Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Basic_01, Serum oczyszczające do skóry głowy z olejkiem z czarnej porzeczki

Basic_01, Serum oczyszczające do skóry głowy z olejkiem z czarnej porzeczki

Serum oczyszczające do skóry głowy to kosmetyk trychologiczny o działaniu oczyszczająco-ochronnym, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, do stosowania w profilaktyce, jak również w charakterze wspomagającym, przy leczeniu m.in. łupieżu, łuszczycy, świądu skóry głowy, grzybicy skóry głowy, łojotokowego zapalenia skóry, atopowego zapalenia skóry i egzemy.

Ma działanie złuszczające, przeciwłupieżowe, antybakteryjne i przeciwwirusowe. Łagodzi podrażnienia skóry głowy, oczyszcza ją z nadmiaru zrogowaciałego naskórka, rozpuszcza łój zalegający w mieszkach włosowych, reguluje pracę gruczołów łojowych, ułatwiając wchłanianie substancji odżywczych. Nawet już po pierwszej aplikacji serum, włosy unoszą się u nasady, zwiększając swoją objętość i dając niepowtarzalne uczucie odświeżenia.

Serum oczyszczające to pierwszy produkt linii BASIC (podstawowej linii kosmetyków BIONIGREE do pielęgnacji skóry głowy i włosów) i jednocześnie pierwszy na polskim rynku produkt kosmetyczny do oczyszczania skóry głowy o unikalnej recepturze, z dodatkiem olejku z czarnej porzeczki.

Produkt nie był testowany na zwierzętach i nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego.

Idealny na problemy łuszczycowe

Pudełeczko bardzo ładne, przejrzyste. Prezentuje jeden ze składników aktywnych- czarną porzeczkę. W środku znajdziemy ładną buteleczkę. Szata graficzna taka sama jak przy opakowaniu. Buteleczka zakończona jest pipetką, co ułatwia aplikację oraz dozowanie produktu. Muszę nadmienić, że jest to kosmetyk trychologiczny, czyli specjalistyczny produkt do pielęgnacji skóry głowy). Serum jest płynne, myślałam że będzie bardziej oleiste lub gęste, ale nie. Łatwiej się je przynajmniej aplikuje. Zapach jest specyficzny, ale jak dla mnie dość przyjemny- mocno herbaciany, z nutą mentolu i porzeczki. Odcień jest żółty. Producent zaleca stosowanie serum raz w tygodniu w celach profilaktycznych lub 1-5 razy w tygodniu w celach wspomagających przy chorobach skóry i łupieżu. Jestem łuszczykiem, więc jak zapewne się domyślacie stosowałam je więcej niż raz na tydzień. U mnie najlepiej sprawdza się, kiedy używam go 2 razy w tygodniu. Idealna doza to 1-2 pipetki na skórę głowy. Podczas nakładania nie czuć żadnego dyskomfortu. Serum nakładałam zawsze na minimum 3 godziny. Serum ładnie oczyszcza skórę głowy i przygotowuje do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Jeżeli używamy maseczek czy wcierek do skóry głowy to serum oczyszczające do skóry głowy BASIC_01 jest must have! Po aplikacji czuć lekkie uczucie chłodzenia, to bardzo kojącę, szczególnie kiedy skóra jest rozdrażniona. U mnie wręcz przeciwnie. Włosy są dłużej świeże, a po oczyszczeniu ładnie odbite od nasady. Jeżeli chodzi o działanie na zmiany łuszczycowe to zawsze nasilają mi się na wiosnę, ale i tam skóra została ładnie oczyszczona. Co najlepsze po około miesiącu zmiany chorobowe się zmniejszyły, nie były uciążliwe, wszystko się zaczęło goić. A teraz mogę cieszyć się skórą wolną od choroby :) Mam jeszcze 1/2 buteleczki, kurację będę dalej stosować. Jeżeli chodzi o włosy to od pierwszego użycia można odnotować większą miękkość. Kosmki lepiej się układają i są nawilżone. Wyglądają zdrowo i zyskują lekko na objętości, a przede wszystkim szybciej rosną.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1611831].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyk wart wypróbowania.

