Norel, Acne Immuno-Care, Żel myjący antybakteryjny

Norel, Acne Immuno-Care, Żel myjący antybakteryjny

Żel do mycia skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do trądzika. Głęboko oczyszcza i skutecznie powstrzymuje przetluszczanie się skóry. Zawiera biovektor Sepicontrol ograniczający wydzielanie sebum i regulujący florę bakteryjną i cenne wyciągi roślinne. Utrzymuje naturalne pH skóry.

• Decyl Glucoside,
  • Cocamidopropyl Betaine,
  • Cocoamide DEA,
  • radix astragali,
  • glycyrrhiza glabra ext. capryloyl glicine (and) sarcosine (and) cinnamomum zeylanicum bark extract,
  • Panthenol,
  • Acrylates C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,
  • Phenoxyethanol(and)Methylparaben(and)Propylparaben(and)DMDM Hydantoin,
  • Parfum

dobry, ale

mimo pozytywnego podejścia do produktów tej firmy, nie do końca jestem zadowolona, jest to żel bez SLS, jednak pojawia się kilka ale
-żel jest bardzo wodnisty, przelewa się przez palce
-ma dziwny zapach, dosyć męczący przy dłuższym używaniu
-poprzez to że jest wodnisty dla mnie jest równiez mało wydajny
-ściąga skórę, to dla mnie największe przewinienie

używam obecnie Zoracu, skóra jest podrazniona, delikatna, wrażliwa, potrzebowałam czegoś porzadnego do mycia, ale niestety ten żel jest zbyt agresywny dla niej, mimo iż nie posiada SLS potrafi podrażnić, wysuszyć, sciągnąć skórę.
Przed kuracją Zorac jednak też ściągał mi skórę, czego nie lubię, oczyszcza skóre dobrze, ale jednak zbyt agresywny jak dla mnie.
raczej nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie chyba

*****

Na fali zachwytów nad produktami Norela, ciężko mi ocenić ten żel inaczej niż na pięć gwiazdek. Jest naprawdę skuteczny w działaniu, a do tego niezwykle przyjemny.
Żel ma bardzo delikatną i lekką konsystencję, może nieco nazbyt rozwodnioną. Jednak dzięki załączonej do opakowania pompce, wydobywanie go z opakowania nie jest strasznie trudną sztuką ;) Co więcej, ta konsystencja dramatycznie zwiększa jego wydajność. Żel, pomimo częstego używania, się nie kończy ;) Pachnie bardzo naturalnie, tj.sokami roślinnymi, jednak ten zapach w ogóle nie przeszkadza, ba, umacnia w przekonaniu o tym, iż ten żel to dawka zdrowia dla skóry ;)
Jak działa? Świetnie oczyszcza cerę, w sposób delikatny, ale dość głęboki. Cera po wysuszeniu jest zmatowiona, ale nie ściągnięta. Komfortowo oczyszczona. Stosuję go już 1,5 miesiąca i rzeczywiście zbawiennie wpływa na pracę cery mieszanej - reguluje ją i balansuje.
Zastrzeżenie mogłabym mieć jedynie do ascetycznego wręcz opakowania, a także do stosunkowo trudnej osiągalności. Jednak nie przeszkodzi mi to nazwać żel moim KWC ;)

Używam tego kosmetyku od 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 220 ml

Świetny, ale...

To bardzo dobry żel - bez dwóch zdań. Świetnie oczyszcza skórę, jest stosunkowo delikatny, nie ma aż tylu złowrogich detergentów w składzie i dzięki temu nie wysusza tak jak inne podobne specyfiki. Nie podrażnia też wrażliwej skóry. W sumie ideał, bo i łatwo się spłukuje, i naprawdę pomaga zwalczać wypryski ale jest tu jedno małe ale! Cała seria Acne Immuno Care jest serią gabinetową, profesjonalną, nie można jej kupić w zwykłej drogerii, tylko w gabinetach lub na targach kosmetycznych - linia jest zresztą bardzo bogata, są w niej maseczki różne, kremy, żel punktowy itd. Ten żel przypomina mi do złudzenia ogólnie dostępny żel Norela z linii Antystress 20 - ten sam zapach, kolor, konsystencja, wręcz identyczny skład. Antystress jest doskonały, i ten żel również - nie widzę między nimi różnicy po prostu. Nie podoba mi się pakowanie tego samego produktu do dwóch różnych butelek i sprzedawanie pod różną nazwą... Za to odejmuję gwiazdkę, co nie zmienia faktu, iż oba żele są doskonałe i bedę je polecać :)

Manicure - glitter nails

bardzo dobry

Korzystny stosunek ceny do jakosci, dobrze oczyszcza, nie podraznia, fajnie pachnie, ma bardzo przyjemna konsystencje. Zdecydowanie najlepszy sposrod wszystkich tego typu preparatow, ktore wyprobowalam (a bylo ich wiele)