Eva Natura Zioła Polskie, Odżywczo-nawilżająca maseczka do twarzy i dekoltu

Eva Natura Zioła Polskie, Odżywczo-nawilżająca maseczka do twarzy i dekoltu

Przeznaczona do każdego rodzaju skóry, szczególnie delikatnej i wymagającej intensywnego nawilżenia. Zawiera specjalnie dobrany kompleks substancji naturalnych skutecznie nawilżających, odżywiających, kojących i uelastyczniających skórę.
Nagietek lekarski, melisa i alantoina działają łagodząco i przeciwzapalnie. Babka lancetowata wspomaga regenerację uszkodzonego naskórka. Witamina E i masło shea zabezpieczają skórę przed działaniem wolnych rodników i utratą wilgoci. Olej z pestek winogron poprawia jędrność i elastyczność skóry, a D-panthenol nawilża i działa kojąco.

Cena: 6 zł / 100 ml

yyyyy......

Krótko i na temat!
-zero efektu
-mazidłowata konsystencja
-PRZEOKROPNIE SZCZYPIE I TO MOJĄ NIEWRAŻLIWĄ NA NIC CERĘ!!!
Za czem nawilżenia oczywiście zero.
W tej sytuacji nawet wydajność trudno uznać za plus.
Zero absolutne.

Używam tego produktu od:męczyłam przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1 tubka

Szczypie, piecze ;((

O ile konsystencja przyjemna, nie za rzadka nie za gęsta, cena bardzo przystępna, zapach zachęcający, to niestety, ale szczypania znieść nie mogłam. Maseczki kojarzę z przyjemnymi przeżyciami, a ta sprawiła mi taką niespodziankę. Na szczęście zmyłam ją i nic z moją twarzą się nie stało ;) Okazuje się, że być może moja skóra się ostatnio "uwrażliwiła" (stąd ta reakcja). Może dla osób o mniej wrażliwej cerze będzie ok.

Ogólnie daję 2 gwiazdki, bo na dekolcie, ani na czole szczypania nie odczuwałam.

szczypie

Pierwszy raz użyłam tej maseczki w zimie, na przesuszoną twarz, i zaraz musiałam ją zmyć, bo zaczęły niemiłosiernie szczypać mnie policzki... w innych miejscach (szyja, czoło) było ok, ale skórę na policzkach miałam podrażnioną i właśnie tam pieczenie było nie do zniesienia.
Wróciłam do niej teraz, gdy moja cera jest już ok. Maseczka tym razem nie podrażniła mi skóry, ale też nie zauważyłam jakiegoś specjalnego działania. Po prostu trochę nawilża, natłuszcza i tyle. Taka sobie zwykła maseczka. Po klku minutach wałkuje się. No, jest jeden plus - jej ZAPACH! Cudny, kojarzy mi się ze słodką koniczyną (?). No ale nie dla zapachu kupujemy maseczki, więc zapewne więcej jej nie kupię.

depilacja bikini rodzaje

Nie bardzo...

Nie bardzo podchodzi mi ta maseczka... Mam wrażenie, że zapycha skórę; niby wydaje się mieć lekką konsystencję po wyciśnięciu z tubki, ale jak nałożyć ją na twarz, to robi się taka maziowata, lepka. Potrafi zapiec, szczególnie, jeśli skóra jest podrażniona, a niby ma działać kojąco. Nie zauważyłam też, aby mi nawilżała czy pięlęgnowała w jakiś inny sposób cerę, a producent napomyka coś o wręcz intensywnym nawilżaniu... Ot tak, maziam się czymś, bo się maziam.
Z zalet mogę wymienić estetyczne opakowanie, niską cenę i dużą wydajność - mam dosłownie wrażenie, że nigdy się nie skończy.

nooo całkiem całkiem

Kupiłam bo kaurat zobaczyłam ją na półce i tak z ciekawości oprosiłąm o nią i postanowiłam kupć... 6 zł to nie majatek - pomyśłałam - wiec nawet jeśli nie bedzie rewelacyjna to niewiele strace :) Mile mnie zaskoczyła... Przyjemny zapach - trawiasty, nie bardzo intensywny (czyli nie chemiczno-sztuczny)... Troszkę dziwna konsystencja, nierównomiernie się nakłada. Ale za to dobrze nawilża, odżywia, skóra ma ładny koloryt po niej i jest zrelaksowana. Nie zostawia tłustej powłoki ale troszke się wałkuje (nie dużo jednak) . Nie wiem czem,u lekko piecze tam gdzie mam juz takie zanikające wypryski - moze działa leczniczo na nie?