+OPAKOWANIE
Produkt zapakowany jest w kartoniku, na którym znajdują się wszystkie ważne informacje. Sam kosmetyk zamknięty jest w przezroczystej szklanej buteleczce, co pozwala nam na kontrolowanie poziomu kosmetyku, a  dołączoną pipetka ułatwia bardzo aplikację. Szafa graficzna przyjemna dla oka.
+KONSYSTENCJA,KOLOR
Kosmetyk ma wodnistą konsystencję, w kolorze przezroczysto żółtawym.
+ZAPACH
Zapach serum dla niektórych, może być kwestią sporną. Posiada mocno mentolowy i ziołowy zapach, w którym wyraźnie przebijają się aromaty czarnej porzeczki. Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się z syropem na kaszel dla dzieci.
-POJEMNOŚĆ,CENA
100 ml, kosztuje w cenie regularnej 96 zł , więc jest to dość wysoka cena.
+WYDAJNOŚĆ
Kosmetyk po otwarciu musimy zużyć w ciągu 4 miesięcy, co może sprawić kłopot, ponieważ serum jest bardzo wydajny. Można kupić go z kimś na spółkę. Ja swoją butelkę , używam wraz z mężem.
+SKŁAD
Nie zawiera SLS/SLES, parabenów, silikonów, PEG, sztucznych barwników i innych niepożądanych substancji w kosmetykach pielęgnacji skóry głowy i włosów.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach
+DZIAŁANIE
Po nałożeniu na skórę głowy, serum daje uczucie chłodu oraz mocnego odświeżenia. Mimo swojej wodnistej konsystencji, nie ścieka z głowy. Ja aplikuje dwie pipetki, tyle ile zaleca producent. Serum używam raz w tygodniu, czasami mi się zdarza dwa razy. Przeważnie trzymam go na włosy około godziny.
Po umyciu i wysuszeniu moje włosy są lekko uniesione i bardziej podatne na układanie, co dla mnie jest ogromnym plusem. Ponieważ moje włosy z natury są dość sztywne i ciężko z nimi coś zrobić. Skóra głowy jest nawilżona, odżywiona i taka czyściutka.
Po ponad 1,5 miesiąca stosowania zauważyłam, że nie muszę tak często myć włosów. Zauważyłam, że włosy mniej się przetłuszczają, są dłużej świeże.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1610731].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Serum, czyli włosy idealne

Doskonały sposób na czysta i zadbaną skórę głowy, bez łupieżu, czy innych niedoskonałości. Odżywiają nasza skórę i włosy. Po ich zastosowaniu wszelki problemy skórne głowy odchodzą jak ręką odjął. Doskonale sie pieni czyszcząc doskonale nasze włosy i skórę, łatwo się spłukuje i nie pozostawia wrażenia śliskości. Włosy są lśniące i odżywione. Kosmetyki bardzo dobrej jakości, już po pierwszym użyciu widać różnicę. Włosy miękkie, jędrne i silne. Wyglądają jakby się dopiero wyszło od fryzjera. A co najważniejsze są naturalne, nie uczulają i nie trują otoczenia. Ja jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że moje włosy mają dużo do życzenia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602881].usefull || 0 }}% pomocna.
Konferencja babyliss

Moje odkrycie

Uwielbiam używać peelingów do skóry głowy, jednak jest to dość czasochłonne dzięki czemu rzadko to robię.Kiedy dostałam do przetestowania serum Bionigree byłam bardzo go ciekawa.Serum to mało żółty kolor i przyjemną oleistą konstystencję. Bardzo przyjemnie go się nakłada na skórę głowy dzięki pipecie.Ma on mocny ziołowo, mentolowy zapach czuć też porzeczkę.Po jego nałożeniu czuć chłodzenie co jest bardzo przyjemne.Już po pierwszym użyciu czułam, że moja skóra głowy jest oczyszczona, moje włosy były odbite u nasady co mi się bardzo podoba.Wcześniej miałam problem z przetłuszczaniem grzywki, dzięki temu, że nakładam go tuż przy linii czoła przetłuszczanie się grzywki zniknęło.Dzięki niemu pozbyłam się też swędzącej skóry głowy.Według mnie on same plus, świetnie działa i ma świetny skład bez sls,sles itd.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589581].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak oczyszczać to wszystko..

