Botanic Garden, Aromatic camomile, Refreshing body lotion (Mleczko do ciała)

Botanic Garden, Aromatic camomile, Refreshing body lotion (Mleczko do ciała)

Mleczko do ciała o orzeźwiającym zapachu rumianku przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Doskonale nawilża i wygładza skórę.

Fajny :)

Jeden z moich absolutnych ulubieńców :) Ma cudowną, leciutką konsystencję, wchłania się błyskawicznie, nie zostawiając lepkiej warstwy. Bardzo dobrze nawilża (w miejscu gdzie mieszkam jest bardzo twarda woda - a co za tym idzie - czasem miewam przesuszoną skórę nawet mimo stosowania balsamu - ten mnie nie zawiódł :)).Jest wydajny, opakowanie duże, a cena bardzo niska. Zapach - cudowny, stuprocentowo naturalny (a w składzie rumianku chyba tak naprawdę nie ma?). Polecam, warto spróbować. Teraz mam wersję oliwkową, ale ta nie jest już tak dobra.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:ze trzy-cztery

Za tą cenę nie spodziewałam się niczego dobrego, ale spotkało mnie miłe rozczarowanie. :) Mleczko ma fajną, dość rzadką konsystencję, dobrze się rozprowadza i wchłania, nie pozostawia tłustej czy lepkiej skóry. Nawilża i wygładza. Do tego pachnie naprawdę rumiankowo, a nie tak jak inne kosmetyki, które rumiankowe są tylko z nazwy.

Ilość zużytych opakowań: na razie połowa.