Cauterets, Gel - Creme Hydra - Matifiant (Krem matujący dla skóry tłustej lub trądzikowej) (stara wersja)

Krem- żel dla skóry tłustej lub trądzikowej, Na bazie wody z Cauterets. Soin Traitant Matifiant to beztłuszczowa emulsja przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry tłustej lub trądzikowej. Oryginalna formuła kremu jest skuteczną odpowiedzią na wszystkie problemy skóry tłustej lub trądzikowej: Woda z Cauterets: reguluje proces wydzielania łoju, oczyszcza skórę, łagodzi podrażnienia. Cynk: wpływa bezpośrednio na czynniki hormonalne odpowiedzialne za produkcję łoju. Kompleks antybakteryjny: zmniejsza proliferację bakterii. Krem matujący przyspiesza ustępowanie zmian tradzikowych i skutecznie zapobiega powstawaniu nowych. Skóra zostaje oczyszczona i zmatowiona.
Produkt testowany dermatologicznie. Hypoalergiczny

Cena: 39-45 zł / 30 ml

nowa wersja-dobry ale...

Dostałam ten krem jako gratis, miniatura 30 ml, nowa wersja.
Od razu przypadł mi do gustu:
kremowo-żelowa konsystencja
miły zapach
szybko sie wchłania
wygładza jak baza! idealny pod makijaż
lekko zweza pory
mat od razu
nawilża
nie zapycha
jest wydajny

uzywałam go długo po czy przestałam, wróciłam do niego po kilku miesiącacach, tym razem pełnowymiarowe opakowanie.

nie wiem dlaczego ale juz mnie tak nie zachwyca... kiedy go stosowałąm za pierwszym razem, zauwazyłam poprawe kondycji skóry, wypryski nie pojawiały sie tak czesto no i buzia była długo matowa a teraz mat znika po 2 godzinach i buzia znowu sie błyszczy:(

krem godny polecenia, warto wypróbowac ale ja szukam dalej..

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Godny polecenie

Obecnie jest to żel-krem, lekko nawilżający z czynnikami antybakteryjnymi. Używam go wymiennie z innymi kremami np. Avene czy Iwostin. Ma ładny trochę drażniący zapach, Białą konsystencję. Mam cerę tłustą, więc jego lekkie nawilżanie mi wystarcza w czasie zimy może być jednak za słabe.
Mat po aplikacji utrzymuje się od 4 do 7 godzin zależy jaki tryb życia prowadzę danego dnia. Jeżeli działa na maxa tylko 4 godz. później pojawia się lekkie błyszczenie w strefie T. Ale naprawdę krem daję radę. Może nie jest za tani 50 zł za 40 ml plus miniprodukt z tej samej lini tonik 50 ml i żel do mycia 30 ml.
Radzę zawszę przed zakupem poprosić próbkę w aptece lu u dermokonsultantki.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 5

bdb

Używam go od ok. miesiąca i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Krem na lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania, co jest dużym plusem jak spieszę się rano do pracy. Kupiłam go ze względu na obiecywany przez producenta mat i faktycznie tu się sprawdza! Dla mnie ma jednak pewien istotny minus... trochę słabo nawilża, ale ratuję to tłustym kremem na noc, zdecydowanie bardziej nawilżającym.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

O botoksie mity

naprawdę działa

bardzo polecam wszystkim dziewczynom, którym twarz wydziela za dużo sebum na wskutek kuracji antytrądzikowej. do momentu zakupienia tego kremu świeciłam się jak moulin rouge. nie mogłam tego niczym opanować, aż w końcu się udało!

krem ma przyjemny zapach
naprawdę świetnie matuje!
wygodny w użyciu
efekt utrzymuje się cały dzień.

zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

bardzo dobry

krem bardzo dobry. ma lekką konsystencję (może nawet trochę wodnistą), ale mi to nie przeszkadza. dobrze dba o moją skórę, nie ściąga jej. dosyc wydajny.
zauważyłam, że po ok 2-3 miesiącach stosowania tego kremu, zniknęły mi wszystkie pryszcze. żadnych wielkich niespodzianek (takich nie do wyciśnięcia) już nie widac, chociaż mała krostka raz na miesiąc może się zdarzyc. niestety, wągry jak były, tak są, ale przecież nie szukałam kremu na wągry, tylko na trądzik.
matował tak sobie. skóra się nie świeciła, tylko tak strasznie nachalnie odbijała światło i to mnie denerwowało. nie wiem, może ktoś lubi, jak nos odbija światło, ale ja nie. na szczęście ratuję się jakim lekkim podkładem lub pudrem i wystarcza na 2-3 godziny.
Nie wiem,czy kupię go jeszcze, bo trochę za drogi (kupiłam go za 45zł). poszukam jakiegos odpowiednika- a nuż coś znajdę.
ogólnie krem jest dobry dla cer trądzikowych, a matowac trzeba czymś innym.
gdyby był tańszy, na pewno kupiłabym go jeszcze raz.

matuje śpiewająco:)

Świetny krem, miła konsystencja, ładny zapach.

Skóra po jego użyciu jest miękka, gładka, rozjaśniona i dość mocno zmatowiona.
Mam mieszaną cerę, ale nie przepadam za preparatami matującymi, choć muszę przyznać, iż ten matuje "na satynowo", nie ściąga skóry i nie wysusza.

Nie kupię ponownie, bo ten mat mnie trochę przeraża:D Poza tym kremik jest lekki, a ja wolę bogatsze konsystencje.

Niemniej w kategorii matujących, zdecydowanie bardzo dobry, godny polecenia!:)

ilość zużytych opakowań: 1.

mi odpowiada

Nie wiem czy go jeszcze kupię, bo jak na moją kieszeń jest drogi, jednakże dość dobrze matuje moja tłustą bużkę i rzeczywiście "chroni" skórę przed nowymi niespodziankami. :)