Professionnel, Ekstremalne odprężenie

Professionnel, Ekstremalne odprężenie

Krem Ekstremalne odprężenie zawiera ten sam czynnik przeciwzmarszczkowy i ujędrniający co StriVectin SD! To prawdziwy, niepowtarzalny koncentrat snu dla cery, idealnie ją odpręża, tonizuje i uspokaja. Ponadto dzięki wyjątkowo bogatej kombinacji składników (masło karite, wit. E, oligoelementy) doskonale odżywia, odbudowuje i chroni skórę każdego dnia.

Cena: 29 zł / 30 ml

Dobry, za drogi

Byc moze go jeszcze kupie, bo mam o nim nienajgorsze zdanie. Ladnie pachnie, fajnie sie rozprowadza, mile dla oka opakowanie. Nie za bardzo wiadomo kiedy stosowac - na dzien, na noc? Wybralam to drugie bo nie zawiera filtrow. Szybko sie wchlania, za szybko! Nakladalam podwojna a nieraz potrojna warstwe, choc wlasciwe krem jest dosyc gesty. Uczucia relaksu nie zauwazylam, ale tez nie narobil jakis szkod. Najwiekszym moim zastrzezeniem jest dosc "powazny" skład kremu, na takie eksperymenty jeszcze jakis czas poczekam.
Minusem jest cena (nie wygorowana, ale powinna byc nizsza) - troche nieadekwatna do jakosci, nienajlepsza wydajnosc.

Używam tego produktu od: jesien 2005
Ilość zużytych opakowań: 1 (szybko zeszło)

wracam do niego

Wygląda zupełnie niepozornie w tym siermiężnym biało czarnym pudełeczku. W środku widzimy twardy zbity śnieżnobiały krem. Rozprowadza się go bardzo łatwo, pachnie ultra delikatnie. Nie natłuszcza jakoś szczególnie. co jest dla mnie ważne, jako że jestem posiadaczką mieszanej cery.
Nie zatyka porów, a rano skóra jest wyraźnie nawilżona i wygładzona, ma równy koloryt i w dalszym ciągu nie jest tłusta!
Odejmuję mu tylko za opakowanie, które nie dopieszcza użytkowniczki....

Używam tego produktu od:roku z przerwą na inne
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Moja skóra go kocha...

Zapach i konsystencja bardzo mi odpowiadają. Jest taki aksamitny pod palcami, błyskawicznie się wchłania i odpręża skórę. Połączony z wodą termalną przed i delikatnym masażem, jest gwarantem gładkiej cery.Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Studio fryzur kucyk Beyonce

narazie TAK!

Po pierwszym użyciu zrobił na mnie duże wrażenie. Rano buzia była wypoczęta, miękka i gładka. Nawet zmarszczki mimiczne na czole były płytsze. Sądzę, że nie nadarmo na opakowaniu umieszczono poradę profesjonalistów o tym, że można do stosować nakładając na 20 min. w celu zrelaksowania skóry.

O zapachu i konsystencji nie będę się tu wiele rozpisywać gdyż każda lubi co innego. Dla mnie OK!

Oceniam go neutralnie czyli na początek na 4, a później zobaczę.

Używam tego produktu od: tygodnia

bez zachwytu

Zgadzam się z jedną z poprzednich recenzji - krem mnie nie powalił na kolana. To jeden z tych kosmetyków, które mozna spokojnie zuzyc, czepiać się nie ma czego, ale i wracać doń sie nie chce...
Opakowanie skoromne, ale wygodne do nabierania kremu. Zapach - delikatny i maksymalnie neutralny, a ja lubie ładne wonie ;). Baaardzo gęsty, zbity, choc faktycznie rozsmarowuje sie nieźle. Średnio wydajny. Jak na krem na noc - wydaje mi sie trochę lekki, wieczorem lubie czuc cos na twarzy...
Mam cere normalną, bezproblemową, więc żadnych efektów stosowania nie zauważyłąm. Krem, jak krem. Skończę go bez trudu, ale watpię, bym chciała powtórzyc zakup...
Edytuję: Kupiłąm drugie opakowane i po tygodniu skończyło jako krem do dekolt :( Jednak za gęsty, zbyt zbity, miałam wrażenie, że obklejał moja twarz, a nie odżywiał!

Przyjemny

Ładny zapach to pierwsza rzecz jaką pomyslałam w momencie aplikacji. Niestety mam cerę naczynkową a okazalo się, że ten krem powoduje zmniejszenie widoczności naczynek pod skórą, dobrze nawilża i mam wrażenie zwęża pory - jednym słowem dobry krem.

moja skora go kocha!

