Pollena-Ewa, Eva Natura Bursztyn, Tonik energizująco-łagodzący bezalkoholowy z biokompleksem bursztynu

Odświeżający i oczyszczający skórę tonik bezalkoholowy dla cery dojrzałej. Energizujący naturalny biokompleks bursztynu wraz z wysokoenergetycznym komponentem pochodzenia morskiego Artemia Salina wspomaga naturalną regenerację i odżywia skórę. Wzbogacony wyciągiem z alg hawajskich i D-pantenolem zapewnia jej optymalne nawilżenie. Naturalny sok z aloesu i ceramidy roślinne wspomagają odbudowę właściwej struktury skóry. Działanie toniku: oczyszcza, odświeża i nawilża. Przywraca naturalny odczyn skóry. Przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Świetny:)

Bardzo dobry tonik. Ładnie pachnie- lekko słodkawo, bardzo dobrze nawilża, nie klei się i nie lepi. Nie zostawia tłustej warstwy na skórze, wręcz przeciwnie bardzo szybko się wchłania. Dużym plusem jest to, że koi i łagodzi wszelkie podrażnienia- stosowałam go na świezo opaloną twarz i wyraźnie czułam jego łagodzące działanie. Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od:2 tygodni

godny polecenia

Niepozorne opakowanie kosmetyku kryje godną uwagi zawarość: prosty skład,szereg substancji czynnych na pieraszych pozycjach.Przyjemny w użyciu.Rzeczą,która mi nie odpowiada jest zbyt intensywny zapach.Bardzo dobra relacja jakości do ceny.

Może być

Co prawda nie mam (jeszcze :D) cery dojrzałej, ale kupiłam ten tonik, więc go używam.
Ma bardzo ładny zapach; taki, który mi osobiście bardziej kojarzy się z perfumami niż kosmetykiem pielęgnacyjnym. Jest łagodny, nie podrażnia i nie piecze. Nawilża dobrze, ale niekóre toniki robią to lepiej. Mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa.

Cellulit mity

OK !

Bardzo dobry produkt, za niewielkie pieniądze. Tonik jest niezwykle łagodny, nie szczypie, ni epowoduje podrażnień. Zaletą jest to, że nawilża cerę i posiada bardzo przyjemny zapaszek, ale niestety troszkę się lepi na twarzy, jednak nie powoduje to jakiegoś szczególnego dyskomfortu. Stosuję go z rzadka, jak sobie przypomnę, bo poprostu nie używam toników i z tego samego powodu już go więcej nie kupię :D Choć mi się podoba, nie powiem !