracania się szczoteczki
-gdy zbyt mocno naciśniemy nią na zęby da nam znać świecąc się na czerwono
-ładnie wykonana, kilka wariantów kolorystycznych do wyboru ( ja mam różową i jest śliczna)
-widoczna diodka z ładowaniem baterii - wiemy kiedy trzeba szczoteczkę podładować i kiedy jest w pełni naładowana
-do szczoteczki dołączone wygodne etui, które przydaje się w czasie podróży
-z takie szczoteczki może korzystać więcej niż jedna osoba, wystarczy zmieniać nakładki
-oczywiście wodoodporna

• Łatwość obsługi: 5

Bez niej nie umiem już funkcjonować

Wydatek, który się opłaca, satysfakcja która radość przywraca ;)
Szczoteczki elektryczne kosztują swoje, im więcej opcji dodatkowych tym cena rośnie. Niemniej jednak uważam że jest to wydatek na lata, który warto uwzględnić w swoim budżecie.
Mycie zębów szczoteczką manualną, a tą elektryczną, to przepaść, jak niebo i ziemia.
Owszem efekt zależy od aktualnie używanej końcówki, ale już sama siła, ilość ruchów wróży same sukcesy.
Po kilku latach bardzo systematycznego używania, nawet 6 razy dziennie, szczoteczka nadal działa, choć bez ładowania długo już nie wytrzymuje.
Efekt jaki uzyskuję po myciu szczoteczką elektryczną, trudno porównać do jakiejkolwiek manualnej.
Plusem tego modelu jest migająca na czerwono dioda sygnalizująca rychły spadek mocy i konieczność ładowania.
Co 30 sekund szczoteczka sygnalizuje zmianę ćwiartki, a po 2 minutach podwójną przeciągłą wibracją - koniec mycia.