Ten kosmetyk doprowadził moją trudną cerę (mieszana, suchutkie, łuszczące się policzki, bardzo tłusta strefa T, na brodzie wypryski, na nosie rozszerzone pory) do stanu, ktorego nie udalo sie osiagnac w zaden inny sposob. Po nocy skora jest gladka, bardzo wypoczeta, przede wszystkim mieciutka, z ladniejszym kolorytem, nawet pory sa lekko zwezone. Swietnie goi w ciagu kilku godzin nawet duze rany po wypryskach. Jest to kosmetyk tak mily dla skory, ze rano zmywam go z żalem. Jedyne male wady dostrzegam przy stosowaniu: jest bardzo gesty, wiec rozprowadzanie szczegolnie pod oczami jest przez chwileczke niezbyt mile, wolalabym tez, zeby to byla tubka a nie sloik w ktorym krem sie brudzi przez ciapcianie palcami, badz trzeba poszukiwac gdzies patyczka do nakladania. Tak czy inaczej - krem wart jest nie tylko swojej ceny, kupilabym kolejne opakowania nawet za jego kilkakrotnosc...

Używam tego kosmetyku: od dwoch tygodni

W O W!!

Krem jest po prostu rewelacyjny :) Juz od dawna nie trafilam na taki kosmtyk, do ktorego nie mialabym zadnych zastrzezen. A w tym przypadku nie mam sie na prawde do czego przyczepic.
Krem ma fajna konsystencje. Jest dosyc gesty, ale przy nakladaniu w ogole tego nie czuc. Super sie wchlania.
Rano cera jest gladziutka, wypoczeta, dobrze napieta. Jeszcze zaden krem na noc, jaki stosowalam, nie dal takich swietnych efektow :)

Tylko dobry

skusiłam się na ten krem pod wpływem impulsu, ale jakoś mnie nie powalił. Ot, taki kremik, który nic specjalnego z moją skórą nie robi. Dość przyjemny w aplikacji, treściwy, nie lepi sie i nie wyświeca twarzy. ogólnie ok. ale bez histerii...

Świetny krem

Mam już chyba 4 opakowanie tego kremu i jestem zachwycona. Mam bardzo suchą skórę a teraz w zimie, przy klimatyzacji i centralnym ogrzewaniu wyglądam po prostu strasznie. Jestem przesuszona i właściwie skóra odłazi mi płatkami koło nosa, brwi i ust. Kremu tego używam samodzielnie albo na serum - ale na dzień!!!! a nie na noc bo jakoś nie przepadam za pielęgnacją w nocy biorąc pod uwagę skłonność do pryszczenia :/ . Krem u mnie sprawdza się znakomicie- nawilża, lekko natłuszcza, skóra jest satynowa i świetnie mi się na nim rozprowadza podkład. dzięki temu, że jest tak bogaty długo nie mam uczucia ściągnięcia a sam podkłąd nie waży się po kilku godzinach ani nie zbiera w załamaniach tylko wygląda idealnie świeżo od rana do późnego wieczora albo od wieczora do rana :D. Poza tym krem nie zapycha, nie uczula, ma przyjemny zapach i niewygórowaną w stosunku do świetnej jakości cenę - 29zł. Napewno kupię go jeszcze nie raz. Gorąco polecam!!!!

Koi i odżywia

Wspaniały krem, zwłaszcza w sezonie grzewczym. Na pierwszy rzut oka ciężka konsystencja, ale świetnie się rozprowadza i pięknie pachnie. Koi i odżywia wysuszoną i zmęczoną cerę. Dobrze się wchłania. Dla mnie (skóra mieszana, suche policzki) na pewno za cięzki w lecie, ale w sezonie "kaloryferowym" godny polecenia. Krem jest bardzo wydajny.

Prawdziwe odprężenie!

Nie można go zaliczyć do lekkich specyfików, ale nieźle się wchłania, mimo lekko tłustej konsystencji. Od razu czuć, że jest to bogaty krem. Ma dość specyficzny zapach, który nie każdemu może odpowiadać, więc lepien najpierw wypróbować tester lub poprosić o próbkę.
Jedyne, czego mi w nim brakuje, to nawilżenia - odżywia bardzo skutecznie, ale przy mojej bardzo suchej cerze to nie wystarcza. Jednak uczucie zrelaksowanej twarzy i wygładzenie wszystko mi rekompensuje :)

ilość zużytych opakowań: rozpoczete drugie