Simply Delicate, Fragrance Free Creamy Feminine Wash (Kremowy płyn do higieny intymnej)

Kremowy płyn zawiera wyciąg z kory wierzby. Ma właściwości przeciwzapalne i kojące. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Nic nadzwyczajnego

Produkt raczej nieprzyjemny, jeśli porównam go do płynów dostępnych teraz na rynku.
Zdecydowanie wolę drugą wersję płynu do higieny intymnej firmy Avon, ta w ogóle mnie nie przekonuje. Przede wszystkim - niby brak zapachu, a tak naprawdę jest jakiś taki dziwny delikatny zapach, który mi się w ogóle nie podoba, nie jest przyjemny. Konsystencja kremowa, ale też jakaś taka oślizgła, generalnie używanie i sama aplikacja tego kosmetyku są po prostu nieprzyjemne. Cenowo też rewelacji nie ma, opakowanie za to na plus. Dobrze się pieni, jest wydajny, nie podrażnia, może nawet delikatnie łagodzi, ale mimo wszystko ja nie polecam.

Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- wydajność
- efektywność
- nawilża
- odświeżający
- łagodzi podrażnienia
Minusy
- cena
- niemiły zapach

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zwykły

Niezbyt wydajny, przeciętny żel w nieco zbyt wygórowanej cenie. W promocji można kupić - nie podrażnia,aninie powoduje żadnych, przykrych dolegliwości, infekcji czy alergii. Jest bezzapachowy i ma wygodne opakowanie. Jest ok, ale wolę Ziaję.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Mało wydajny

Czytając już zamieszczone komentarze naprawdę nie wiem jak można zachwycać się jego wydajnością? Dla nie dość że pompka często się zacina, to dodatkowo jednorazowo wylatuje mała ilość żelu, muszę naciskać 4-5 razy aby nabrać odpowiednią ilość. Poza tym jak dla mnie jest za rzadki. Na plus zasługuje fakt że ładnie się pieni i pozostawia uczucie świeżości na długo. Jest to jeden z nielicznych kosmetyków do higieny intymnej, który nie wywołał u mnie infekcji. Na szczęście kupiłam go w promocji, i uważam że przy moim stosowaniu przy normalnej cenie wychodzi po prostu za drogo. Mimo, że nie jest to mój typ i będę szukała czegoś innego to daję mu 4 gwiazdki za "nieszkodzenie" i "pienistość".

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

jedyny póki co

Nie znalazłam jeszcze lepszego płynu do higieny intymnej. Dobrze się pieni, jest wydajny, delikatnie pachnie (nie jest perfumowany) i odświeża. Co jest najważniejsze dla mnie, bo skłonności do infekcji i podrażnień już nie mam, wygrałam z tym.
Opakowanie wygodne, lubię takie z pompką. I tutaj pojawia się kolejny plus - płyn nie zaczyna śmierdzieć podczas używania go. Często miałam tak, że płyny w opakowaniach z pompką szybko zaczynały brzydko pachnieć, jakby się psuły. On nie, cały czas jest świeży. Podoba mi się też to, że nie wylatuje duża ilość płynu przy naciśnięciu pompki, nie maruje się w ten sposób. Jest wydajny, mam obecny płyn od miesiąca i dopiero połowa zeszła.
Używa go też mój TŻ i to jest jedyny płyn, który według niego nie śmierdzi i nie podrażnia go.

Chcę zaznaczyć, że płyn jaki mam ma inny skład, już bez alkoholu.
Wypróbuję jeszcze wersję perfumowaną, bo chcę porównać. Jeśli okaże się lepszy dam mu 5 gwiazdek.
Polecam wymagającym odświeżenia, bezproblemowego mycia.

Edit: Po wypróbowaniu wersji perfumowanej - która pachnie obrzydliwie - daję totalnie zasłużone 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od: kiedyś jakiś czas, teraz znów wracam do niego
Ilość zużytych opakowań: parę

Niebezpieczny!

