Dove Silk Dry, dezodorant (stara wersja)

Dove Silk Dry, dezodorant (stara wersja)

Dezodoranty Dove Silk Dry zapewniają skuteczną ochronę przed poceniem, pielęgnację wrażliwej skóry pod pachami oraz piękny, delikatny zapach. Dezodoranty Dove Silk Dry chronią przed poceniem przez 24 godziny. Pielegnują skórę pod pachami. Poza 1/4 kremu nawilżającego, zawierają ekstrakty z czystego jedwabiu - jednej z najskuteczniejszych, naturalnych substancji nawilżających.

Dobry.

Kiedyś używałam non stop tego antyprespirantu w sprayu.
ZALETY:
+ładny zapach
+nie pozostawia białych śladów
+bardzo delikatny dla skóry
+brak podrażnień
+można stosować odrazu po goleniu

Byłby idealny jednakże...

WADY:
-trzeba stosować parę razy dziennie
-nie maskuje zapachu potu w 100%

Używam tego produktu od: Ogólnie DOVE ok. 4 lat.
Ilość zużytych opakowań: Mnóstwo.

Doskonały!

Używałam wiele dezodorantów, jednak Dove (zarówno Original, jak i Silk Dry) okazały się najlepsze :) Zapach mają rewelacyjny! Kiedyś jak rano użyłam go na skórę pod pachami to około popołudnia kolega powiedział do mnie: "Ale masz ładne perfumy". Nie używałam perfum, ponieważ jak użyję Dove to on tak intensywnie pachnie, że na codzień perfum już nie muszę używać :) Zapach w ogóle mi się nie nudzi. Dezodorant bardzo wydajny! Szczerze polecam :)

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat (nieprzerwanie)
Ilość zużytych opakowań: wiele :)

w porządku :)

generalnie całkiem przyjemny! śłiczny zapach, taki subtelny, utrzymuje sie przez cały dzień, oczywiście chroni przed poceniem i niweluje przykry zapach. jedną gwiazdkę odejmuję, gdyż zauważyłam że czasami powoduje plamy na ubraniu :(

Cellulit adipocyty

Jestem na NIE !

jestem na NIE !!!

myślałam, że mój dezodorant jest jakiś lewy( ale..nie, termin waznosci ok ) ale po spryskaniu pod pachami robi sie biała proszkowa piana, która zwyczajnie odpada od skóry...badziew.

ładny zapach to na +
i gumowany pstryczek też, który zapobiega ślizganiu sie palca podczas aplikacji to na +

Używam tego produktu od: tygodnia

Bardzo dobry produkt

Dezodorant jest bardzo fajny. Ma ładny, delikatny zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Zapobiega nadmiernemu wydzielaniu brzydkiej woni potu. Nie podrażnia skóry po depilacji (zdarzało mi się mieć obtarcia po maszynce, a przy tym dezodorancie nic takiego się nie zdarza.)
Jedną gwiazdkę odejmuję za to, że przy wyższej temperaturze na dworze nie zapobiega pojawianiu się mokrych plam. :-(

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w sumie 2

Łdny zapach

Dobry dezydorant, trwały, ładny zapach, nie pozostawia, żadnych sladów na skórze ani na ubraniu. Jednak zawiera Aluminum Chlorohydrate(dlatego *** a nie ****), co spowoowało, że używam go tylko w wyjatkowych sytuacjach, ostrożnosci nidgy za wiele.

Używam tego produktu od: 1 roku

mdły zapach, zawodny

Miałam ten dezodorant zarówno w sztyfcie jak i w sprayu i szczerze mówiąc to nie polecam go. Jak dla mnie jest bardzo duszący i mdły a w dodatku intensywny. Używając go nie zauważyłam, żeby chronił mnie przed poceniem a nawet miałam wrażenie, że pocę się jeszcze bardziej... Jedynym plusem jest to, że śmiało można go używać po depilacji, gdyż jest bardzo delikatny.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

bdb. :)

Miałam również sztyft:
*bardzo dobrze chroni przed poceniem,
*nie brudzi kolorowych ubrań, nie zostawia białych plam
*ładnie, delikatnie pachnie. Zapach nie drażni w ciągu dnia, wręcz przeciwnie.

Nie wiem czy jeszcze kupię bo lubię wypróbowywać różne <3

Ale ak dla mnie wystarczy. :) Polecam

do czasu..

Używałam sztyftu i uważam, że jest bardzo dobry, hamował wydzielanie potu, miał miły, pudrowy zapach i - co dla mnie ogromnie ważne - nie brudził ubrań. Niestety, chyba się na niego uodporniłam, więc musiałam z żalem zamienić go na inny..

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:dwa

Bardzo dobry.

Używam wersji w areozolu. Bardzo dobrze mnie chroni przed poceniem, do tego ładnie pachnie i nie brudzi ubrań (co mnie bardzo mile zaskoczyło :) ). Jedyna mała wada (ale to przy wszystkich antyperspirantach) jest taka, że przy rozpylaniu jest okropnie duszący. Ale idzie to przeżyć :). Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Świetny

Mam aerozol. Jak dla mnie świetny! Niezawodna ochrona przed poceniem. Nie podrażnia skóry. A poza tym cudownie pachnie - jak wszystkie kosmetyki Dove! Sądzę, że antyperspirant to bardzo osobisty kosmetyk, więc nie da się wysnuć obiektywnej opinii. Na jednych podziała-na drugich nie.
Jak dla mnie rewelacja za rozsądną cenę!

Nie bardzo.

Mam wersję roll on w nowym opakowaniu "do góry nogami". Opakowanie pod względem estetycznym i zapachu jak najbardziej, ale na tym kończą się zalety tego produktu. Z opakowania przy zakręcaniu wypływa poza nakrętkę to, co zostało na kulce a szkoda, bo pomysł butelki i jej poręczność to duże plusy. Sam dezodorant też mnie nie zachwycił, chroni przez cały dzień, ale pod koniec dnia czuć jednak lekki zapach potu, co nie zdarzało mi się przy innych dezodorantach nawet z tego samego zakresu cenowego. Plus że nie podrażnia, ale mnie mało który dezodorant podrażnia.
Na pewno ten produkt znajdzie swoje fanki, mnie nie przekonał.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.