Mój pierwszy raz z serum był średnio udany. Wystraszyłam się zapachu serum i efektu chłodzenia, mrowienia na skórze głowy. Okazało się jednak, że nie pojawiły mi się żadne odczyny alergiczne, więc efekty termo to najprawdopodobniej robota mentolu.
efekty:
Przede wszystkim zauważyłam, że skóra głowy stała się odświeżona, gładsza. Momentami miałam problemy z przesuszeniami + nieprzyjemnym swędzeniem. Po kilku zabiegach z serum, problem zniknął ( oby raz na zawsze! ). Włosy, po myciu, dłużej utrzymują swoją świeżość - mniej się przetłuszczają. A oprócz tego są niesamowicie lekkie u nasady i zauważalnie uniesione.
Mam wrażenie, że serum oczyściło porządnie moją skórę głowy, dzięki czemu włosy odżyły.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584291].usefull || 0 }}% pomocna.

Skuteczne

W mojej pielęgnacji skóry głowy już od ponad roku obecne są peelingi. Były to zawsze produkty z drobinkami, a tego typu serum to dla mnie zupełna nowość. Kupiłam na promocji -20%. Serum ma silny zapach podobny do mentolu. Początkowo używałam zgodnie z zaleceniem (minimum 30 minut) efekty były zauważalne ale jednak najlepsze efekty widzę dopiero po 2 godzinach lub po całej nocy. Skóra głowy ewidentnie jest oczyszczona. nawet po jej umyciu towarzyszy świeżość, a włosy wydają się dodatkowo odbite od nasady. Jeśli chodzi o sam produkt to nie mam żadnych zastrzeżeń.
Minusem z pewnością jest krótki termin przydatności od otwarcia (4 miesiące) dlatego warto rozważyć zakup na spółkę z koleżanką czy siostrą. Osobiście o wiele chętniej sięgnęłabym po kolejne opakowanie gdyby jego cena była niższa, a opakowanie o połowę mniejsze.
W porównaniu do tradycyjnych peelingów do skóry głowy serum jest o wiele szybsze i przyjemniejsze w użyciu. Nie męczę się z wypłukaniem drobinek.. ale nie lubię być zmuszana do częstego stosowania produktu tylko dlatego, że jego termin nieubłaganie płynie.. to jedyny powód dla którego zastanawiam się czy kupić produkt ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569601].usefull || 0 }}% pomocna.

BIONIGREE - SERUM OCZYSZCZAJĄCE DO SKÓRY GŁOWY - NATURALNIE GENIALNIE

W kwestii oczyszczania serum nie ma sobie równych. Wyraźnie odświeża, koi i wygładza skórę. W trakcie regularnego stosowania zauważyłam, że włosy mniej się przetłuszczają, są dłużej świeże oraz bardziej odbite od nasady. Serum nie wywołało u mnie żadnego uczucia swędzenia, pieczenia czy podrażnienia.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1547851].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Olejek od Bionigree bardzo pomógł mojej skórze głowy. Niestety miałam z nią duży problem. Teraz jednak jest już znacznie lepiej. Nawet łupież, z którym męczę się od dawna niemal całkiem znikł. Myślę, że jeszcze kilka użyć i go nie będzie :). Dodatkową zaletą jest dokładne oczyszczenie skóry głowy, widzę ogromną poprawę i polecam serum każdemu :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544191].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Serum bionigree stosuję 1-2 razy w tygodniu. Walczę o przyrost włosów na długość i na tym skupiam się najbardziej. Oczyszczenie skóry głowy, które gwarantuje serum bionigree sprawia, że składniki aktywne w innych kosmetykach działają skuteczniej. Dlatego stosowane wcierki faktycznie mogą działać lepiej i szybciej. Ponadto uwielbiam to, że moje włosy mniej się przetłuszczają. 3 dni było kiedyś nie do pomyślenia, a teraz... włosy myję 2 razy w tygodniu. Rewelacja! Osiągnęłam serum efekty właśnie takie, jakich oczekiwałam. Polecam! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1527731].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre

Serum dobrze i dokładnie oczyszcza skórę głowy, usuwa martwy naskórek, likwiduje łupież. Włosy u nasady po użyciu produktu są ładnie odbite, dłużej utrzymują świeżość.

Serum nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza skóry głowy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522281].usefull || 0 }}% pomocna.