Niestety, zarówno ja jak i moja przyjaciółka miałyśmy przez ten płyn spore kłopoty i nieprzyjemności z florą bakteryjną miejsc intymnych...

Mimo że konsystencja, cena i sposób aplikacji (wygodna pompka) ok, to właściwości i działanie są okropne! Wcale nie chroni przed zapaleniami, a wręcz przeciwnie. Nic nie odświeża. Tylko szkodzi.
Zapach nijaki.

Uważajcie dziewczyny na ten płyn, ponieważ jest on niebezpieczny. Jeśli chodzi o higienę miejsc intymnych należy używać wyłącznie \'pewnych\' kosmetyków.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

b. dobry. :)

Mam nowszą wersję, ale myślę, że nie różni się ona od starej, chyba, że opakowaniem. ;)
Miałam wszystkie żele do higieny intymnej z Avonu.
Co do tego :

co do minusów:
- średnio wydajny. ;/

polecam. :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

super

Bylam sceptycznie nastawiona do kupowania tego typu kosmetykow z katalogu, ale zostalam mile zaskoczona.

W tej chili jest on w sprzedazy w nieco innym opakowaniu, byc moze sklad jest odrobine inny.

Plusy:
- wydajny
- delikatny, likwiduje podraznienia np. po goleniu
-nie szczypie
- odswieza - polecam na upaly
- bardzo mi pomagal w okresie ciazy i po porodzie, inne preparaty innych firm bardzo szczypaly w blizne po nacieciu krocza

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4 op.

jego tez nie lubie

I znowu powtórka z rozrywki. Następny wynalazek tej firmy z denaturatem i to w dodatku do wrażliwej części ciała! Płyn ten nie różni sie niczym od swojego bezbarwnego brata. Nie nawilża, odswieża na parę chwil. Mnie nie podrażnił. Lepiej kupić lepszy plyn w aptece lub drogerii.

Bardzo dobry kosmetyk.

Plusy:
+ niesamowita wręcz wydajność. Jedno opakowanie starczyło mi na kilka miesięcy.
+ świetna konsystencja - idealna gęstość
+ wygodne dozowanie
+ praktyczny pojemnik z pompką
+ brak zapachu
+ nie podrażnia i nie uczula
+ odświeża
+ niska cena promocyjna

Minusy:
- dostępność (jeśli ktoś nie ma możliwości obejrzenia katalogu, nie można go kupić w zwykłej drogerii)
- pompka może się czasami zacinać w momencie kończenia się kosmetyku.

Kupiłam już drugie opakowanie. Jeśli nie znajdę czegoś jeszcze lepszego edytuje recenzję i dodam jedną gwiazdke ;)
Oczywiście polecam. To solidny, bardzo dobry kosmetyk .Zdecydowanie lepszy od jego drugiego (zapachowego) brata.

Ilość zużytych opakowań: 1 (zaczęłam 2)

ok

Dobry płyn Avonu, lepszy niż przeciętne żele do dostania w drogerii. Jest to kosmetyk bardzo delikatny, ma kremową, gęstą konsystencję, delikatny zapach. Nie podrażnia (kwas mlekowy), dobrze myje i daje uczucie odświeżenia(alkohol w składzie). Jest naprawdę wydajny, jedno naciśnięcie pompką w zupełności wystarcza. Bardzo praktyczne opakowanie, nie zacinające się.

Dobry ale mógłby być lepszy

Nie jest zły,na pewno lepszy niż ten w żelu,ale znalazłam już swój ideał,który nie dość że pięknie pachnie,fajnie pielęgnuje i jest w niższej cenie.Ten można wypróbować,jeśli ktoś jest maniakiem żeli do higieny intymnej :)

Używam tego produktu od: od kilku miechów

w porzo

Nie moge sie za bardzo przyczepić do tego preparatu.Jest bardzo łagodny,bezzapachowy,wydajny,bardzo dobrze sie pieni i nie uczula.Jedyny minusik to to,że nie czuje po nim aż takiego odświerzenia jak po Lactacydzie

Używam tego produktu od:z 2 lata temu