Sensi, Perfumed Shower Gel (perfumowany żel pod prysznic)

Sensi, Perfumed Shower Gel (perfumowany żel pod prysznic)

Zgłaszająca osoba: neuilly.

Dyskretnie perfumowany żel pod prysznic z linii zapachowej Sensi Giorgio Armani sprawia, że skóra emanuje ciepłem i zmysłowością, staje się nawilżona, czysta i miękka. Sensi- zapach z wybijającą się nutką akacji, polisandru, wanilii i żywicy.

dla maniakow Sensi

Tak jak w poprzedniej recenzji- dla wyznawcow Sensi. 130 zeta za zel z SLS? Na pewno nie tym bardziej ze nie robi nic wiecej niz zele z kiosku za 5zl. Uzywalam w zestawie z mleczkiem i perfumami, ale ze nie jest to moj zapach po kilku ms oddalam

Używam tego produktu od:kilka ms
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Uzupełnia linię Sensi.

Dostałam ten produkt w prezencie.
Sama nie kupiłabym sobie takiego produktu, nie oczekuję aby mój żel pod prysznic sprawiał, że moja skóra staje się pachnąca, od tego są dla mnie kremy do ciała i perfumy, też nie wydałabym tyle pieniędzy na żel pod prysznic.
Mimo wszystko, jest to miły gadżet uzupełniający serię Sensi.
Pozostawia na skórze utulający zapach Sensi, nie wysusza jej.
Opakowanie jest poręczne.
Mimo wszystko dla mnie jest to jednorazowa przygoda z tym produktem.

***

Ułatwia zasypianie . Przyjemny - perłowy , dobrze pieniący się . Nie wysusza skóry , nie podrażnia . Jest wydajny - z niewielkiej ilości można stworzyć przyjemnie pachnącą pianę . Pachnie intensywnie ale zapach na ciele utrzymuje się bardzo krótko . Jakość tego żelu jest dobra , spotkałam gorsze żele innych linii zapachowych , jednak po skończeniu nie zakupię go ponownie .